3-B-1 és ROSHE

Hátrányai: okoz bőrpírt, mert a pattanások, szemenszedett hazugság termelőtől. nem Matts, nem szünteti meg a pattanások és bőrpír, ocsmány szerkezet

Ma úgy döntöttem, hogy megosztom veletek a véleményemet a terméket a cég Yves Rocher. Hogy pontosabbak legyünk, az objektum az én jelenlegi felülvizsgálat lett Yves Rocher - mélytisztító gél az akne Pure rendszer.

Ezt a terméket sikerült nekem 269 rubelt, figyelembe véve kedvezmények (Rendelet Yves Rocher hivatalos honlap).

3-B-1 és ROSHE

3-B-1 és ROSHE

3-B-1 és ROSHE

Tehát, első dolog az első:

  • Kényelmes cső, egy 125 ml térfogatra. szorosan záró fedél;
  • Ami igazán bosszantó, mert egy ál-természetes termékek Yves Rocher. Igen, a készítmény gyenge. Valószínűleg én nem hangsúlyozni, ha a gyártó nem mondta nyilvánosan a „természetesség” az ő smink;

3-B-1 és ROSHE

  • Diszkrét kozmetikai illatanyag;
  • Érdekes, de meglehetősen folyékony textúra kis skrabiruyuschimi (kellemes) részecskék;
  • Szegényes pénzforgalommal;

    3-B-1 és ROSHE

  • Egy ideje, a termék valóban megbirkózni a zsír az arcon, mégis. csak egy ideig;
  • A termék okozza pattanások (ez valószínűleg csak egy eleme kifejezetten a bőröm, de az a tény is);
  • NEM kéneskő;
  • A termék nagyon jó tisztítja a bőrt és eltávolítja a felesleges faggyút (egy ideig);
  • Azóta, tisztítása és ártalmatlanítása a fekete pontok alig birkózik termék;
  • A termék nagyobb valószínűséggel. de nem akadályozza meg az újbóli előfordulása pattanások és mitesszerek.

    3-B-1 és ROSHE

    Hogy őszinte legyek, én mélyen csalódott, hogy a készítmény és viselkedését egy mély tisztító gél az akne Yves Rocher. még inkább, én vezet „betegség”, hogy kifejezetten hazugság gyártó, ami a termék összetétele és annak tulajdonságait. Nem ajánlom!

    Kapcsolódó cikkek