7 bibliaversekkel segít aludni - bogoblog

7 bibliaversekkel segít aludni - bogoblog

Már írt arról, hogy miért keresztények és minden ember, fontos és szükséges, hogy a többit. Sajnos ez nem mindig működik.

Úgy történik, hogy a hiúság, vagy a riasztó nem engedi, hogy élvezze a nyaralás, és negatívan befolyásolja a minőséget az éjszakai alvás.

Szentírás - egy átfogó útmutató, hogy Isten elhagyta az Ő gyermekei. És persze, a Bibliában találunk választ a kérdésre.

Adunk 7 hely a Szentírás, amely segít, hogy megnyugodjon, letelepedni az Isten szeretetét és az Ő fordít arra, hogy semmi sem árthat a pihenés és alvás.

Matthew 06:34 „Ezért ne aggódjatok a holnap, a holnap majd aggódnia, hogy elég minden nap saját baj.”

Zsoltárok 4: 8: „Nyugodtan fogok lefeküdni és aludni, mert te, Uram, tégy engem lakik biztonságát.”

Példabeszédek 03:24: „Mikor lefekszel, - akkor nem kell félni; ha lefekszel, - és te alvás édes lesz. "

Zsoltárok 3: 6: „Lefeküdtem, alvás és felébredek, mert az Úr megtart engem.”

Zsoltár 120: 1-4: „Én felemelem Szemeimet a hegyekre, ahonnan jő az én segítségem.

Az én segítségem az Úrtól van, aki az eget és a földet. Nem engedi, hogy lábad, nem vozdremlet megtartja néked nem szunnyad és nem alszik ki megtartja Izraelben. "

Máté 11: 28-29, „Jöjjetek én hozzám mindnyájan, a kik a munkaerő és meg vagytok terhelve, és én megnyugvást adok nektek; Vegyük az én igámat, és tanuljátok meg tőlem, hogy szelíd vagyok és alázatos szívű, és találni fogtok többi ti lelketeket. "

Zsoltárok 126: 2: „Hiába emelkedik fel korán, hogy üljön végén, eszik a kenyeret a fájdalmak, mert így ád imádott aludni.”

Karen Praer, a professzor az angol a «Liberty» University:

„Az egyik legdrámaibb pillanatokban a Jézus életét (és a legnagyobb hit próbája a tanítványai) volt egy eset, amikor aludt a vihar alatt. Itt azt látjuk, nem csak Jézus intését egy szilárd hit, hanem egy jó példa, amely azt tanítja, hogy alvást. "

Kapcsolódó cikkek