5 férfi frizurák, hogy próbálja meg a

Soha nem gondoltam volna, hogy a férfi frizurák is méltó a figyelmet? És mellesleg, még hollywoodi sztárok és a pop díva szívesen másolni őket! Nem hiszel nekem? Nézd, és lehet csodálkozni.

1. Férfi frizurák, kipróbálhatja: Pompadour

Nem tudom elhinni, de a frizura arisztokratikus cím valóban a férfiak. Pompadour feltételezi a hangerő és a felső szűk fésült haj a templomok (mindkettő lehet létrehozni egy hab vagy hab). További hangerő frizura, mint húzza arc, így ha van egy kerek, „Pompadour” másolják az Ön számára! Különösen azért, mert néhány csillag is, nem habozott megtenni.

2. Undercut és Hitlerjugend

Férfi frizurák a kimondhatatlan neve eredetileg díszített csak férfifejek. De, hála Istennek, nem volt bátor nők, akik mertek próbálni ezeket a képeket magukat. Mellesleg, a frizura nem nagyon különbözik egymástól, nem is minden borbély érzi a különbség közöttük. De egy közös dolog: rövid vagy borotvált szőr a hátán, a fej és a fülek fölött, és a fő tömegét haj koncentrálódik a tetején.

5 férfi frizurák, hogy próbálja meg a

5 férfi frizurák, hogy próbálja meg a
5 férfi frizurák, hogy próbálja meg a

Természetesen ez a frizura nem nevezhető teljesen férfias lányok sokáig általa elfogadott. De, ha csak csodálni, milyen magasságokba ért el néhány férfiban szóló! Van egy csomó tanulni! És a lányok nem messze mögöttük. Bob „felrázza”, tette „tollak”, hullámok, hogy egy ügyes telepítést. Valóban, frizura minden alkalomra, amely méltó díszítő mind a férfiak és a nők.

5 férfi frizurák, hogy próbálja meg a
5 férfi frizurák, hogy próbálja meg a

4. Férfi frizurák közepes haj

Néha a férfiak másol minket, szép! De ne feledd, hogy nem lakik a forma, csomagolás, stb Néha a szülés valami újat! Tehát a hajuk néha irigyelte, bátran másolni.

5 férfi frizurák, hogy próbálja meg a

5. Férfi frizurák, hogy próbálja meg a hosszú haj

5 férfi frizurák, hogy próbálja meg a

Ez nem csak a férfi frizurák, méltó a figyelmet. Van annyi változata a „férfi frizurák, csodálják és ihletett!

5 férfi frizurák, hogy próbálja meg a
5 férfi frizurák, hogy próbálja meg a
5 férfi frizurák, hogy próbálja meg a
5 férfi frizurák, hogy próbálja meg a
5 férfi frizurák, hogy próbálja meg a
5 férfi frizurák, hogy próbálja meg a

Kapcsolódó cikkek