15 provokatív idézetek Frederic Beigbeder

Beigbeder könyvek fordítása és újrakiadása az egész világon, és az ő nyilatkozatai sok éve kóborol az interneten. Diletant.media kínál emlékezni néhány idézet az író műveiből, és annak megállapítására, hogy provokatív író gondol a szeretet, a boldogság és a kortárs valóság.

15 provokatív idézetek Frederic Beigbeder

„Az életben csak egy nagy szerelem, minden vezető azt a szeretet - csak kísérlet írásban, és minden ezt követő - catch-up. Szerelem - Most vagy soha "

„Öröm van egy fontos előnye: ellentétben a boldogság, hogy létezik”

15 provokatív idézetek Frederic Beigbeder

Fiatal Frederic Beigbeder (balra) a fivére, Charles

„A szúnyog században - egy nap, egy rózsa - három. A macska tizenhárom éves korára, a szerelem - három év. És mit tenni. Első év szenvedély, gyengédség, majd egy év, és végül, egy évvel az unalomtól.

Az első évben, azt mondják: „Ha megy, én öngyilkosságot.”

A második évben azt mondják: „Ha elmegyek, fáj, de túlélem.”

A harmadik évben azt mondja: „Ha megy, én obmoyu ez a pezsgő” "

„Az alkohol - ez olyan, mint a szerelem: ami jó az elején ...”

„Ahhoz, hogy meghal a szerelemért nem nehéz. Nehéz megtalálni a szeretetet, hogy érdemes meghalni "

15 provokatív idézetek Frederic Beigbeder

25 éves Frederic Beigbeder

„Vannak másodpercben, amit a leghosszabb”

„Minden embernek szüksége van valamilyen hobbija - látszólag annak érdekében, hogy” kifelé a stressz „- de valahogy jól tudjuk, hogy valójában az emberek csak próbál túlélni, és nem megy őrült”

„A két helyen csak tapsolni seggfejek: a mozi és a gépen amikor földet”

15 provokatív idézetek Frederic Beigbeder

Frederic Beigbeder és Jean Dujardin, aki játszik Octave parang a filmben "99 frank"

„Hibáztatom a fogyasztói társadalom, hogy az általa tett azzá, ami vagyok: csillapíthatatlan. Hibáztatom a szüleimet, hogy engem, ahogy vagyok: gerinctelen. Gyakran másokat hibáztat, hogy ne vádolja magát "

„Ahhoz, hogy szeretsz valakit, akkor először meg kell szeretni magad”

„Elvesztettem a szemüvegem és myopia tesz optimista”

15 provokatív idézetek Frederic Beigbeder

Frederic Beigbeder a légiutas-kísérő a filmben „99 frank”

„Amerikában, az álom nem vált valóra, mert az amerikaiak akarjuk, hogy valóra, hanem azért, mert álmodik. Ők álom, és átgondolni a következményeket. Az álom valósággá vált, először is meg kell álmodni "

„Az euró találták kifejezetten obszcén magas fizetések a gazdag felnézett hatszor több szerény”

„A legcsodálatosabb dolog az életben, hogy továbbra is”