4 Ways használata mac stroboszkóp krém - beautyfiles

1) Strobe krém + Foundation / BB-krémet

Mi összebarátkozott Strobe Cream egyszerre, az első alkalommal, ahogy mondani szokás, „nem értem” - maszatos arca szokatlanul illatos gyöngy emulziót, úgy tűnt nekem, hogy nem történt semmi. Hogy a hangulat nem volt, hogy a megfelelő világítás.

Tudatában, hogy mi egy jó termék, ez az, amikor úgy döntöttem, hogy összekeverjük a tonális alapot a további natúr - ez teszi az alapjait egy több folyadékot, könnyű és műanyag ( „műanyag alap” -, hogy szeretnek beszélni :) sminkesek), plusz ad egy természetes és egészséges ragyogást . És ha a bőr nem a legjobb állapotban - ő dehidratált vagy peeling - akkor így kézzel színezett hidratáló kisimítja az ütközéseket és hidratálják. A gyöngyházfényű részecskéket a készítményben (ha a hang áttetsző) hogy a bőr fény világít.

2) Az alap a make-up

Strobe Cream gyorsan felszívódik, és elhagyja az arc sima és hidratált. Tint majd alkalmazni, mint a család.

3) Nedvesítő krémek

Tulajdonképpen a fő célja a Strobe Cream - mélyen táplálja, hidratálja és hozzon létre az arcán a hatása „Elegem ma 09:00 féktelen alvás és turmix spenót reggelire.” Vizuális hatások felelősek apró fényvisszaverő részecskéket. Táplálkozás és folyadékpótlás - növényi összetevők (pl, zöld tea kivonat) és vitaminok. Mivel egy teljes ellátást, nem szeretném használni krémet, ez inkább egy történetet rendkívüli hidratáló és expressz ellátás terén feltételek (például a felvétel).

4) szövegkiemelő

Nem mindig akar (és nem mindig célszerű, hogy őszinte legyek), aminek „komoly”, mint egy kiemelő TheBalm Mary-Lou Manizer. Kár, hogy a megtisztított bőrre, vagy az alapítvány a arccsont ő finoman visszaveri a fényt nedves csillogást.

Strobe Cream értékesített csövek 50 ml és 30 ml. Van egy, ami kisebb, és ez nagyon kényelmes, hogy a keze, vagy vigyen magával egy utazás. Különösen azért, mert a fogyasztás nagyon költséghatékony - azt jelenti, akkora, mint egy borsó elég hidratálják az arc és keverednek a hangot.

Photo: Beauty Files (c)

Kapcsolódó cikkek