Skeet lövészet talapzaton - Tatár, Lipetsk és Moszkva

Fiatal sportolók versenyeznek csak a lőtéren, és az esemény után tökéletesen kommunikálni. Fotó: junior-sport.su

A rendezvény lebonyolításáért volt az utolsó két férfi a gyakorlat „paródiában” és a „kettős csapda”.

Az időmérő után a döntőben az első gyakorlat „paródiában”-ből 6 ember. Két voronyezsi régió képviselője Mikhail Andrejev és adja Stanislav szerzett 109 és 103 pont. Az azonos pontszám 111 pont az utolsó sportoló érkezett a Szverdlovszk régióban, és Tatár - Danilenkov és Andrei Sergeev Vjacseszlav. 106 pont Szergej volt Shutko a Lipetsk régió és 105 pontot szerzett fél Moszkva - Nikolay Panfilov.

A fő jellemzője a „kolostor” a helyszínen, amelyen a verseny kerül megrendezésre. Ha a „létra” használják Trap, ahol kis számban vannak elrendezve egy egyenes vonal, a „remeteség” résztvevők mellett ment végbe a kör szegmensben. A Trap cél által kiadott különböző pontjain, és egy kerek csak kettő. Végén a gyakorlat „paródiában” résztvevői 60 lövés. Minden 10 lövés ment nyugdíjba, az egyik sportoló. Mielőtt a harc az első helyért jött Shutko Szergej és Andrej Danilenkov, és a különbség 3 lezuhant célok nyeri lipchanin Szergej.

Továbbá egy kis szünetet készült. Minden rajongó váltott a kívánt helyre, és elfoglalták helyüket a kényelmes vizuális platform található, közvetlenül előtte a lőtéren. Ebben az időben, a sportolók volt egy kis bemelegítés, ellenőrizte a fegyver és lőszer, minden tett néhány próbafelvételt. Területén kis komplex zenét játszott, a közönség jó hangulatban és mentálisan hangolt az elején a „kettős csapda”, valamint a sportolók.

Alapján a képesítések és a 6 fő volt az utolsó. Mivel a szokásos „létra” a „kettős csapda” verseny zajlott a csapda, de az egyik megkülönböztető jegye - repült több, mint egy cél, hanem két, ami tovább bonyolítja a problémát. A résztvevők osztották el a telek, de fel kell cserélni egymással minden egyes lövés után. A verseny került megrendezésre gyors ütemben, mivel a sportoló, hogy legyőzze célok és változó helyeken kapnak csak 12 másodperc. Miután 30 célok hit határozza meg az első megszűnt. Ők lettek Bukhan'ko Basil Rosztov Régióban, aki 6. helyen. Miután további tíz célokat az ötödik vonal Nestruev Dmitry. képviselő Moszkva. Miután az egyik játékos levette - köszöntötte egy forgalmas helyen, és ő viszont kívántak szerencsét a fennmaradó sportolók. Breaking mark 50 célok, kiesett a verseny a sportoló a Rostov régióban - Gedeonov Alexander.

Az nem volt mentes zökkenőmentes a torna során. Az egyik helyzetből megszűnt repülni a cél, és miközben a bíró rendezni a technikai probléma, a résztvevők kihasználta a pillanatot, és egy kicsit pihent, szomjukat hideg vízzel. Minden a probléma megoldódott, néhány perc alatt, majd a közönség várta a legérdekesebb - komoly harc három képviselői a Tatár Köztársaság. Ők már most egy teljes körű végleges vezetőknek csak eldönteni, hogy ki lesz az első helyen. Újabb tíz célokat, a bronzérmes lett Gazizov Bulat. És a végső vita a két legerősebb sportolók nyertek Alexander Filippov. és ezüst ment Mishutin Kirill.

A verseny után, díjátadás. Kevesebb hangos taps az összes nyertes elnyerte érmek és oklevelek. Amellett, hogy az egyéni bajnoki díjat által bemutatott Tatár Köztársaság és a Lipetsk régió Moszkva a legjobb általános teljesítményt. Az első alkalommal a játékok kapott sportiskolák. Az első helyre került a „SSHOR №13» a Lipetsk régióban a második »republikánus SDYUSSHOR agyaggalamb és lövés« található, a Tatár Köztársaság, a harmadik díjazott volt az iskola Moszkva - »SSHOR Shabolovka №9«.