3 lépés program BRELIL Biolaminirovanie bio TRAITEMENT javítás - «ez csak egy bomba) sok

Előnyök: + Kiváló puhítja és regenerálja + illata jó, és ez egy csodák csodája :) segít minden típusú haj

Hátrányok: * a magas ár, szüksége van egy divatos utyuzhok

Jó napot!

Már ezen az oldalon korábban, de úgy döntött, hogy regisztráljon most, hogy meséljek egy jó dolog :) Őszintén szólva - Nagyon meglepett, hogy én nem találtam olyan vélemények ezen a vonalon, csak az egyes termékekre. Nem tudom megmondani, gyönyörű, így csak próbálja razglagolstvovat on Így Bemutatom nektek: az uralkodó Biolaminirovanie „BRELIL Bio Traitement javítás”. Könyörgöm, hogy a szeretet és javára. ) Ez a termék beszerezhető visszaállítani a szerkezet a haj, ellentétben az egyszerű laminálás, akkor a vitaminok nem bomlanak a film alatt, és ültetik csak az pikkelye a hajszálat, ezáltal helyreállítja azt belülről, ahelyett, hogy csak így a vizuális hatás ápolás.

3 lépés program BRELIL Biolaminirovanie bio TRAITEMENT javítás - «ez csak egy bomba) sok

A munka szükséges:

  1. bármilyen csésze
  2. Kefe, fésű lakás, akkor jobb egy lófarok
  3. Elektronikus mérlegek (mérőpohár nem fog működni -, akkor sliiishkom kis adag)
  4. Pongyola, hogy ne piszkos ruhát az olajban.
  5. Szárító és pad (állítható hőmérséklet)

Kezdjük azzal, hogy ez egy olyan összetett helyreállítására haj olajfalevél-kivonat a termálvízre és csökkenti olaj boróka, bármit jelentsen is ez van.

Recovery egy három fázisban. Egy: Tisztító.

Elementary fázisú fejem finom shampunki 2-szer, távolítsa el a felesleges nedvességet egy törülközővel, cheshem. Saját hajfonat, amely nem kínált balzsam - szakadás nedves hajra. Miután sampon ezek lágyabb, de zavaros, mint egy szivacs. Sampon bézs, gyöngyház, habok ooooochen is, de azt nem lehet mondani, hogy a költség-hatékony, mert az eljárás előtt, majd meg kell mosni a fejüket, összesen 4 alkalommal.

Itt van, amit a gyártó:

Sampon BRELIL Professional alapja ceramid A2 és a rizs fehérje. Sampon, elsősorban ajánlott a gyenge és sérült haj szoruló strukturális és funkcionális helyreállítást. Ideális igazítja nedvesség egyensúlyt, és megakadályozza a kialakulását száraz haj.

3 lépés program BRELIL Biolaminirovanie bio TRAITEMENT javítás - «ez csak egy bomba) sok

Persze, senki sem mondta, hogy csak travki- muravki, vettem ezt a vonalat egy egyszerű okból: fodrász vagyok, és az én kliienty szeretik a haj és szeretne kezelni őket. Ezért nem fogok kenetet őket csalán / kamilla a fején, hogy meg tudja csinálni otthon, és hogy az emberek miért megy a szalon / home a mester? Az első helyen, hogy jól érezzük magunkat, mint a trónon, hogy egy személyes szolgát egy-két órát, beszélgetés, és ennek eredményeként egyre több és kap a jó hangulat és a gyönyörű hajat

By the way, a teljes készlet nekem kerülni 4060 rubelt (élek Krasznojarszk és már csak egy helyen lehet kapni kozmetikumok BRELIL, így nem kell választani). Az árak külön minden egyes termék már sajnos nem. Úgy vélem, hogy ez elfogadható ár, mint Volt egy régi árlistát, vannak mindegy + termoaktivator (amely a gyártó valahogy termelésből kivont) menne mintegy 4500, és az aktivátor, függetlenül attól, hogy már kapható, ára 700-900 rubelt, azt hiszem, árfolyam, jellemzői Deri.

Nos vooooooot után elvékonyodott haj jön a második rész, a legérdekesebb és legizgalmasabb: a színpadon, sőt, a hasznosítás. Ezután meg kell határoznunk a hosszát, egészségügyi és haj vastagsága. Például:

  • A hossza nem éri el a vállak (quadok), vastag, elhalt haj, csíkos és festett. Gone 1/3 koktél.
  • A hossza a lapátok, vastag, középen festett, egészséges haj. - Hagytam egy koktél.

