Job Description tanulmányi igazgató az oktatási munka, tartalom platform

Baltiysk

Rendelési szám Jóváhagyott _____ ______

"_____" _____________ 20__. Vezető MOU VSOSH

A tanulmányi igazgató az oktatási munkát.

1. Általános rendelkezések

1.1 Ez a munkaköri leírás alapján a vám- és minősítő jellemzői tanár - szervező által jóváhagyott rend az Orosz Föderáció Oktatási Minisztérium és az Állami Bizottság az Orosz Föderáció 01.01.01 № 000/1268 a koordináció a Munkaügyi Minisztérium (rendelet Munkaügyi Minisztérium Oroszország kelt 01.01.01 № 46). Az utasítások vennie minta ajánlásokat a szervezet foglalkozás-egészségügyi szolgálat egy oktatási intézményt az Oktatási Minisztérium Oroszország, az Oktatási Minisztérium, az Orosz Föderáció által jóváhagyott rendelést 01.01.01 № 92.

1.2. A tanulmányi igazgató az oktatási munkát nevezi ki és menti fel az iskola igazgatója.

TDY ezekben az esetekben végzi érdekében az iskola igazgatója kiadott követelmények betartását a munkaügyi jogszabályok.

1.3. A tanulmányi igazgató az oktatási munka legyen magasabb, és a tapasztalat a pedagógiai munka legalább 5 éves tanítási és vezetői.

1.4. A tanulmányi igazgató az oktatási munkát közvetlenül jelent az iskola igazgatója.

1.5. A tanulmányi igazgató az oktatási munka jelentés közvetlenül a feje tanítási ciklusok, tanárok, tanárok. Vezetője lehet a könyvtár a fejét a tanítási ciklusok.

1.6. Tevékenysége során a tanulmányi igazgató az oktatási munka vezérelve az alkotmány és a törvények az Orosz Föderáció. rendeletek az elnök az Orosz Föderáció, a döntéseket az orosz kormány és az oktatási hatóságok minden szinten az oktatás és képzés a hallgatók, szabályok és előírások a munkahelyi egészség, biztonság és tűzvédelmi, valamint az Alapszabály és a helyi szabályozás az iskola, (beleértve a belső munkaerő rutin utasításait és az igazgató, ez a munkaköri leírás), a munkaszerződés (szerződés).

Tanár-szervező megfelel konvekció a gyermek jogairól.

2. Feladatok

A tanulmányi igazgató az oktatási munka a következő feladatokat látja el:

2.1.Izuchaet kor és pszichológiai jellemzői, érdekeit és igényeit a diákok az iskolában és a közösségben, megteremti a feltételeket, azok végrehajtásának különböző kreatív tevékenységek.

2.2.Organizuet munka a gyermekek klubok, körök, szakaszok és egyéb amatőr egyesületek, a különböző egyéni és közös tevékenységek a diákok és a felnőttek.

2.3.Sposobstvuet megvalósítása a gyermekek jogainak a létrehozása gyermekek szövetségek, szakszervezetek.

2.5.Privlekaet hogy működjön együtt a diákok az alkalmazottak intézmények kultúra és a sport, a szülők és a nyilvánosság számára.

2.6.Organizuet munka hallgatói önkormányzati szervek.

2.7.Organizuet nyaralás tanul.

2.8.Vypolnyaet szabályok és rendelkezések a munkavédelmi, biztonságtechnikai és tűzvédelmi.

2.9.Vnosit javaslatok javítása és megerősítése feltételeinek az oktatási folyamatban.

2.10.Sistematicheski növeli a szakmai képesítést.

2.12. Meg kell felelni az etikai magatartási normák az iskolában, otthon, nyilvános helyeken, a megfelelő társadalmi státusza a tanár.

2.13.Vypolnyaet szabályok és rendelkezések a munkavédelmi, biztonságtechnikai és tűzvédelmi, védelmének biztosítása az élet és egészség a diákok során az oktatási folyamatban.

2.14.Operativno értesíti iskolai tisztviselők bármilyen baleset. intézkedéseket hozzon elsősegély.

2.15.Vnosit javaslatok javítása és megerősítése feltételeinek az oktatási folyamat, és hozza a figyelmet a kezelési információt a hiányosságokat szükséges az oktatási folyamat, csökkenti a megélhetést és a tanulói teljesítményt.

2.16.Organizuet tanulmányozza rendeletek munkavédelmi, közlekedési magatartás otthon, és mások.

