9. fejezet sebész vége (Al bo)


9. fejezet sebész vége (Al bo)

Mindazonáltal én úgy döntött, hogy követi a sebész tanácsát tanulni népét. Ezt átképzett. Oly sok év szorgalmasan belegyömöszölni igazságokat, és jön, amit senki sem akar nafig. Hány hibát tettem. Töröm reggeltől estig szinte nulla eredményt. Igen. Úgy döntött, hogy tudomásul veszi, hogy nem véletlenül elfelejti valami fontos. Az én „új alkalmazottak” kezelt engem blagozhelatelno.Dazhe akik regisztrálták védelem főképp lovagias. Sebész, én szinte soha nem láttam, csak alkalmanként. Úgy döntött, hogy hol és mikor tudunk beszélni. Soha nem előre egyeztetett, csak megjelenik, állítólag véletlenül. A kapcsolatokat a felek is úgy tűnik, barátságos, de nem a szabadságjogok, nem ismerős, én nem képzelitek, mert félt. Nem, nem volt oka a félelemre. Sebész, és nem kell ok. Ez maga okozta félelem. Ez elég volt ahhoz, hogy megnézze a szörnyű hideg szemét. mert ubet-- sem rezzent.

Üzletünk virágzott. Én, mint egy csinos jel, gondosan létrehozott egy hírnevét, mint egyfajta tekintélyes üzleti hölgy, aki gondosan fizet adót, őszinte az ügyfelekkel, és még egy kicsit elkényeztetett szeretet. Ismét az emberek sebész dolgozott egy új módon. Kaptam utasításokat, ha a pont, azt nagyon festett részletesen, hogyan kell ruhát, amelyben üzletekben vásárolni ruhákat, küldjük a házvezetőnő az élelmiszer, néhány étterem volt, hogy részt vegyen a kinevezett időben azt kell mondanom, akivel azt, általában tud beszélni, és a cucc, ilyesmi. És ez nem csak tolta utasításokat, és megnyugodott, nem, éppen ellenkezőleg, azt hangsúlyozták, gyártani és ellenőrizni. Az egyik ezt a könyvet a jó modor és táblázatot mindenki ott mennyi vér elrontotta nekem. Soha nem gondoltam volna, hogy éppen ez a hátborzongató poest-- feszült első véget hisztéria. De megszokták, továbbá, hogy különösen nem ad nekem egy lázadó.

Elvileg jól mentek a dolgok, így igen jelentős jövedelem. És ha az én szerény, összehasonlítva egy partner, az ilyen beruházások, hogy a betakarítás, hogy mennyire van evezés? Be kell vallanom, hogy ez volchara egyenesen fantasztikus orr olcsón. Miután nem tud megbirkózni a kíváncsiság, belenéztem tilos az összes dokumentumot. Úgy történt, nem terveztem, csak abban az esetben bemutatni. Itt látható a lendület! Ez egyenesen nem üzlet, és veszett gép nyomtat pénzt. Ami kiderül, érdekes dolgok történnek az árnyékban jeleket. És ez nem ássa alá. Mégis, én kezdte megérteni egy kicsit számvitel. Hű, mennyi zagranku felülmúlta! Szóval, minden meg kell hagyni. Ha itt vagyok, hogy zastanut-- nem élek. Nem videla-- nem tudom-- nem értem.

Mindezen bajok valahogy nem is veszi észre, hogy Nina végzett az első osztályban. Még zavarta előtt a nyári szünet eljutni az iskolába. És még a tanár beszélt. Mindig olyan jó, valószínűleg nem fog megtörténni. Kiderült, hogy a lányom, hogy enyhén szólva, nem túl okos, nehezen mastering tudományos anyagot, gyakran megzavart az osztályban, és még lusta. Néztem a becsléseket a magazin, az ő hanyag notebook, tankönyvek festett.

