5 ruházat lehetőségek, elrejtve a hasa és az extra kiló

5 ruházat lehetőségek, elrejtve a hasa és az extra kiló
Elején, hogy ezeken a dolgokat, akkor nem vizuálisan postroynet egy 50-es méretű 44-én. Azonban, ha a példáját rég elfeledett ruha, hirtelen találja, hogy ül, pontosan nem a kívánt módon, mert akkor nyert extra súlyt, és van egy has kilóg a következő ruhadarabok segítségével a gyomor rejtett s.

Sőt, több tárcsázott kilogramm túlsúly nem jó ok arra, hogy elrontani a hangulatot, mielőtt a látogatás vagy a színházba. Ha már figyel rájuk, az ujjak könnyen és viszonylag gyorsan. De mit vegyek most, úgy, hogy senki semmit nem sejtette?

5 dolog, hogy lehet, hogy karcsúbb

Írok, hogyan kell elrejteni a has posleberemenny, arra késztetett, állandó kérdés környező hogyan sikerült ilyen gyorsan fogyni a szülést követően. Vállat vontam, meglepett és szinte indokolt, mondván, hogy én, hogy a régi formák továbbra is szükség van, hogy tartsa be a 3-4 kiló, és legalább 3 hónapig a fitness club. De úgy tűnt, ravasz. Senki nem hitte, hogy az a ruha fekvő kerek, pufók pocakját. Állva, ő visszahúzott, amikor ültem - kikászálódott hívatlan vendég, hogy jöjjön. Ez az, és hogyan maradhatna egy lány 34 éves volt, amikor megszületett a második fia volt csak 4 hónapig. Nem megy az edzőterembe, és nem hal magad diéta, azt gondolva, hogy időt növekvő hasa 9 hónap, minden joga megvan, hogy feloldódjon ugyanolyan hosszú. Ne feledje: a kísérletet végeztek azzal a céllal, hogy nekem úszott a tökéletes harmónia és megígérte, hogy vizuálisan megszüntesse a sok extra kiló.

5 ruházat lehetőségek, elrejtve a hasa és az extra kiló

Örültem, hogy ismét egyre népszerűbb. A boltokban voltak modellek nagy ülő stretch farmer. Egy ilyen modell a farmer, különösen, ha a fenék nem túl széles, és a színe - sötét indigó, képes volt csodával határos módon elrejteni a hasát. Tudtam, hogy így fehér színű farmer rövid tetején. De ha volt egy pár kiló több, én inkább a kék és hozzá egy blúz ruha repül fel combközépig.

2. ruha derék

5 ruházat lehetőségek, elrejtve a hasa és az extra kiló

Ők voltak a felfedezés a terhesség alatt - hasa nőtt, gumi rastyagivalasas költözött alatt vagy felett a hasa. Hívom ezt a ruhát könnyű ruhát. Lehetséges volt, hogy hatékonyan ruha második séta balett lakások a legközelebbi áruház, vagy a fény kilépési felfegyverzett sarka. Ruha egyformán előnyös nézett számadatok ingadozások több kilogramm.

5 ruházat lehetőségek, elrejtve a hasa és az extra kiló

Régóta szerettem általam kevert farmer felső és alsó nem tartozik anyám szekrény szankciókat kerek hasa. Csak első pillantásra, rövidnadrág kell halasztani, amíg jobb idők. Azért választottam a modell pontosan ugyanazt a magas akasztott, mint a farmer, csak egy szakaszon. Öt centiméteres extra hosszúságú mindent értük el van rejtve az a tény, hogy még mindig akartak elrejteni. Ugyanezt a célt szolgálja, és inget szabad vágni.

4. ruha vastag kötött anyagból

5 ruházat lehetőségek, elrejtve a hasa és az extra kiló

Ennek értéke minden nepohudevshih a következő: a túlbecsült derék + A-alakot + fekete + sűrű szövet. Ez volt az egyik legsikeresebb kombinációja, eltávolítja a felesleges vizuális hasán és a combján. Miután a végső visszatérés formájában Azt terveztem, hogy viselje a hosszú ebédlőasztal éttermekben és enni is akarok.

5 ruházat lehetőségek, elrejtve a hasa és az extra kiló