15 perc az otthoni élet

3 hónappal ezelőtt, végül elismerte, hogy magam, van egy póz, jóga, amit soha nem. Csak nem lehet, ez minden.

Miért? Nos, azért, mert én nem is értem, hogyan kell csinálni. És én nem is tudom, hol kezdjem. Túl, túl nehéz.

Elismerés - egy szörnyű erő, ez hozza mindent a helyén. Én csak nyugodjon meg, nos, belegondolok, ez nem működik, és ez rendben van. De én is a fejét, és szinte ülni zsinór (ha a bemelegítés).

A különbség az elmélet és a gyakorlat az, hogy elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között -, de a gyakorlatban ez. "

És azt hagyná azt a rohadt jelentenek egyedül ... De éppen azelőtt, hogy azt hittem, sokat a mágikus erő a kitartás, és hogyan kell tölteni az első 15 perc előtt.

Például nem agyatlan szörfözés az interneten, hanem valami hasznos. Nos, tudja, hogy van ez. Jön a munka (vagy kapcsolja be a laptop otthon) -, és van az első 15 perc, ami teljesen a tiéd. Ki akar költeni magát, pihenjen és kortyolgatva kofeek.

Valaki keres horoszkóp. Valaki ellenőrzi az e-mail. Valaki megy a Facebook vagy a LiveJournal. Vagy nézd meg a statisztikákat. Van ezzel még rosszabb - nem csak ezt az egészet egyszerre, de néha meghosszabbíthatják ezt az egy órát, hanem 15 percig.

Ezek a 15 perc alatt, hogy pótolni a sok fontos és élvezetes rituális nap elején.

És egy nap felderengett bennem. De mi van, ha megpróbálja ezt nem támadható jelent - minden reggel, ez volt a 15 perc alatt. Pontszámot a Facebookon, a Facebook és más e-mail. Csak próbálja meg, tudom, hogy még mindig nem működik. Csak próbáld ki, - és így minden nap 3 hónapig. Mit kapsz?

Végeztem egy kísérletet. Nos, hogy veszíteni valamit?

Megpróbáltam. Először is, minden ment a tervek szerint, azaz semmi nem működött. Próbáltam ki -, és elesett. Próbáltam újra -, és ismét csökkent.

Mivel tudtam, hogy még mindig nem működik, és akkor nem törzs különösen - Megpróbáltam 2-3 alkalommal mindkét oldalon - és tiszta szívvel átadják a kávét. Ez a régi olimpiai elve - a lényeg nem az, hogy nyerni, hanem részt.

És amíg én kétségbeesetten próbálta - ha valami elindult a változás. Aztán történt valami - egy pillanatra. Amennyiben ez lett könnyebb tartani. Érdemes valami történik - kezdtem örvendezni, és a következő alkalommal ismét csökkenni.

Nem próbáltam javítani valamit - csak folyton ezt póz 3-szor -, meg minden. Hamarosan sikeres kísérletet gyakoribbá váltak és tovább tart, megtanultam, hogy utolérjék az egyensúlyát. A sikeres kísérlet volt megint sok sikertelen, de nem teljesen reménytelen.

És meglepetésemre - Rájöttem, hogy én is maradéktalanul ellátni ezt a pózt. Teljes meglepetés volt, dolgozott ki, egy hónappal később feltűnő képzés.

Mi lehetetlennek tűnt - azt könnyen előállítható egy hónap! Oh wow! Kiderült, ezeket a dalokat a „mágikus erejét kitartás” - nem egy tündérmese! Ez működik!

Nem, gyanítom, hogy korábban, természetesen. De csak egy pár percig egy nap - kiderül, még ez is elég lehet - ez elképesztő.

Milyen hozzáállás? Itt hozok egy fotót. Persze, ez még mindig nem tökéletes. És időnként ismétlem - és néha esik újra. Bár ritka.

15 perc az otthoni élet
Ez azt jelenti, kiderül. Bár még tökéletlenül

De amikor az érzés, „Még soha nem teszik” átváltozik „igen, meg tudom csinálni” - ez rohadt szép.