--Mi depressziós - sebész, mint mindig, úgy tűnt, mintha a semmiből.
Nos, én mondtam. Még mindig semmi tőle nem lehet elrejteni.
--És az üzleti valahogy. Mivel a tanárok mindig tárgyalni. Sun pénz és élvezni az életet.
--És mi a haszna? Nos, a védjegy jó lesz, és hogy? Ez így nem tanult.
--A kislány felnő akkor szép. És anélkül, hogy a diploma akkor sikeresen csatolni.
--És akkor lenne igazolni, ha beszéltünk a lányod?
--Tan, ha chelovek-- bolond, nem kezelik. Érted? Ne bonyolítaná a gyermek életét. Ő nincs esze, talán ez a legjobb. Kevesebb ponimaesh-- boldogabb. És zárja be a témát. Us valami mást kell beszélnünk.
--Hallgatom.
--Az ő zagranschetah, hogy nem felejtettél?
Itt van egy fertőzés! A kitermelt még. Vajon honnan szerezte ezt az információt? Nem úgy, közvetlen kapcsolat a bank.
--Ne idegeskedjen. Én vagyok a devizatartalékok semmit. És én jóváhagyja a titoktartás. De a pénz nem csak a szeretet. Tudod egyáltalán, hogy hogyan került oda?
--Skolko-- tudja, és ez az, ahol vannak, és hogyan konkrétan snyat-- azt, hogy őszinte legyek, nekem amúgy is, hogy a kínai nyelvtan.
--Tiszta. Holnap jön hozzád. Röviden, ő volna az én ajánlólevél. Tudod én kézírás? Rendben van. De vele meg lehet beszélni szabadon. Kérdezz semmit. Majd mindent megmagyaráz.
--Köszönöm a segítségét.
--Ez nem segít. Ismerje meg nem, Tanya. Itt az ideje, hogy nyugodtan vizsgálja zabugorny piacon.

Ki így zörög az ajtó? Ránézett az órájára. Nos, ez sverhnaglost. Ez az, amit szükség 05:00. Remélem, hogy ez nem egy furcsa Nina. Baba nőtt a bajom. Néhány nappal ezelőtt ez sumasbrodku küldött nyári táborban. Otthon még mindig nem tud ülni, társaik szüksége, saját céget, dance-shmantsy fajta. Nyolcadikos telt el, már úgy illetlen az anyuci szoknyája vonzást. És csodálatos. Én még boldog emiatt. Remélem, hogy pihenni a zaj, amit folyamatosan teremt. Ő megszökött a táborból? Vele ment.
Alighogy az ajtó nyitva eltolva az egyik biztonsági őr.
--Tatyana, van egy ilyen dolog. rövidebb Sebész átázott.
--Nem értem. Ahol áztatott? Ruházat, hogy ha szükség?
--Igen, nem, én kész vele. Ott Chernomord frolicked, ülj az emberek nem kapnak.
--Várj, nem olyan gyorsan. Mi Chernomord ülő hol?
--Igen sebész egy kocsmában barátokkal pihenni, majd berontott a rohamrendőrség, tüzelés kezdődött, nem értve. Röviden, kirdyk tulajdonos, Szo.
--Biztos vagy benne? Láttad magad?
--Ne mondd el. Sebész a hullaházban most.
--Nos, elmúltak. Várj egy kicsit, én csak öltözz.
--Lehetetlen, Tatyana, azt mondták, hogy egy alacsony profilú. Senki ne tudja, hogy tisztában vannak.
--Emberi bár szükséges lenne temetni. Ugyanez nem lehet, mi?
--A gyermek lesz eltemetve. Hajléktalanok átöltözni, hogy ne világítsanak.
--Aha. Ezeken a hajléktalanok eke. Ki hinné, hogy? Keresse meg a normál hajléktalanok, podkinte nekik egy kis pénzt, de ne legyen fukar. Fogom fizetni később költségeket. Értesítsenek.

Ez tényleg kész le? Ez a szerencse! Nem, én nem is hiszem el. Van végre szabad. Meg kell kicsit szomorú, hogy elfogadja, legalább kedvéért tisztesség. De én nem ideges. Az egyetlen érzés, ami miatt a reggeli híreket, inkább a megkönnyebbülés. Akarok ugrani az ágyra, énekel hangosan. Hogy mi vagyok hálátlan ember. Nem, nem, a vámpír nem lehet visszavonni. Még a segítséget, ő nyomást rám. Ha csak ez igaz. Csak azért, hogy ne szórakozz fel. Tehát, ha valamit inni, különben nem pihenni. Semmi, mindent tisztázni kell a munka.

Kapcsolódó cikkek