Jött az angol

Az elmúlt években a Bajnokok Ligája keretében valósul világos jele a fölény az angol klubok

Figyelemmel kíséri a kifejezés az emberek a két nagy labdarúgó-guru, Rafael Benitez és Arsene Wenger, a kurzus a harmadik a hat napig tartó ellenzéki csapatuk - „Liverpool” és „Arsenal” - ez egy igazi öröm. 90 perc arckifejezések mindegyikük a felismerhetetlenségig megváltozott, az egész sor érzést, ami csak akkor lehetséges hatása az arcukon: a remény, öröm, gondoskodás, a stressz a végkimerülésig és frusztráció. Döntetlen mint Oscar-díjas játék két edző nem tudta befejezni, és egy maszk a boldogság az arcán hagyta Benitez: „Ez volt a nagy éjszaka, és egy fantasztikus játék, hat gól, - luchilsya spanyol. - minden tökéletesen boldog. Amikor a vendégek az állás 2: 2, én, persze, nagyon ideges, de én még csalódott, hogy mi hiányzott ez a cél. De szinte azonnal megszerezte a büntetést. Steven Gerrard, felelősséget és a büntetés, bebizonyította természetüknél fogva. " Wenger sajtótájékoztatón jött a gyász - árulta grimasz szomorúság, még a szavakkal: „Az öltözőben most uralkodik lehangoltság és hogy a játékosok az érzés nem olyan egyszerű, különösen azért, mert alig ismerte a játékot. Mi megy haza egy vereség 2: 4, de a végeredmény nem tükrözi, amit ma tett. "

Elméletileg „Arsenal”, sőt, talán kellett volna nyernie a „Liverpool”, de a gyakorlatban alig volt lehetséges, és megerősítette, hogy a végeredmény. „Arsenal” túl elbűvölő és gyengéd, hogy megnyerje a Bajnokok Ligáját. Túl szép és elegáns, a modern futball, ez a modell a magas sarkú cipő egy lélegzetelállítóan gyönyörű lábak, mint a színésznő, aki iszik pezsgőt, elegánsan le az ujját. „Arsenal” képes egy remekmű, mint a második gólt lő, amikor Walcott át a mezőn, élénken emlékeztetett remekmű Maradona a World Cup 86 a játék ellen, Angliában, de a csapat nem a rúd, hiányzik belőle a bátorság. És a háborúban, mint a háború. A kapitány a „Liverpool” Steven Gerrard és a zászlóalj a gyengébb ellenfél ifjúkorában, a sebesség és a technika, de felülmúlta a karakter, csak leküzdeni riválisok, zúzott erejüket, tört. De valami azt mondja, hogy ez mi is helyet szintjének labdarúgás az áramfelvétel már nem látható.

Üdv újra „Chelsea” Michael Ballack játék működőképessé vált a harmónia és az esélye, hogy egy régóta várt megnyeri a Bajnokok Ligáját jelentősen nőtt. Mielőtt a játék, a német középpályás elmondta, hogy csapatot kell aktívan vegye fel az ügy már a nyitó meccsen a szegmens. Érdemes megjegyezni, hogy Ballack adta a brit a vezetést 4 perc elteltével, zárás a kínálat Lampard szabadrúgása. A „Fenerbahce” kimaradt az esélyt. A mérkőzés 25. percében, „Chelsea” Gates védte a névleges harmadik kapus Hilario csapat, amely kellett cserélni a sérült Carlo Cudicini. Turks kihasználni azt nem sikerült. Azonban a negyeddöntőben a számukra már bizonyított rokon ugrik a fej fölé.