UEFA Európa Liga

Mégis, a „vörös” elismerte, hogy nekik az Európa Liga - nem a fő versenyre. Mert utazni Moszkvába, Rogers vette a fiatal srácok, de azok, akik nem gyakorolják játék lesz. Isten maga parancsolta: „Anji” megragadja a pillanatot, és nyerjen. Bár az első néhány percben azt mutatta, hogy Mahacskala nem törekszik rá. Nagyon passzív játék még vezetett a csere „Anji”. Fokozatosan, a házigazdák ment, akkor vette a játékot a saját kezébe szünetek előtt és átvette a vezetést köszönhetően a cél Traore. A második félidőben, „Liverpool” küzdött nesygrannost és valahogy alig várja, hogy megtámadják, felfedve a területen. Azonban rengeteg ellentámadások „Anji” tönkrement, sok mindent nem használják, bár a „Liverpool” nem távozhat. A győzelem az győzelem.

A mérkőzés kezdődött, lassan. Makhachkala lakosok megpróbálták ellenőrizni a labdát, „Liverpool” elsajátította a pályán, és a labdarúgás volt a közepén. Ellenfelek tapogatózás egymást vámszabad területek, megkísérelte, hogy végezzen szegélyező razziák dobja labdákat mélységet, de nem hatékonyak a mobilitást és a pontosság. Ne siess, hogy mind a csapat. Az első fenyegetések kezdett alkotni vendégeket. Azok elérték a veszélyes szabad és élesen rake a kapuhoz Gabulov. Kísérletek „Anji”, hogy válaszoljon a támadásokra nyílt területeken sikertelenül. A csapat nem volt önmaga. Megpróbáltuk egyszer labdázni Eto'o és Traore, aki megmutatta a technikát, de együtt jön fel semmit nem tudtak. Rajongók is kezdett fütyülni elégedetlen látva csapatok működésével passzívan félve rugdossa a labdát előre kétségbeesetten és támadás nélkül agresszíven. A közepén a felét hirtelen történt súlyosbodása. Ez Henderson hozott majdnem egy találkozót Gabulov, de a középpályás rossz döntést, otpasovav űrbe helyett ütő. „Void” és lélegzett a játék, „Anji”, ami nem jelenik meg, mert mi fog súlyosbítja a játékot. Ez nem meglepő, hogy Hiddink ez alkalommal még határozott cserét a szünet előtt. A bal helyett Akhmedova Carcel Gonzalez. Azonnal kaptam egy harc. Végén egy óra Makhachkala végre egy szabadrúgást a veszélyes helyzetben, de kiderült, hogy pontatlan áramlását. De rögtön utána helyzeti támadást. Öntési visszaverte, Samba dobta a shell Boussoufa, aki előrehajolt. De lövése a tizenhatos blokkolva volt, és újra-shot Carcel Gonzalez nagyon pontatlan. Hiddink és Carlos sürgette a játékosok nem átölel, nagynyomású az ellenfél. „Anji” aktívabb lett, de a mozgalom nem volt elég.

Nem nagyon jól viselkedett, és „Liverpool”, próbálják irányítani a labdát. A 36. percben a házigazdák tette a lehallgatás. Zhirkov áttört a bal oldalon, eltolódott a tizenhatos és lövés a szabad Eto'o. Samuel ütött harapósan, de Jones ellensúlyozni. „Liverpool” reagált az agresszív támadások ellenfelek. „Red”, folytatta a támadást, ismét egyensúlyban a játékot, és létrehozta a feszültséget a kapu előtt. Több öntvények nagyon kellemetlen. Miután egyikük elment a frontra, de Samba játszott megbízhatóan védeni. Nem ez az első alkalom, hogy lelőtt egy ellenséges vet. De a sérülések „Anji” képes volt leszúrni ellentámadást. Casting a mélység a mező található központjában Traore, aki a védők, legyőzve őket, majd megszerezte a labdát át a felszabadult felé Jones. 1: 0. És azonnal elment a szünet.

