2. oldal 15 - Cabin - Más

alexey101281 írta (a): Tudja valaki, hogy hogyan lehet az alacsony tető magas?

Fúró ponthegesztés és hegesztett az egyes tető.

Hozzáadott 1 perc után 1 másodperc:

rom79 írta (a): Hogyan kell jelentkezni az engedély érkezik, az egyik, hogy a megfelelő küszöbön?

Vedd fel a szegecs helyett.

Hozzáadott 5 perc után 44 másodperc:

ertulov1974 írta (a): Én nem dumyu priklepyvat.esli Th sikoltozás rothadt parog leesett.

Meg kell írni egy nyilatkozatot, hogy a rendőrség a veszteség, akkor meg fogja vizsgálni. Ha az adattábla, akkor jobb, hogy vezessenek be, kevesebb gond. A dokkoló egy VIN, és ezért az adattáblát. Ellenkező esetben nem tudnak idintsifitsirovat autót.

Kamaz 43114 SF-65

Alex nagyapja stb Club Kor: 52 Tartózkodási hely: Vologda régió. Hírnév: 274 Hozzászólások: 2167 Nálunk: 3 év 8 hónap

Alex et al. hegesztés, hogy a külső kerülete a vezetőfülke, egy váll van?
Egy szál aki tudja, hol lehet kapni a tetőre, hogy ő teljes magassága KAMAZ állni?

Ban írta (a): Volt egy probléma, de miután két vizsgálatot minden ustakanilos.

Amikor a vizsgálat fog küldeni a dokumentumokat elvitték, és a szobák eltávolításra kerül, és fut, legalább egy hónap. Jobb, ha nem, hogy egy ilyen dolog.

rom79 tag Kor: 38 Tartózkodási hely: Kirov Hírnév: 14 Hozzászólások: 166 US: 3 év 8 hónap

rom79 írta (a): 33 rom79 »Tegnap, 22:00 Srácok, és amikor küszöbök változtatni jeleként az engedély érkezik, az egyik, hogy a megfelelő küszöbön? Ő levágta, majd a problémák közlekedési rendőrök nem?

Ne érintse meg, akkor jobb, ha elhagyja a helyet, ki tudja, mit hoz a holnap törvényeket.
Ez a hely általában nem rothad

Tankok nem félnek a szennyeződés.

Serega116 Club nagyapja Kor: 49 Tartózkodási hely: Kazan Hírnév: 135 Hozzászólások: 1431 Nálunk: 3 év 5 hónap

alexey101281 írta (a): Egy szál aki tudja, hol lehet kapni a tetőre, hogy ő teljes magassága KAMAZ állni?

rom79 írta (a): Ha a vizsgálat fog küldeni a dokumentumokat elvitték, és a szobák eltávolításra kerül, és fut, legalább egy hónap.

Scotch jobb isten - nem kell imádkozni, és mindig segít!

Ban Administrator Kor: 39 Tartózkodási hely: Kaluga Hírnév: 1970 Hozzászólások: 12771 Nálunk: 3 év 8 hónap

Ban. köszönöm.
Ki vagyok kopog a Krasznojarszk egészet létrehozni, és mennyibe kerül.
És körülbelül üvegszálas hallottam?

alexey101281 írta (a): A üvegszál hallott?

Hallottam, de nem tudom, de azt hiszem, jobb lesz.

Scotch jobb isten - nem kell imádkozni, és mindig segít!

Ban Administrator Kor: 39 Tartózkodási hely: Kaluga Hírnév: 1970 Hozzászólások: 12771 Nálunk: 3 év 8 hónap

alexey101281 írta (a): alexey101281 »Tegnap, 19:11

Alex, stb, hegesztő, hogy a külső kerülete a fülke, egy váll van? És ki tudja, a fonalat, ahol meg lehet vásárolni a tető a teljes magasság KAMAZ állni?

Álló még mindig nem kap ki. Én magassága 172, amikor felkelek a vezetőülés és a középső (ha a kézifék) esik fejjel lefelé hajolnak

Tankok nem félnek a szennyeződés.

Serega116 Club nagyapja Kor: 49 Tartózkodási hely: Kazan Hírnév: 135 Hozzászólások: 1431 Nálunk: 3 év 5 hónap

Ban.
Már csak egy kérdés-on üvegszálas tető ez a műanyag kapcsolódik a kabin?
Azt még nem tudom, hogyan kell megbízhatóan és nem csöpög az eső, télen a hordó

Hozzáadott 1 perc után 52 másodperc:
Serega116.
én növekedés 196 cm, én semmilyen KAMAZ függőleges ne keljen fel. Épp obrozno megérteni, hogy szükség van a lehető legmagasabb

alexey101281 írta (a): 46 alexey101281 »1 perce

Tankok nem félnek a szennyeződés.

