5 Beauty-termékek, amelyek nem érdemes megosztani egy barát

Persze, ez jó, ha hajlandó segíteni egy barátja bármikor. Azonban amikor a kozmetikumok, a barátság egy időben, hogy elfelejtik. Tudjuk, hogy legalább öt olyan termékeket, amelyek csak nem éri meg, hogy megosszák, még a legközelebbi embert.

  • 5 Beauty-termékek, amelyek nem érdemes megosztani egy barát

1. arckrém Anew «Ultra-power», Avon
2. Tejszín „Luxus élelmiszer» L'Oreal Paris
3. emulzió arcra Yuza Sorbet, Erborian

Girlfriend bal oldalon aludni, és reggel kért kölcsön a szépségápolási termékek? És te, őszintén akarja, hogy segítsen neki nyúlik sminkje. Ezen a ponton, akkor nem gondol, hogy ki a bőrét és az egészségügyi kockázatokra. Tudjuk, szépség-5 azt jelenti, hogy minden esetben ez nem szükséges megosztani.

arckrém


Minden alkalommal, ha beír egy ujját a jar az arckrém, akkor kap baktériumok és a baktériumok. És ha ez a résztvevő másik pár kéz. ők még nagyobb lett. Szivárgó csomagolás - megfelelő környezetet élő baktériumok. Még ha minden alkalommal, hogy mossa meg a kezét, mielőtt a krémet, és nem oldja meg a problémát. Hogy csökkentse a megjelenését baktériumok és kórokozók lehetnek: heti krém flipper részt egy kis tartályba. Ha ezt követően öblítse le, és ismételje meg az eljárást, ez védi a kedvenc szépségápolási terméket a tenyésztés a baktériumok is.

Szájfény applikátorral


Az ifjú, sokan kíváncsi, amikor elvitték egy barátnőm szájfény előtt disco. Az ilyen hitelfelvételi kockázatos. Minden olyan termék, hogy jön az ajkak lehet a fertőzés forrása. A mikrobák továbbítására herpesz, élhet a szájfény, és megy az egyik emberről a másikra. Az applikátor tartjuk a nedves környezetben, így nem megtisztítsák magukat a baktériumoktól.

szempillafesték


Mascara is hordozó a baktériumok. A mikrobák, amelyek nagyszámú „élőben” a szemhéj és szempillák, átvihető révén ez a szépség termék. Szemmagasságban fertőzések lehetnek hosszú lappangási idő. De azonnal kapsz használata után valaki másnak „szennyezett” tetem. Legyen a kilátás!

szivacs Smink


Ezek make-up asszisztensek is rendkívül veszélyes lehet! Puha, porózus felületeken, különösen nedves, álmodik, hogy a baktériumokat. Ők kényelmesen belsejében elhelyezett eszköz szépség. Az első lehetőség, hogy szívesen „perebegut” a bőrön egy új áldozat. Hogy csökkentse a szennyeződés kockázatát szivacs hetente egyszer tisztítsa meg a sampon és a forró vízzel, majd teljesen megszáradni. És akkor is, ha a legjobb barátod akar próbára szivacs, ne habozzon elmondani egy hangos „nem”.

Manikűr öt percig: hogyan hozzuk a körmök érdekében

Mindig viseljen egy csésze? Néha az emberek csak akar inni, és az általuk vásárolt egy trafikban egy üveg vizet.

Mi az egyetemen volt egy fiú, aki nem ad senkinek a víz, de ha tekintettel arra, hogy csak ritkán történt, azt vissza udvariasságból, de nem ivott. És én (barátok vagyunk) azt mondják, hogy ez veszélyes, baktériumok és így tovább. Miután történet, én is, hogy őszinte legyek, miután egy osztálytársa nem iszik, nem adnak nem tudott (ez volt néma, gondolom ez egy sajnálatos), de ha ivott, és adta vissza nem látott (

Mi az egyetemen volt egy fiú, aki nem ad senkinek a víz, de ha tekintettel arra, hogy csak ritkán történt, azt vissza udvariasságból, de nem ivott. És én (barátok vagyunk) azt mondják, hogy ez veszélyes, baktériumok és így tovább. Miután történet, én is, hogy őszinte legyek, miután egy osztálytársa nem iszik, nem adnak nem tudott (ez volt néma, gondolom ez egy sajnálatos), de ha ivott, és adta vissza nem látott (

De én is ezt tette az egyetemen. Ez ad inni, aztán nem iszik, bár vadul bosszantotta, hogy én csak felkapott egy csésze kakaót, például azonnal ugrik minden odnogrupnitsa és „adja inni!”. Önmagában nem volt ideje inni - vessünk egy másik. És néha azt mondják, hogy „ó, igen, van egy torokfájás, attól tartok, valami megfertőz minket.” És a válasz „igen laaadno, nem érdekel, nem félek” -, és gyorsan megragad egy pohár. A fenébe is, nem érik el az embereket, még akkor is így van, és valójában azt gondolhatja, „Félek, hogy megfertőzi talán, és nem vagyok valaki, hogy megfertőzi a baktériumokat.”

Mi az egyetemen volt egy fiú, aki nem ad senkinek a víz, de ha tekintettel arra, hogy csak ritkán történt, azt vissza udvariasságból, de nem ivott. És én (barátok vagyunk) azt mondják, hogy ez veszélyes, baktériumok és így tovább. Miután történet, én is, hogy őszinte legyek, miután egy osztálytársa nem iszik, nem adnak nem tudott (ez volt néma, gondolom ez egy sajnálatos), de ha ivott, és adta vissza nem látott (

Ó, mennyire tudom ezt a fiút. Az ugyanazon.

a rúzs az a pont, amikor 12 éves volt, egy barátnőm megkért chapstick (és mindig fehér plakkot az ajkak), adtam és most Mne26 és szenvedek, hogy van ilyen szemetet az ajkak (

Soha nem árulja el senkinek a smink használata nem engedélyezett. Ez egy közvetlen szolgáltatói fertőzés. Meg tudom osztani a szalvétával, de nem ad egy fésűt. Veszek egy narancssárga botot, de nem része az ajakbalzsam. A barátnőm folyamatosan ad neki dolgokat kollégák, barátok. Ennek eredményeképpen, ő dostukalas folyamatos herpesz.

Hálózati kiadás «WOMAN.RU (Zhenschina.RU)”

Elérhetőségek kormányhivatalok (beleértve Roskomnadzor): [email protected]

Kapcsolódó cikkek