A második felében a „Anji” már aktívan, azonnal elfogadja a magas és agresszív nyomás. Úgy tűnik Hiddink lépett a játékosok, akik elkezdték, hogy mozog a többi sebességgel. És a cél adott bizalmat, és az izgalom. Azonban siet még gyakrabban a labdát a tizenhatos elveszett vagy megüt egy védő. Nagyon hiányos, ezek ígéretes megközelítéseket. „Liverpool” kezdte a fogadási kísérletek és elment boychee támadást. Többször büntetést az első percben kiszivárgott „piros”, de verték véletlenszerűen célt. „Anji” mintha habozott, hogy továbbra is gyakoroljon nyomást vagy váltani egy ellentámadás. 57. perc: Eto'o eltörte a sokk helyzetben a bal oldalon, de a lövése közvetlenül a kapus pozícióját. „Anji” próbálta irányítani a labdát a középpályán, nem siet alapú számlák, és megpróbálta felhúzni ellenség szúrt ellentámadást. Ebben alapállásban támadás végzett eltolódást szélén keresett szabad terület, próbáltam játszani „hű” nem rohan inkább megbízhatóság élességet. Egy jó ütés méter 25 okozott Traore. De a labda alig több mint a bárban. „Liverpool”, ami kell játszania helyzeti támadást, ezzel szemben játszott ellentámadást, hogy így a labda nem működik. Mégis, a készítmény fiatalok és nesygrannost készült érződnek. Rogers tartott egy sor cserék, ami lehetővé tette, hogy növelje egy kis játék, lefordítani egyenlő központ területén. „Liverpool” megpróbálta átvenni az irányítást a mérkőzés. Makhachkala tudom használni, hogy elvégezhesse időszakos kontrát. Hiddink csapata magasan képes nyomja annak érdekében, hogy álljon a játék valaki más célt, és arra kényszeríti az ellenség, hogy rohan az egyik hatályos nesygrannosti hibáztak, és elveszett labdák. Terv végre csak fel a színpadra a pusztulástól. Építsd „Liverpool” nem megengedett, hanem maguk is ellentámadást veszteséges volt.

74 perc elteltével, végül a „vörös” lefutott támadni elég nagy erő. Benyújtása, majd egy kellemetlen, de a védők, és birkózott vele. Nem kevésbé élesen a második kitörés játszott Makhachkala. Tagirbekov hűvös beadta a Traore feje, aki betört a kezében Jones. A játék kezdett nagyobb mértékben, talán a fáradtság hatással. Már „Liverpool” végzett egy fenyegetés. A több védők foglalkozott a játékos „Red”, ő ütött kemény, Gabulov hárított, majd borított is tagadja az ellenség. „Liverpool” vált egyre kitartóan támadni, és, hogy a kezében a kezdeményezést, de a 78. percben, vezetett hiba. Zhusiley hűvös átadása két védő között Traore vezetett randevú Jones, de lövés csak a kapu fölé. És tudta, hogy véget vessen. A vendégek közeledik a végjáték létre több stressz és aggódnak, „Anji”. Dobd veszélyes 83 perc szerveztek, de a védők visszaverték, és dobták a megsértése erős ellentámadást. Smolov a bal és vágja a labdát sietett Zhusileya, ami már szerepel a védőit, majd megszerezte a lövedék hit. A britek tömegesen kivágták az egész sokaság egy másik büntetés. Minden erőfeszítést volt a védekező és a „Anji”. Csak előre Eto'o lebegett, várva a rajongók és megteremti nyomást gyakorol az utolsó védők, akik már elmentek magas közepén körbe. Gyanta egy ellentámadás ment balra, költözött központ és ütött. De éppen a kapus. 88 perc elteltével ismét „Liverpool” Van egy jó kompozíció egy másik büntetés, de a kamra elfogott QB. Korábban csak „piros” szerzett egy ígéretes szabadrúgást, de Shelvey játszott, hogy rosszul. A legvégén az ellenfelek kicserélt büntető forays egymásban, hanem sokk, soha nem hozott.

Ember a mérkőzés: Zhusiley.

Középpályás játszott nagy, összetartó egész központ területén, nem teszi lehetővé az ellenfél kap múltban. Tette sok választás, és amellett, hogy végre több luxus súlyosbodó átvitel. Nos, az összeg az elvégzett munka óriási.