30 nap Mass Effect 3 kihívás - lispenard Street

Azt találta meg a csillagok, te és én És ez alkalommal adják csak.

Amíg a friss megkezdett hagyományt.

Day 01. Az (a) Shepard. Mi a neve? Hogy néz ki?
Chester Shepard. A nevéhez hosszú szomorú történet, de a Chester nem volt olyan rossz, mint tervezték.

30 nap Mass Effect 3 kihívás - lispenard Street
30 nap Mass Effect 3 kihívás - lispenard Street
30 nap Mass Effect 3 kihívás - lispenard Street

30 nap Mass Effect 3 kihívás - lispenard Street


Nem úgy néz ki. A harmadik rész jobb volt, különös tekintettel a frizura, de egyébként még mindig a jó öreg dühös Chester.
Ki nagyon szereti a saját sebeit. Egy heg az arcán - egy dekoráció durva hím (ek). hagyta volna neki házi őrizetben egy kicsit, és Chester ment volna a harcot a bárban, vagy az esti órákban, hogy lőni kirakatokat, hogy újra egyesíteni őket.

Day 02. Mi a (neki) a háttérben?
Földlakó „Torfansky hentes.”
Köszönhetően egy árva gyermekkori tökéletesen megtanulta, hogyan kell túlélni, hanem azért, mert a műtét Torfane is megöli, és feláldozni a másik, ha szükséges. Azonban, miután Torfana neki feláldozása más erkölcsi kár és hóbort „megmenteni mindenkit, aki a csapat.”
Minden, ami történik a Földön a harmadik gyakran tekintik személyes sértésnek, és az invázió a magántulajdon. Számára a Föld csak egy nagy házban egy D, amelyet meg kell védeni.
És a hadsereg egyszer mentem tisztán az éhség.
Amikor olvas fájlokat Leng, Chester érezte benne a rokon lelket. Ő is, ifjúkori díjat a halott ellenség ő húzta, mert idegengyűlölő megkeményedett, és úgy vélte, hogy az idegenek ellopják nem bűn. Különösen, ha már nem élnek.

Day 03. Paragon / renegad miért?
Renegad. A harmadik részben a ritka esetben paragonskie pillantások, de ez nem teszi az időjárás.
Mivel ez az oka? Mert a világ zhystok és rossz szó és egy fegyvert, akkor sokkal többet érhetünk el, mint egy kedves szava.
„Lövés a fejét megoldja problémát.”

Day 04. Mi a (lány) specializációt?
Razgrebatel idegen szar. Scout.
Miután multiplayer elrontottam minden van pangás, pusztulás és egyéb zsemle, egy egyszerű felderítő játszottam bonyolult. Különösen akkor, ha készleteket végződik párttagok. és te ugyanabban a szobában egy pár kísértetek.

Day 05. A legkedveltebb képessége?
Gyulladás. Mi lehet szórakoztatóbb, mint nézni a szerencsétlen tserberovtsy integetett a kezüket, és taposó víz, kopog ki a láng. Szeretem a szagát égett hús reggel

Day 06. Kedvenc fegyver?
Én egy csodálatos ember, egy fegyvert, aki megveti az összes többi típusú fegyverek. Hűséges "Shuriken" és a "The Executioner".

Day 07. Kedvenc történet küldetés?
Capture „Cerberus” a Citadella, majd a futás a szennyezett területet. És nem, ez nem is fapfap-nu-you-és szarvasmarha-Leng és a halál Thane (bár a „Meet the tenger” óta eltelt belépett a lexikon Chester és társult egy absztrakt jövőben, amikor lehetőség lesz tavaly ősszel orrát a homok és a hazugság, így pár száz). Az ügyet a hangulatát ez nagyon elhelyezhet. Advisor mentett Thein halott adrenalin alábbhagyott, és vándorol között a rémült embereket, hallgatta a végtelen „vseplohoteperitutnikomuneveryu”, és megöli magát feyspalm. Ismét nem tudta, nem, nem menteni. Olyasmi, mint lehetséges a hibakeresés a hátsó, hanem a globálisan minden depressziós. A végén, bekapcsoltam a lejátszót

Meghallgatta közötti beszélgetést Turian és menekült lányok és végül belefulladt a hullámok a szorongás.

Day 08. Kedvenc nesyuzhetnaya küldetés?
Day 09. A kedvenc helyen?
Day 10. Ki leggyakrabban kérdőre vonják?
11. Kedvenc Day party barátja?
12. nap: A visszatérő egyik volt párttagok (most nem játszható), akkor már alig várom, hogy a legjobban? Aki megjelent a legvilágosabban?
Day 13. Kinek a halálát „tervezett” bajba jutott fejlesztők a legjobban?
14. nap kedvenc új karakter (ami nem volt ME1, ME2)?
15. Kedvenc napja egy verseny Asari (nem párt barátja)?
16. Kedvenc napja egy verseny Turian (nem párt barátja)?
17. napon Kedvenc képviselője salarians futam quarians, egyéb (nem párt barátja)?
18. Kedvenc napja faj személyek (pártonkívüli barát, nem Shepard)?
Day 19. Ki a jobb? hogy a választás óta megváltozott ME1?
Day 20. A legtöbb szívszorító jelenet tette sírsz?
21. nap legemlékezetesebb beszélgetés, fél ugratás, vagy egyszerűen csak valaki megjegyzését?
Day 22. Kinek az oldalán a konfrontáció vette Gátban / quarians vagy válasszon a világot?
23. napon genophage gyógyítani vagy nem?
Day 24. Kedvenc / emlékezetes kivágott jelenet?
Day 25. Mi volt a felkészültségi szint? Amint megérted a Kaszások?
Day 26. Mi lenne a tökéletes befejezés?
Day 27. Mit szeretsz a M3?
Day 28. Amit nem tetszik, vagy azt megváltoztatni az M3 (kivéve a befejező)?
29. Milyen napszakban a sorozat lett a kedvenc?
30. nap: Hogyan szeretné, hogy a jövőben a franchise?

Most nem érdekel, ha egy lány, vagy egy játék, ha egy játék, vagy egy fiú, ha majom vagy kurva

30. nap: Hogyan szeretné, hogy a jövőben a franchise?
Mi más jövőbeni D:

Azt találta meg a csillagok, te és én És ez alkalommal adják csak.

justdacat. Nos, vannak más játékok ebben a világban XD Ez csak a történet Shepard befejezett (és még akkor nem az összes).

Most nem érdekel, ha egy lány, vagy egy játék, ha egy játék, vagy egy fiú, ha majom vagy kurva

Eli_Linch. Nos, azt hittem, mind meghaltak, és a világ vége.

Azt találta meg a csillagok, te és én És ez alkalommal adják csak.

justdacat. nem, nem is olyan rossz. Sok faj elhagyta, beleértve az embert, de a kölcsönhatás most problémái lesznek. Ha csak biovars nem megfogadni a sír, és nem hagyja, hogy a normális befejezés.

Kapcsolódó cikkek