2 C (spec-ezred) DPS gibdd

Jó minden alkalommal. Ma este között Rublevskaya Nagyboldogasszony autópálya és Mozhaisk autópálya állítottuk le a közlekedési rendőrök 2br. Története alatt megállt, és miért megy kezelése

2 C (spec-ezred) DPS gibdd

Általában hajtott férfi otthonában. Ő él, az 1. Uspenskomu. Én vezettem minden rendben. menjen haza, hogy a Mozhaisk autópálya is 5 km út kanyargós van a vasúti átjárón. előtte egy éles kanyar, elmentem egy kicsit nem úgy tervezték, hogy kapcsolja be a sípoló gumi és a port a járdára. Csak tisztáztuk előtt látok egy mágikus palochku.Ostanavlivayus, akkor azt a párbeszédet és a rendőr (n)

n jóéjt 2 különleges ezred, a dokumentumok (nincs cím, nincs neve)
I-Van valami eltört. megszüntetik annak okát. Nos, és ennek megfelelően, megkértem, hogy vezessenek be arra hivatkozva, hogy most minden második is megvásárolható formában bármilyen piacon.
p-sérülnek, és nem is egyszer. dokumentiki az ellenőrzés.
I-mindaddig, amíg az nem látja a dokkok, torma Th hölgyek. Malolo ezt.
n és az a tény, hogy én vagyok az alak és az autó mellett DPS egy kis?
I-már azt mondta, hogy ebben a formában meg lehet vásárolni, vagy hogy rendelni. egy rendőrautó van írva, és amennyire én tudom, mi van a rendőrség, hogy a rendőr hagyja tovarisch dokkok látni és sit mosolyogni
n ő duzzogott, mint egy hörcsög. elpirult. Azt mondja, bántani ahuevshy okos. Elővette a dokumentumokból kitűnik. Csak akkor én megmutatom neki, és kérje
I- úgyhogy megsértették?
n legalább két megsértése az autóban gyorshajtás +
I- O_o zavar az utastérben. O_o um és a felesleges rögzített a kamera?
n da da. annyi, mint kettő. Sajnos nem. de láttalak majdnem oldalirányban viszont
I- és hogy. Mentem is. akkor mi van? sebessége 65 km \ h =)))))
p-nos, mondjuk. De ezek a 2 megsértése
I- is, mi?
n az első helyen. átesnie kell lennie a jobb felső sarokban a szélvédő, és a második, hogy ezek a játékok (mutasd meg 2 kocka lóg visszapillantó tükör) betiltották mk megakadályozzák felülvizsgálatát.

2 C (spec-ezred) DPS gibdd

I- Jól lehet átesnie csak kell lennie, nem tudom tedd a Lobach és körülbelül kockák így minden nonszensz
p-ott van, és meg kell alapozni, és jobb eltávolítani a kockákat
I- semmit nem fogok lőni. szállítására SDA. mutasd meg van egy pont, ahol meg van írva róla, és írja ki nekem finom. Ha ez rendben van minden, és újra üljön mosoly))))
n sajnos erre büntetést nem biztosított. sajnos. és nem hiszem tartva a kezemet a dokkoló
I- még mindig szeretnék megmutatni az elsősegély-készlet.
n igen nem nem kell

További DPSnikov properlo - Ugye észre, hogy itt vagyunk az oka, mit gondol vadászni itt állni. nincs vadászat. és ősszel, akkor nem durachek ismét észre, hogy nem vagyunk, mert az emberek, mint te itt állni, és bla bla bla.

20 perc volt pizdeli mk vasúti zárva. vonattal utazik. Sietnem volt hová menni. PD és a végén, én még mindig kérte - a parancsnok, és hogy legalább fékezni. Hát nyilván nem azért, mert kockákra. p-Izz őket, és szűrés. és csak popizdet vadászat. seggfej haver fogott. jövevény az anyjának. majd legalább egy új ember. Miután elbúcsúztam, és elkezdte vezetni le, lovagolt méter 5, akkor üvölt, és fut felém. I fék. rendőr ad nekem pihenésre ő meghatalmazást, és szeretne egy jó út.

Palacsinta olyan, mint én ahue kedves és szórakoztató. Összesen: 2 speciális polc dolgozó srácok, hogy gátolják miatt kocka lóg Lobach. és igaz, hogy popizdet =)


Hagyományosan poll:

és gátolja szemét miatt, és hogy csak lógni 02:00?

