10 Ways, hogy vonzza a figyelmet a lányok (c)

10 módon vonzza a figyelmet a lányok (c)

1) Thy kívül - természetesen az első és legfontosabb pont, amely szükséges a szivattyú. Folyamatosan dolgoznak megjelenése - csak vásárolni elegáns ruhákat és jó, sima felület a dolgok, és vigyázni a szekrény

4) A barátod. Ha nem nő együtt a nővel, akkor lehet „pumpált” a barátom, aki nem rosszabb, akkor a megjelenés, és az összeget a figyelmet arra, hogy átveszi. Két szép, vonzó pasi - meg egy olyan alkalom, hogy vizsgálja meg az irányt. Ezért barátkozni az embereket, akik neked egy plusz.

5) Attraktáns. Akkor magánál néhány élénk és emlékezetes tettünk. Ez lehet felfújt labdák, óriási nyalóka, vicces póló, élő kutya, egy döglött macskát (csak viccelek). Bármilyen tárgy vagy állat, amely vonzza a figyelmet a lányok. Tudom, hogy néhány csábító sétálni a kutyát az utcán, és a módja annak, hogy megismerjék a lányok. Egy jó téma beszélgetés - a kutya.

6) a tevékenység típusát. Ha táncolni, görkorcsolya, énekelni, festék - egy jó ok arra, hogy figyeljen meg. Nyáron szeretek táncolni az utcán a gyerekek, és ha látok egy gyönyörű lány, hívom, hogy látom a tánc és a lányok automatikusan behúzza a valóságban. Még kedvenc hobbim - ez görkorcsolya keresztül a város és az út mentén, a szó szoros értelmében, felhajtja a lányok. Úgy szülni fiúk, extrém sportok.

7) Nevess. Ha egy cég vagy egy barát, hogy vele nevetni, és önmagát. Nevess hangosan, szívből, nézz rá, amitől nevetni is. Nevetés - fertőző dolog. Határozottan vonzza a figyelmet, hogy a lány, és tegye meg a pozitív fényben. Csak ne nevessen, az utóbbi lefelé.

9) A fizikai kontaktus. Odamentem hozzá, és érintse meg az elemet a ruháját, és mond valamit a stílus - Dolce Gabana? Vagy valami mást. A legfontosabb dolog, hogy megérintse gyengéden, és így kap a figyelmét. Fizikai érintkezés az első perc ismeretség - ez egy nagyon erős barátság.

10) Nézz a szemébe és a mosoly - a legegyszerűbb és leghasznosabb módja, hogy belekezd egy ismerős. Tanulj meg habozzon, hogy nézd meg a lányok, és létrehozza a szemkontaktust, majd a mosolya. Sok a lányok maguk találkozik veled. Az egyetlen feltétel - van, hogy a lány a látóteret. És, hogy én adtam 9 módon adatai. Használja minden ilyen módszerek és minden rendben lesz!

Kapcsolódó cikkek