2.17.Soblyudaet törvényes jogait és szabadságait diákok is, az RF törvény „A nevelés”, a gyermek jogairól egyezmény.

2.18.Prohodit kötelező előzetes (a foglalkoztatás) és az időszakos (munka) orvosi vizsgálatok (felmérések).

A tanulmányi igazgató az oktatási munka joga van:

3.1.Samostoyatelno válassza ki a formák és munkamódszerek a diákok és a terv, hogy a fentiekben ismertetett átfogó munkaterv az iskola és a tanár hatékonyságát.

3.2.Uchastvovat az iskolavezetés által meghatározott módon a Charter School; hogy részt vegyenek az iskola tanári tanács.

3.3.Na védelmét szakmai becsületét és méltóságát.

3.4.Znakomitsya panaszok és egyéb dokumentumok értékelését tartalmazó munkája, nekik magyarázatot.

3.5.Zaschischat saját nevében és (vagy) képviselője útján, beleértve egy ügyvéd, abban az esetben a fegyelmi vizsgálat vagy hatósági vizsgálat vagy hatósági vizsgálat, amely magában foglalja az sérti a tanár szakmai etika.

2.6.Na titkosságát fegyelmi (hivatalos) vizsgálat, kivéve a jogszabályban meghatározott esetekben.

3.9.Davat diákok során osztályban változások és kötelező megbízások szervezésével kapcsolatos foglalkoztatási és betartása fegyelem, hogy vonzza diákoknak a fegyelmi felelősség abban az esetben, és a rend által létrehozott Charter School.

3.10.Vneocherednoy orvosi vizsgálat (vizsgálat) szerint az orvosi ajánlásokra, hogy megőrizze a munkahely (beosztás) és átlagkereset áthaladása során az említett orvosi vizsgálat (vizsgálat).

3.11.Imeet jogosult rendszeres éves fizetett szabadsághoz.

4.1.V törvényhozása által létrehozott, az Orosz Föderáció kötelezze a tanulmányi igazgató az oktatási munka felelős az életét és egészségét diákok kulturális és egyéb szabadidős tevékenységek, valamint az sérti a jogait és szabadságait diákok során az ilyen események.

4.2.Za teljesítésének bármilyen elmaradása nélkül ésszerű mentség az Alkotmány és a vonatkozó szabályok a belső munkaügyi szabályok az iskola, a törvényes megrendelések az igazgató és más helyi előírásoknak. meghatározott feladatokat ebben a kézikönyvben, a tanulmányi igazgató az oktatási munka viseli fegyelmi felelősség által meghatározott sorrendben a munkajogban.

4.3.Za alkalmazások, köztük egy-, nevelési módszerek, kapcsolódik a fizikai és (vagy) a mentális erőszak ellen, a tanulók egyéni, valamint a bizottság más erkölcstelen cselekmény a tanár-szervező esetleg felszabaduló irodai összhangban munkaügyi törvények és az RF törvény " az oktatást. „elbocsátás a bűncselekmény nem olyan intézkedés fegyelmi felelőssége.

4.4.Za bűnösnek okozó iskolában vagy a résztvevők az oktatási folyamat kár végrehajtásával kapcsolatban (nem teljesítés) feladataik a tanulmányi igazgató az oktatási munka viseli a felelősséget a módon megállapított kereteken belül a munka és (vagy) a polgári jog.

5. Követelmények a munkavállaló számára.

5.1 A tanulmányi igazgató az oktatási munkát kell felsőfokú vagy középfokú szakképzés nélkül hossza pedagógiai munkát.

6. kapcsolatok. Kommunikációs iroda

A tanulmányi igazgató az oktatási munka:

6.1.Rabotaet menetrend alapján összeállított alapján 36 órás munkahét, és a jóváhagyott elsődleges.

6.2.Podderzhivaet szoros kapcsolat a kormányokkal, a tanárok a személyzet és a kiegészítő oktatás a gyermekek és az állami hivatalok.

6.3.Samostoyatelno tervezi munkáját minden tanévben, és minden tudományos negyedévben. A jóváhagyott munkaterv az iskola igazgatója legkésőbb öt nappal a kezdete a tervezési időszakban.

6.4.Predstavlyaet igazgató az oktatási munka írásos jelentést tesz tevékenységéről mennyiségének legfeljebb öt nyomtatott oldalak számított 10 napon belül a végén minden akadémiai negyedévben.

6.6.Sistematicheski az információcserét a hatáskörébe tartozó ügyek tanítással iskolai személyzet.

A használati ismerkedés ________________________