A legjobb, hogy egy kicsit, aztán csak nem oshibetes.Proportsii egy koktél: 10 gramm maszk + 1 ampulla krém (3 gramm termoaktivatora, ha van, nos, nem tudom elfelejteni róla bármilyen módon). I helyett termoaktivatora pshikat koktél több olajat, akkor tanácsos alkalmazni csak a végén, és a problémás területeket, és hozzá egy maszkot, ami egy keverék elosztott könnyebben, hatékonyabban. By the way, az olaj egy kicsit „poros”, szükséges, hogy fedezze a kéz vagy a lélegzet késés.

Visszaállítása maszkot BRELIL Professional, célja a hatékony behajtására a haj szerkezetét és a normalizálás hydrobalance. Ez ad fényt és rugalmasságát, energizáló és ereje a hajad. Ez tartalmazza ceramid A2 és a rizs fehérjék.

Alkalmazás: Használja után sampont BRELIL Professional (regeneráló sampon). Eszköz, és elosztva a hossza a haj. Várjon 2-5 percig, majd vízzel mossuk maszk.

3 lépés program BRELIL Biolaminirovanie bio TRAITEMENT javítás - «ez csak egy bomba) sok

Maszk a normális látáshoz, illata finom, mint minden mást.

Ez az, amit a producer azt mondta a testápoló:

Revitalizáló testápoló BRELIL Bio Traitement javítás Hair élet tartalmaz ceramid A2 és a rizs proteinek és ideális rekonstrukció sérült és száraz hajat. Az eszköz szintén ajánlott haj alá kémiai kezelési eljárások (a fehérítés, festés, simító- vagy perming), és ad azonnali pozitív hatása az első használat után, így a haj sima és egészséges.

Alkalmazás előtt kémiai kezelés: az terjeszteni hosszában a hajat, és kezdeni az eljárást. Regeneráló hatása: mielőtt a krémet mossa meg a haját samponnal helyreállítja Repair sampon, majd alkalmazza a tisztítószer a haj, vyzhdat3-6 perc és öblítsük le.

3 lépés program BRELIL Biolaminirovanie bio TRAITEMENT javítás - «ez csak egy bomba) sok

Átlátszó olajos iszap, de ilyet. )

3 lépés program BRELIL Biolaminirovanie bio TRAITEMENT javítás - «ez csak egy bomba) sok

Regeneráló olaj BRELIL Professional tartalmaz ceramid A2 és a rizs proteinek és ideális rekonstrukció sérült és száraz hajat. Agent ajánlott rendszeres használata az emberek rideg és szétválasztják a tippeket a haj, valamint azokat, akik vezetnek a fizikailag aktív életmód és gyakran rendezi víz kezelések.

Felhasználási javaslatok: Alkalmazza után sampont BRELIL Professional (regeneráló sampon). Eszköz, és elosztva a hossza a haj. Várjon 3-5 percig, öblítse.

3 lépés program BRELIL Biolaminirovanie bio TRAITEMENT javítás - «ez csak egy bomba) sok

Általánosságban, a dolgok kevert kása, meg kell keverni mindent nagyon alaposan, a tömeg kéne, ha habos. Share tincsek a fej, hogy egy finomabb, nem több, mint 2 cm, visszavonult a gyökerek 1,5-2 cm-es (az egészséges haj I otsupayu és 3-4 cm), és a kapott szálak mazyukaem dolog. Kesztyű nem szükséges, a kezek / körmök nem lesz semmi, akkor illata kellemes tömeg alkalmazzák nagyon könnyen és gazdaságosan, majd átadja az igazság masljannye Ha maszatos a teljes fej - szárítsuk meg a hajszárító 70-80%, ami azt jelenti, hogy a haj legyen enyhén nedves, majd ossza meg újra haj popryadno és mindegyik szál (ismét 2 cm vastagságú, nem több) melegíti utjuzhkom nem több, mint 110 fok. Célunk, hogy felmelegedjen a szőr, nem éget, így nem fanatizmus. My vas 120 fok, így megpróbálom tartani hosszú ideig, akkor a hő a haj, de a maximális sebességet, azt jobb, ha megyek át kétszer ad kijelölt egy (egy idő után, persze), mint sütjük meg egy menetben.

Végül a harmadik szakasz: így ragyog a haj.

Adunk a haj hűlni 5 percig, a fejem fölött azonos shampunki. Ez természetesen lehetséges rendszeres sampont, de úgy gondolom, hogy jobb, ha nem tér el az egy már butylki, ideje, hogy az ügyben. Folt a hajhab (ez a típus nagyon zheskie egy „pshyka” elég haja a vállára, ezért legyen óvatos, ne vigyük túlzásba)) szárítsuk meg a hajat, és lefektette a szokásos módon.

Itt van, amit a gyártó:

A kompozíció a mousse, ha érdekel:

3 lépés program BRELIL Biolaminirovanie bio TRAITEMENT javítás - «ez csak egy bomba) sok

És íme az eredmény: Short - anyám haj, hosszú - én.

Kapcsolódó cikkek