Serega116 Club nagyapja Kor: 49 Tartózkodási hely: Kazan Hírnév: 135 Hozzászólások: 1431 Nálunk: 3 év 5 hónap

Serega116.
Krasznojarszk hajókra ezer 2,5-3 km.
Azt, hiszem, annyira.

alexey101281 írta (a): 48 alexey101281 »kevesebb mint egy perce

Most, ha ahol ez volt írva, és én nem ajánlom
Másrészt, az emberek mennek, ha kell

Hozzáadott után 6 perc 10 másodperc:
De komolyan, azt hiszem, hogy a csere nem lesz probléma, mint mondják napján Business bádogos. De, azt poryskat könyvtárak, ha volt ilyen erősítőket.
Másodszor, milyen a bőr akkor fel? Mi a polcon? Ha mindent magad, kiad egy csomó időt

Tankok nem félnek a szennyeződés.

Serega116 Club nagyapja Kor: 49 Tartózkodási hely: Kazan Hírnév: 135 Hozzászólások: 1431 Nálunk: 3 év 5 hónap

Serega116 írta (a): Ha mindent magad, kiad egy csomó időt

Nicholas is rendelhető, alján a banner lóg a cég.

Scotch jobb isten - nem kell imádkozni, és mindig segít!

Ban Administrator Kor: 39 Tartózkodási hely: Kaluga Hírnév: 1970 Hozzászólások: 12771 Nálunk: 3 év 8 hónap

Egymást. IT, ahogy akar, én meg azt könnyebb vásárolni, és hogy egy gyár, amely nem veszít időt. És a hátralévő időt keresni denyushku

Tankok nem félnek a szennyeződés.

Serega116 Club nagyapja Kor: 49 Tartózkodási hely: Kazan Hírnév: 135 Hozzászólások: 1431 Nálunk: 3 év 5 hónap

alexey101281. Azt tilalom tegnap dobta a linket ezen tetők. Ha én lennék a helyedben, ha tényleg igazán szükség ebben a házban, megtalálta volna a helyén az autó design, hívott, és utasította volna egy egész sor -, és a tető és az erősítőket és a berendezés (a taxik a gyár egy ilyen tető, hő pecsételő nyílások lapkák hátsó ablakok, azt hiszem, erősítése). Biztos vagyok benne, hogy fog küldeni Önnek, minden gond nélkül az egész dolog egy közlekedési vállalat. Amikor szükséges, vágja le a kabin, találtam kenu társaság, amely termel, az úgynevezett rendezett és kapott egy hét alatt. Ugyanez volt a helyzet a lift. Kényelmes, és néhány örömöt az a tény, hogy nem volt szükséges, hogy táplálja a hordák-eladók vásárolni up-paraziták)).
By the way, az autók, ahol van egy ilyen tető, egy idő után elkezd egy repedés az alján a szélvédő pillér, ez tény.

Van egy hátsó fal nélkül ablakok. Az hálózsák van további erősítők. Most sfotkayu hasonlóak. Sokan látták.

Hozzáadott 25 perc után 8 másodpercen

2. oldal 15 - Cabin - Más
2. oldal 15 - Cabin - Más

Így néz ki

Tankok nem félnek a szennyeződés.

Serega116 Club nagyapja Kor: 49 Tartózkodási hely: Kazan Hírnév: 135 Hozzászólások: 1431 Nálunk: 3 év 5 hónap

alexey101281. Tető eladó Krasznojarszk on Avtomakse Bashilovskaya tűztük régi fúrt és hegesztett egy félautomata, és vágja le a polcról tette mindezt magunkat.

Drága megy magas tető körülbelül hatvanezer mondtam, olyan ismerős, amely részt vesz a fülke KAMAZ

Élelmiszer lassan. De! Mindenki előtt! =)

TSARGORY tag Kor: 33 Tartózkodási hely: Naberezhnye Chelny Hírnév: 19 Hozzászólások: 221 US: 3 év 8 hónap
  • Skype
  • weboldal

2. oldal 15 - Cabin - Más
ott van

Hozzáadott 1 perc után 36 másodperc:

2. oldal 15 - Cabin - Más

2. oldal 15 - Cabin - Más

2. oldal 15 - Cabin - Más

2. oldal 15 - Cabin - Más

2. oldal 15 - Cabin - Más

MironovI. thanks'll jönnek kérni.

Hozzáadott 17. percében, 1 másodperc:
MironovI. hűvösen történt!
valahol, hogy van tele a kabin?
Ezred csatolt Cruz?
avb35. Én is díjazása elleni, de még mindig nem több vérzéses szerelmes közlekedés, különösen, ha az elemek gyengék és nehézkes vozish.
Egy delo nagymama adta Tovar vette kochestva helyes és teljes, és drugoe- nagymama otpravil- és várni egy hetet, amikor majd jön és megoldásában, akik elcsendesedett, vagy karcos. pritenzy kinek? szállítása vagy a feladó?
mindenki otmazyvatsya legjobb képességeik, és én vagyok a nagymama ő már elküldte.
és a szállítás a részek fog megjelenni egy csomó pénzt.
ezt nem hiszem, hogy sok túlfizetett, ha otthon jön, és elveszi.
gyártó felhívja az ára pedig 25p. Meglátom mennyi van.
otpishu

Kapcsolódó cikkek