2) Bad kezdete egy forró - az egyetlen helyes döntés helyett szivattyú)))

Észrevettem azt is, hogy külön az alsó senki nem akar eladni, valamint a tetején. Nagyon meglepett és elégedett, mégpedig azért, mert a BMW motorok M51 és az alsó és a felső külön repülni, mint a cukrot, mert A M51 fej gyakran becsapják mukti. És az a tény, hogy a VW szétszerelése a szivattyú, vagy akik nem akartak közvetve arra utal, hogy mukti nem a kereslet - így nem annyira bolondozás fejét a BMW.

Egy kicsit a folyamat helyett a szivattyút. A legnehezebb dolog számomra az volt, hogy távolítsa el a befecskendező szivattyú ékszíjtárcsa a tengelyről. Leül a kúp.

mert spec. lehúzó én biztosan nem lehúzó találtak a garázsban, hogy tettem valamit, hogy távolítsa el a kormánykereket a 410. sz. Lehúzó volt egy kicsit skoryak erősíteni, és üzembe helyezhető.


Amellyel biztonságosan kezelhető:

és 3 elülső, a megfelelő hozzáférést, és el kell távolítani a csiga:

És mégis. A szivattyú az ő kezükben van.

Most a különbség, hogy álljon, és hogy ő vásárolt.
Nos természetesen különböző számokat. Volt 0460415996, 0460415990 vásárolt

Chip 1-1, de azonnal sújtotta a különbség a különbség a hossza a vezetéket SBCCH a chips. A natív szivattyú huzal hosszabb idők 2. De mint kiderült, hogy nincs olyan probléma, haver chips beállításakor már eltávolították a karját, minden gond nélkül elérte a dugót mukti.

Különböző hosszúságú vezeték - nincs probléma.

Természetesen különböznek maguk illeszkedő üzemanyag-ellátás és a visszatérés. Szivattyúk motorok még egy másik elrendezést. Ez általában nem jelent problémát. Visszavonta az unió régi és csavarja be az újat. Minden menet ugyanaz.

A különbség a szerelvények - nem probléma.


Minden mást mint mondják: „csavarja” első és hátsó szivattyúk, mint az ikrek:

Kapcsolódó cikkek