№2 fogászati ​​klinika egy ország - 16 orvos, 5 véleménye, Kosztroma

Fogászati ​​klinika №2 Kosztroma alatt MLA Program szolgálja szabad területileg csatolt lakosok és biztosítja fizetett szolgáltatások minden legfürgébb.

Co. 2. fogászat vezetheti busz №21, 22, 17, 20, 26, trolibusz №4, 6, minibuszok №33, 66, 48, 65, 76, 83 megállítani "Golubkov Street", és a további járni.

fényképeket

№2 fogászati ​​klinika egy ország - 16 orvos, 5 véleménye, Kosztroma

Orvosok (16)

Add orvos
    • №2 fogászati ​​klinika egy ország - 16 orvos, 5 véleménye, Kosztroma

    Andrejev MN


    szájbetegségek
    Str. Ország, d., 38.

  • Vorob'eva LS


    prosthodontist
    Str. Ország, d., 38.

  • №2 fogászati ​​klinika egy ország - 16 orvos, 5 véleménye, Kosztroma

    Goryachev SV


    szájbetegségek
    Str. Ország, d., 38.

  • №2 fogászati ​​klinika egy ország - 16 orvos, 5 véleménye, Kosztroma

    Zhabina IK


    szájbetegségek
    Str. Ország, d., 38.

  • №2 fogászati ​​klinika egy ország - 16 orvos, 5 véleménye, Kosztroma

    Zhiganov AA


    szájbetegségek
    Str. Ország, d., 38.

    Hozzászólások (5)

    barátaim! Figyelmesen olvassa el és vegye figyelembe a név fog szerepelni itt, és soha nem utalnak rá! Soha! Ez orvos Ludmila Vorobyov. Kérdeztem fogsor. Orvos szakszerűtlen, rossz döntést, azzal az eredménnyel, hogy ahelyett, hogy a 5-ször fektettem meglátogatott 16-szer! És általában, úgy tűnik, ő nem ért semmit! Vele együtt dolgozó Ivanova technikák ismerete, hogy mi megy nyaralni, volt munkám, de nem fejeződött be, így mindent, még mindig ment nyaralni. Át egy másik technika, megint újra! Az arány a bruttó egy orvos, nem engedték, hogy az irodában, amíg én aláírt egy szerződést, de nem ért egyet vele a munka, és nem akarja aláírni. Nos, bár azt állította, hogy ő az én kifejezett egyet nem értés az orvosi kártya, amit meg is tett (két sor!). Általában nagyon megbánta, hogy tetszett egy ilyen laikus! Nem ajánlom senkinek!

    Ne menj Karnakovoy (ország, 38)! Hány fogakat kezelünk különböző szakemberek, de ez volt a fájdalmas, mint ő, nem ez volt! Fúrt érzéstelenítés nélkül, már kiugrott a székéből a fájdalom minden egyes alkalommal, amikor megnyomja, és csak ezután az érzéstelenítés, ami szinte nincs hatással, általában azt akartam, hogy fel és járj el tőle, hogy egy másik orvos egy ilyen kapcsolat. Most sajnálom, hogy egyáltalán elején a kezelt fog Karnakovoy (volt egy lyuk a fogat, és fájt csak nyomni egy kicsit, és most is fáj sok). Nem akarom, hogy valaki más is fáj, amit tett!

    logger neve - Chekashova viselkedik, mintha ő lenne a legfontosabb személy a klinikán. Úgy tűnik, hogy felhívja magára az energia, és átkozta az embereket. Sokan nem tudnak fordulni, hogy miért megúszta. Az orvosok jók, és a registry - ez egy mínusz klinikán. Miután beszélt az anyakönyvvezető nem kívánnak visszatérni a falra.

    Üdvözlünk! Azt akarom, hogy hagyja el az üzemeltető nem jó felülvizsgálatát! Durva és goromba! Azt nem írja, hogy a fogorvos! Ad a call center számot, én nem is volt ideje, hogy írja le. Fel kell hívnunk újra és hallgatni, hogy van ez durva! A call center nyitva 8:30 és már a felvétel vagy sem. Nehéz írni? Vagy pénz kell fizetni a díjat, hogy megy a fogorvoshoz. Miért van szükség az egészségügyi központ politikái?

    Hasonló klinikák

    Fogászati ​​klinika a hajlás

    4 értékelés
    Str. Kavics, d. 1

  • Fogászati ​​klinika №1 on Lavrovskaya

    7 értékelés alapján
    Str. Lavrovskaya, d. 6

    Kapcsolódó cikkek