4 Oldal kommunikálni idegen nyelven

1. Hellolingo

4 Oldal kommunikálni idegen nyelven

4 Oldal kommunikálni idegen nyelven

Kezdve a beszélgetés, akkor is vegye fel a kapcsolatot valaki használja a hangalapú kommunikációt. Előzetes levelezés nem hívhatjuk. A helyszínen van még egy hang chat Voice Chat ++, de ez nem a hívások, de csak pin adatok cseréjét. Például megadhat egy azonosítót a Skype-on és felkéri a másik felet, hogy beszéljen ezzel a programmal.

Ha nem találja a megfelelő társ beszélgetni, menjen-e találni a nyelvi partnere. Írhatsz bármilyen felhasználókat, akik jelenleg nem az interneten.

4 Oldal kommunikálni idegen nyelven

Célszerű keresni tárgyalópartnerek: A szűrők elrejteni azokat, akik nem anyanyelvi, ha keres csak anyanyelvű. Kommunikáció csak akkor lehetséges, a szöveges chat, hang kommunikáció nem itt, hanem a hasonló oldalakon ez általában élvezik egy kicsit. Sokan inkább kicserélik kapcsolatok és beszélni egy ismerős Skype.

4 Oldal kommunikálni idegen nyelven

Érdekes chat funkciót - a képesség, hogy javítsa ki a szöveges üzenetek. És mint a, és a beszélgetőpartner. Ez akkor hasznos, ha azt szeretné, hogy forrást javítsa ki a hibákat. Ebben az esetben a szöveget át kell húzni, és a következő lesz a megfelelő választás.

SPEAKY mobil alkalmazás funkcionalitását nem rosszabb, mint a webes verziót, de ez nem felel meg a nagyon kényelmes. Sokuknak nincs szabvány a Messenger funkció: küldés képek, hangüzenetek.

4 Oldal kommunikálni idegen nyelven

Ez az oldal azért figyelemre méltó, hogy elsősorban a gyakorlat az írás: nem a chat, vagyis az írás különböző szövegek, esszék, esszé.

Tanulj meg írni egy idegen nyelv nehéz, akkor szükség van egy jó ismerete a szókincs és a nyelvtan. Az egyik legjobb módja, hogy gyakorolni - írni és így a szöveg, hogy ellenőrizze a anyanyelvű. Ehhez a praktikus Lang-8.

Az ilyen ember még lektorálás, benne parancs a nyelv, fedezze hiányos ismeretekkel rendelkezik. Azt viszont ellenőrizheti a szövegek orosz, elég népszerű a Lang-8.

A tevékenység a helyszínen fogják ösztönözni. A korrekció üvegek L-pont. Minél többen, annál nagyobb a bejegyzés lesz a film többi felhasználó. Ennek megfelelően a kevésbé meg kell várni, amíg a csekket.

4. Interpals

4 Oldal kommunikálni idegen nyelven

Ellentétben Hellolingo, alkotók Interpals nem harcolni a felhasználók számára, akik nem csak a nyelvi gyakorlat, hanem egy romantikus kapcsolat. A keresés menü még egy speciális elem Romantikus / flörtöl. Talán azért, mert ez gyakran jön Interpals spam üzeneteket, és nem oktatási jellegű. Ebben az esetben segít az adatvédelmi beállításokat. Feketelista on Interpals igazítani meglepően vékony, a lényeg, hogy akkor blokkolja üzeneteket egy adott nem, életkor felhasználók (akár egy év alatt), az élet egy bizonyos országban.

Annak érdekében, hogy félrevezetik az embereket, meg kell jegyeznem, hogy én találtam ezen az oldalon keresztül, és talál egy csomó kedves emberek különböző országokból származó, akivel továbbra is beszélgetni, barátkozni, és együtt fogunk emeljék a nyelvet.

Srácok, nagyon szépen köszönöm. Hála neked felfedezett lang-8.com. egyszerűen pótolhatatlan erőforrás számomra. Azt a fajta tevékenységet meg kell írni egy csomó cikket angolul. És most, valószínűleg senki nem fogja kijavítani a javaslataimat, mint barátok a lang-8. És ami a legfontosabb, megértem a hibáikból, és hol még mindig meg kell ásni a helyzet javítása érdekében. Tegnap írt egy cikket, és azonnal kapott több redakirovany. És én valaki másnak a szerkesztés cikket az orosz nem nehéz. Szerencsére, megértem egy kicsit oroszul.

Kapcsolódó cikkek