10 dolog, amit nem tud felesége Klitschko, rovatvezetője

Annak ellenére, hogy Natalia Klitschko lett a First Lady Kijev, róla kevéssé ismert szülőhazájában, Ukrajnában. Van még beszélni férje - egy sportoló, politikus, és most a főváros polgármestere Vitali Klitschko.

Mindazonáltal a nagyon Natalia, aki elhagyta egy sikeres karrier kedvéért a család, nem egy szürke egér. Tehát a tényeket az élet a pár Klitschko, akivel nem tudom.

Sportoló, modell és egyszerűen gyönyörű

Atyja Natalia Egorova (leánykori név, a feleség Klitschko) egyszer elismerte, hogy a legkisebb lánya volt a gyerek vezetője. A második évfolyam lány, Lenyűgözött az a torna, majd bekapcsolódott a szinkronúszás.

Annak ellenére, hogy komoly sport, Natalia tanulmány nem elhagyott, nem volt kitűnő tanuló, de a szülők a bizalmat horoshistka nem pirulni.

A lánya szülei Natalia Klitschko azt mondta, hogy tudja, hogyan kell kiállni magukért, lehetséges, hogy ez az a karakter tulajdonság és az így Vitali jövőben.

Vagy megszakítani a modell kimeneti

Ez köszönhető a munkáját, és a modell Natalia találkozott Vitali Klitschko. Ez történt a „Black Pearl”. Kapcsolódó nők azt mondják, hogy amikor nem volt érdekelt a boksz, és egy nagyon homályos elképzelés, akik a sportoló.

Annak érdekében, hogy a jövőben polgármester Kijev Natalia láttam érdekes ember, nem egy híres sportoló.

„Akne egyszer meglátott a pódiumon, és döbbenten sokáig kereste nekem megközelítés, de az első alkalom, hogy gyakorlatilag nincs kapcsolat Tudtam, hogy az a fajta srác, hogy nagyon tetszett, és minden - .. Mondta Natalia szerelmi történet férjével bigmir. net -. elkezdett jönni szinte minden azt mutatja, az én részvétel és, mint általában, lezajlott az első sorban, és a bemutató nem vette le rólam a szemét ..

Akkor kezdtem átadni az ő hatalmas virágcsokrok és felajánlja, hogy megfeleljen. De én nem siet. Őszintén szólva, ez a nagy ember, úgy látszott, egy félelmetes fajta tesz engem vegyes érzelmek. Igyekeztem nem nézni a dobogóra a teremben, és amikor találkozott a szemünk, a térdem remegett.

És egy napon, mikor ismét átadta a meghívást, miután körülbelül fél év, beleegyeztem. Találkoztunk egy étteremben, volt egy nagy vidám társaság. Azt kell mondani, hogy ezzel Vitalik lehetetlen, hogy szomorú legyen. Ahol mindig viccelődik és a nevetés. Röviden, az esti órákban, az első hat hónapban, beszélt Klitschko, rájöttem, hogy nem félek, de én szeretem. "

fotóforrás lapja Natalia Klitschko Vkontakte

Klitschko billentette a kedvenc vőlegény

Nagyon kevesen tudják, de Natalia népszerűbb a férfiak körében, és abban az időben a szerelmes Vitali volt egy barátja. A pletykák szerint a pár is fognak jelentkezni, de a sors hozott változást ...

Üzletember Eugene Kijev még tudtuk szülők devushki.Ih kapcsolat tűnt komoly, de érzései Vitali Klitschko vereséget szenvedett. Különösen azért, mert a bokszoló nyerte Natalia hat hónapig.

A házasság és az esküvő volt, nem?

Festés után Klitschko repült Németországba egy fontos küzdelmet, úgy, hogy se ünnep, sem a nászéjszakán a pár valójában nem voltak.

Natalia még álmodik, hogy ismételje meg az esküvőt, ahogy általában történik külföldön. Ekkor egy nő szeretne viselni egy szép ruha és fátyol.

Eközben, rokonok és barátok a pár abban a reményben, hogy használják, hogy házas.

Policy szörnyű boksz

Ez az, amit mond Natalia Klitschko. De a bokszoló anyja más a véleménye. Még a parlamentben alig van daredevils, készen arra, hogy mászni a harcot a fiát. És ezek a gyűrűben.

Klitschko küzd fia anyja néz online. Ezért, miután minden mérkőzés Natalia első dolog-in-law hívott, és azt mondta, hogy ment.

Gyermekek megnevezett nem véletlenül

A választott nevek a gyermekek Vitali és Natalie jött kreativitás. A legidősebb fia egy pár elemzi Jegor-Daniel tiszteletére anyám lánykori neve - Egorova.

Lánya Elizabeth-Victoria is kapta a nevét a célra. Victoria elvégre azt jelenti, „győzelem”. És Vitaly születésnapját baba nyerte a harcot az amerikai bokszoló Larry Donald.

Azt híresztelik, hogy a legfiatalabb és a Maxim nevű oka. A pletykák szerint a pár adta a nevét a fia, miután a német bokszoló Max Shmellinga.

Énekelt férje álma

Natalia végre álom házastársa. Kiderült, Klitschko mindig is akartam egy nagy család, amely növekedni fog a 3 gyerek.

By the way, Vitali jelen volt a születés az első kedvenc, és még vágni a köldökzsinórt az első gyermeke. De a legkisebb fia Klitschko - igazi bogatyr.Maksim született tömegű 4,2 kg.

Most az énekesnő

Ezután Vitaly meglepte a közönséget gitározni, és Natalia énekelte a dalt „Shaggy darázs”.

„Mi volt egy kis színpadon egy jazz klubban, nagyon boldog vagyok, hogy dolgozni magát, hogy dolgozzon.” - ismerte míg egy interjúban Natalia Klitschko.

Ő írta a szó és a zene az együttes, de a csapat Klitschko felesége nem vált népszerűvé, és most ez nem ismert, hogy milyen sors jutott neki.

Ez az első hölgy

De a felesége a jövő polgármester nem adta okunk kételkedni hűségét férje. Natalia inkább bízik a felesége, és nem figyelni pletykák és pletykák. És érdemes csak elképzelni, hogy mennyi erőfeszítést ez az önkontroll és a türelem.

Stílus és preferenciák

Natalia inkább nem vonzzák a túl sok figyelmet. És osztálytársak, ő is jegyezték leánykori neve alatt. A nők is nem bízik az oktatás a gyermekek babysitterek miközben foglalkozik velük.

Annak ellenére, hogy az elmúlt modell, a valós életben felesége Klitschko inkább sportos hétköznapi. Általános szabály, hogy előnyös márka Ed Hardy.

10 dolog, amit nem tud felesége Klitschko, rovatvezetője
10 dolog, amit nem tud felesége Klitschko, rovatvezetője
10 dolog, amit nem tud felesége Klitschko, rovatvezetője
10 dolog, amit nem tud felesége Klitschko, rovatvezetője

Kapcsolódó cikkek