100 Anniversary kiállítás looir

Hello mindenkinek, és azonnal figyelmeztetni - nagyon dlinnopost fotókkal kutyák!
Végül gyűjtött össze magam és Peel egy másik üzenet az orosz Borzoi (BPM).

Így kialakult csillagok, amelyek látogatott meg bennünket a 100. évfordulója Leningrád Regionális kiállítási kutyák vadászati ​​fajták. Kutyák sokan voltak, és a hölgyek egy kicsit meghökkentette ilyen rengeteg, és nem volt hajlandó belépni a kapun.

De miután látta „natív” borzyachyu megállt a bejáratnál, hogy játsszon „Vanka, ami nem megy a sütőbe.”

A fotó bevezetik „néni” (kurva anyját alomtestvérekről Oblaski és osztályokon).

100 Anniversary kiállítás looir

Keresztül szó után 10 perccel az érkezésünk felvonulás kezdődött. Kutyák gazdáik járkált körbe zászlaja alatt (mi - a fejét a BPM, mások nem látni, sajnos, mivel nem volt képes rá).

A képen büszkén csapkodó zászló borzyatnikov, felkészülés az ünnepélyes felvonulás.

100 Anniversary kiállítás looir

Egy kis megjegyzés azoknak, akik tervezik, hogy részt vegyen az ilyen események:

vele vettünk: kölyök mutatókat (amelyet aztán cserélni családfa) vetpasorta - nincs lejárt védőoltások legkorábban egy hónappal megelőzően a kiállítás, a tájékozódás hiánya veszettség járvány a régióban, ahol élnek, gyönyörű nyakörvek, ringovki, kutyák.
Hozzájárulás a kiállítás és a tényleges felvétel maga volt pre-paid.

Az alábbi fotó - hím fiatalabb korcsoportban.

100 Anniversary kiállítás looir

3-szor az eső ömlött. 3-szor rejtettük magunkat, és a kutyák rá. Az időjárás nem volt túl sikeres a kiállítás az utcán. Emberek áztatta s kutyák szomorú - nem engedték, hogy feküdjön le a sárban.
Bár néhány ne legyen szomorú. =)

100 Anniversary kiállítás looir

A hímek mutatnak először csak ők „hölgyek”.

Amint azt mondták - a zavarok elkerülése érdekében a férfiak a „üres” a hölgyek.

100 Anniversary kiállítás looir

Melyek szép! RPB még soha nem látott egy élő, még a kiállításon saját gyűrű nem volt ideje. Félelmetes kutyák.

Mit tegyünk, hogy a kutyák a ring között, valamint hogyan érdemes várni? Amikor én voltam a kiállításon, hogy rémülten láttam, hogy az emberek alapvetően csak álló helyzetben is, és a kutyák megőrültek semmittevéssel. Néhány kutya sétát, de csak most. Ez annyira furcsa nekem, én minden szabad második ismétlés parancsok és vidám kutya Oo

Nyilvánosságra ág 3

Az időjárás miatt van között Ringo rejtőzködik az eső. De ha jó idő volt egész kiállítás egy különleges szórakoztató ott Borzoi nem intézkedik. Az én nem játszom játékokkal (gyakran a kutyák, hogy együtt élnek, és emelt), a legjobb a labdát a számukra - a futás, hogy (állt hozzánk, amikor a kutyák nagyon hasonlóak voltak a rókagomba legtöbb ricsaj borzyachy) a kiállításon nem alkalmazható. Team „ho” és a „atrysch / otryzh / atryzh (nem tudom, hogyan kell írni),” szintén nincs popovtoryat. Így minden kedves szórakozás - ez volt a kapcsolatot más kutyák jöttek hozzánk, vagy mi őket. Kiállítások - meglehetősen unalmas esemény kutyák.

Nyilvánosságra ág 2

Igen. A lejátszó nem játékszer, hanem tanítok. És azt, hogy a munka, ne menjen el xA)
Ő nagyon mérges szeretője, igen.

Felfedés ág 1

Nos, a mi kutyáink egy kicsit más munkák))

Felfedés ág 0

Oh wow! A Narva tartott ilyen szép, és én lemaradtam ((

Felfedés ág 0

Ön is érdekelt többi hozzászólás cimkék: