RFS büntetni „Spartacus” a rasszista énekek a rajongók

A fej az RFU FTC Grigor'yants Arthur azt mondta, hogy az eredmény a következő ülésén a moszkvai „Spartak” bírságot kapott 250.000. Dörzsöljük. rasszista énekek a rajongók a Szuperkupa mérkőzés Oroszország ellen „Mozdony” (2: 1). Elmondása szerint, a megismétlése esetén az eset súlyosabb szankciókat kell alkalmazni, hogy a klub.

„Abban a bizottság ülésén részt vett tiszt rasszizmusra orosz labdarúgó Alexei Smertin. Az a mérkőzés kezdete hangzott sértő kifejezéseket részéről „Spartacus” rajongók, akik tartoznak szabályai szerint sértéseket alapuló faji és színe. Döntésünk, hogy finom a „Spartacus” 250 ezer. Rubelt. Azt is figyelmeztetett: „Spartacus”, hogy a klub alkalmazni lehetne szigorúbb szankciókat „- idézi Grigoryants bajnokságban.”

A mérkőzést a Szuperkupa Oroszország győzelmével zárult a „Spartacus” alatt a „mozdony” a hosszabbításban - 2: 1. A találkozóra került sor a főváros stadion „Mozdony” a Cherkizovo. Normál idő gól nem volt. A 101 percében Luiz Adriano megnyílt 113. előnye „Spartacus” megduplázódott Quincy Promes. Végén a találkozó középpályás „Mozdony” Manuel Fernandes szerezte büntetőrúgás.

Szintén rasszista éneklő szurkolót mérkőzés az első fordulóban az orosz bajnokság ellen „Spartak” (2: 2) RFU FTC megbírságolt 250.000 rubel .. Moszkva "Dynamo". Csak miután a találkozó „Dynamo” bírságot kapott 450.000. Dörzsöljük.

„A meccs” Dinamo „-” Spartacus „már úgy kötelességszegést rajongók. A viselkedése „Dinamo” szurkolók a lelátókon, ahol c rajongók tépte sál, ami ahhoz vezetett, hogy a helyi csetepaté, úgy döntöttünk, hogy finom a „Dynamo” 100 ezer. Rubelt. Tárgy biztonság a stadion „Dynamo” bírságolták 100.000. Rubelt. Szintén kiabálva rasszista tartalom (huhogás) a rajongók „Dynamo”, úgy döntöttünk, hogy finom a „Dynamo” 250 ezer. Rubelt. Megismétlése esetén a klub szigorúbb szankciókat „- mondta Grigor'yants.