  1. Igen, folyamatosan fék, és kérte, hogy elmondja egy új anekdota (10% - 32 szavazat)
  • Ez történik, de csak ritkán. Gyakran gyorshajtásért. futó piros, stb (17% - 52 szavazat)

    2 C (spec-ezred) DPS gibdd

    Medencék és a rendőrök bekopogott a hangsúly nem lehet úgy vágni, ahogy =) - minden bizonnyal egy remekmű)))) +
    Megvan lassítani nap a hivatalban (így a Ring Road Izhora utcák), bla, bla, bla, így és így. Megtudjuk azt karoch a munkavállaló, hogy én meghatalmazást lejárt)))) Tovább a post, és halad a hátsó az autó, ő dob egy pillantást Schild néz.
    Sprashivaet- „Che típusú, a Sparrow üldöz?” I- „Igen, nem, meghajtó típusa nem különösebben, hogy milyen))) Szóval néha abbahagyom))))
    Ő indított el a posta, a -Words „Különösen nem büntetni szabványokon férfi))) Ennek eredményeképpen azok lemerült nekem 100 rubelt. És megjelent))))
    Tehát Schild meg jelenlegi egészíti 50 ló. )))))))

    2 C (spec-ezred) DPS gibdd

    Topic rendőr fogott)))))

    2 C (spec-ezred) DPS gibdd

    És így, ítélve a beszélgetés, nem hallomásból tud erről összejövetelt))))

    2 C (spec-ezred) DPS gibdd

    Volt egy tégla megtett chelendzhe.Pod
    Beszélgettem a fiatal rendőrök 20-25 percig tart egy élet, és milyen szar rabota..na 500 végül megállapodtak abban, uboltal Man)

    2 C (spec-ezred) DPS gibdd

    rám a szakszervezet, közvetlenül a körgyűrű közvetlenül minden áramlása a bal számos vytsepit, az lenne a gépen látni)) azt mondja, és Che tollak Lada rendeztek?)) Azt mondják, van egy gyár, akkor azt mondja, Che cha bögrét a Lada hat, és szamár Gelika, Karoche amit nem felvilágosult fogott)) most nekem, ha tudom, hogy mindenki. nap ott, és ne hagyja abba))

    2 C (spec-ezred) DPS gibdd

    Tegnap ofigel ..)
    Egy reggel. fékek. azt mondja, hogy egy speciális műveletet bla-bla-bla. a dokumentumokat. OK, majd adja meg, hogy a biztosítók vsekaet 2 hónap végéig. Mondom határozottan tompítva. előír egy finom, hogy nem marad (valószínűleg a lelkes beszélgetés). és hirtelen megkérdezte:

    - „Meg kell, hogy - Nitsche nem dohányzik plyunka 2-szer a járdán?”. I wahoo ..) először szembesül ezzel ..)
    - „Nem iszom hiánypótló, még cigarettát,” mondom neki.
    - „Igen? Che tanulók olyan hatalmas?”
    És akkor rájöttem, hogy mi folyik itt -. „Ááá igen, épp most Bani egyszerűen” =)
    - „Nos, rendben, megy előre, a jó szerencse”

    2 C (spec-ezred) DPS gibdd

    Én is voltak ilyen esetek =). Írtam egy nagyon érdekes. Köszönjük! +

    2 C (spec-ezred) DPS gibdd

    hahaha))) hasonló a helyzet, megkérdeztük, hogy miért marad? válaszolt őszintén: „Ez a pénz mentette fel, és azt szeretnék, hogy az autó. az autó érdekes, mert minden, hogy”

    2 C (spec-ezred) DPS gibdd

    Amikor először megállt (szintén egy különleges ezred), megállt meghaladó, jól van állítólag nem használnak biztonsági övet, meg minden, de ez nagyon vicces volt, hogy ő beszél körülbelül 5 percig Lipton Ice Tea, áll a pohártartó. kételkedett, hogy a tea! =))

    Annak a ténynek köszönhetően, hogy élek a Odintsovo és rendszeresen viszonylag későn haza a rubel, az imént találkoztam a JV DPS 2m. Hogy őszinte legyek, kedves emberek))) Most örömmel, amikor tompítva ment késő este nélkül a szomszéd a méreteket. Fékezett, kérte, el akart menni is szolgálatban, és megjelent)))

    2 C (spec-ezred) DPS gibdd

    „Még mindig meg akarom mutatni a elsősegély csomag.” - megölte))))))

    2 C (spec-ezred) DPS gibdd

    2 szuper fiúk Tanszék)))) Mi így egyszer tormaznuli. Vidos a Stag van.

    2 C (spec-ezred) DPS gibdd

    dokumenty- adok neki, és azt mondta nekem. Nem érdekel ahah)))))) potsyka félek)))

    2 C (spec-ezred) DPS gibdd

    Örömmel olvastam)

    2 C (spec-ezred) DPS gibdd

    Láttam utáni rémült))) sok bukovok..no olvasni))))
    Toh-how mindig szép = P

    partner seggfej) és Th normák kommunikálni DOE)))))
    olvasni, hogy a végén) ponrav)

    2 C (spec-ezred) DPS gibdd

    70 megölt))))))) meg kell tenni az azonos))))))))))))

    2 C (spec-ezred) DPS gibdd

    is úgy gondolják, hogy nyomtatni, és a következő pénteken van egyforma kört =)

    2 C (spec-ezred) DPS gibdd

    Trololo :))
    Gaetz kapott jó =)))) "csak popizdet és a partner seggfej" :)))))))))

    2 C (spec-ezred) DPS gibdd

    vicces történet, mosolygott))))))))) Azt mondják, a hangulat emelte))) És nekem ma a vizsga zavalili.Po leszámítva ez buzi, nem tudom nevezni őket

    Kapcsolódó cikkek