Mit tanított meg? Kiderült, hogy néha nem kell sok idő, hogy tegye, amit akar. Vagy tanulni valamit. Mindig van reggel 15 percig, amit tud költeni, amit már régóta ki akartam próbálni. És akkor még csoda, hogy mindez történik. Néha még gyorsabb a vártnál. (Néha lassabb, igen. De ez még mindig történik!)

Bár, hogy őszinte legyek, nekem nem volt 15 perc alatt. Ezúttal csak volt öt. De tudod, hogy nem ez a lényeg, nem?

Tehát, ha komolyan akar tenni valamit magadnak:

  • írni egy cikket, vagy könyv, amit mindig is akartam
  • ahhoz, hogy egy új program vagy alkalmazás
  • megvizsgál minden olyan sebességgel, amelyre a kéz nem ért
  • még olvasni a könyvet, ami nem volt elég idő (ez az én sajátos ízlése) - van mód. És most már tudod.

Hitrotryuki

1. A legfontosabb dolog, amit meg kell választani valamit, amit igazán akarok. Talán a félelem vagy a félelem, hogy nem fog működni -, de nagyon akarunk. Mit kell sietni. És amit nagyon akarunk

Mert ha nem akar - dobni, mert ritkán rászánni magát, hogy egy hosszú idő. Ha ez nem éri meg - megáll, mert figyel és szemetet egy nem tart sokáig.

Honnan tudod, hogy már döntött helyesen?

Ellenőrizze egyszerű: ha jól választotta meg -, akkor ezt a hónapban szünet nélkül. És elégedett az eredménnyel. És ha a leadott - majd úgy döntött, rossz. Kell választani valami mást - az, ami igazán beindít. Mit akarsz csinálni újra és újra.

2. Ne tegye, ami bonyolítja a küldetését. Számomra például - nem megy az interneten. Mert érdemes menni - és a „minden elveszett, a főnök, a vakolat eltávolítása, az ügyfél elhagyja.” Én, természetesen, dolgoznak rajta, de ez túl sok kísértésnek. Szó, oldalanként - és minden alkalommal ment, és az inspiráció is.

3. Indítsa el az ügyben, minden nap. Csak csináld -, majd lépni a többit.

És mi van, ha nem történik meg? Ha volt valami sürgős?

  • Pipe elöntött,
  • in-law (vagy anyós) kellett kísérni az állomásra,
  • vagy a gyermek beteg,
  • vagy reggel volt egy roham akut lustaság, és még az ágyból nem akarja, hogy ki?

Mit mondhatnék? Mindez tökéletesen ismerős nekem. Módja annak, hogy az üdvösség igen, ma nem történt meg. Ön nem hibáztatom magam érte és elterjedése rothadás. Nem királyi ügyben. Egyszerűen tudomásul veszik ezt. És holnap reggel felkelni, és folytatni a kísérletet. Ez minden.

Cselekvési terv

1. Válassz egy időben. Például a 15 percet, mielőtt elkezdek dolgozni. Vagy 15 percig azonnal felébredt (nem dolgoztam - én minden bizonnyal egy kávét, chat bármiről -, és csak akkor tudok valamit tenni).

2. időzített 15 perc - és előre. Ez az Ön személyes drága időt - megfelelően használják.

3. Amikor a 15 perc letelt - stand up, nyúlik, menjen a tükörhöz, és azt mondják, egyenesen a szemébe: te, Van (Man, Jack, Len) - a hős a munkaerő feat. Büszke vagyok rád.

Ez azért fontos, - úgy érzi, a fless, mi lett. És amikor a barátok kérdezni egyszer, Th vagy ennyire boldog - ne habozzon válaszolni rájuk őszintén. Mert azt mondják, igen, 15 perc reggel, és megtanulta a kínai nyelv ... és megtanulta az okos trükk a jojó ... vagy fuss egy maratont - te ott sokáig akart csinálni?

Nos, egy régi anekdota a pályán:

Öreg hölgy fordul a rendőrség New Yorkban, a „Hogyan jut el a Carnegie Hall?” Azt felelte: „Practice, hölgy. gyakorolni „csak.

Kapcsolódó cikkek