Franky Vercauteren tippeket szárnyak - kimutatta - két személy - a meccset a Premier League - Spartak labdarúgó

Labdarúgók „Wings of a szovjetek” megmutatták „két arca” az első és második fele a mérkőzés a második fordulóban az orosz Premier League (Premier League) a Moszkva „Spartak”, mondta vezetőedző Franky Vercauteren Frank Samara csapat.

„Spartacus” hétfőn az ő területén legyőzött „Wings of a szovjetek” az eredmény 1: 0. Mert Samartsev ez a vereség volt a második két fordulóban.

„Először is, én természetesen csalódott az eredmény. Azt hiszem, ma már két arca van. Az év első felében voltunk mentve, így az ellenfél egy csomó lehetőséget, és nem végez, játszott nagy, a kapus. A második félidőben már jobban játszott. „Spartacus” nem volt sok hely, nem tudott játszani, valamint a szünet előtt. Persze, ők irányították a játékot, de már ott volt a pozíciós játék, „- mondta Franky Vercauteren mondta újságíróknak.

„Mi megtámadta, és volt néhány jó esélyei. Ma már talán nem voltunk szerencsések. Nos, és megint azt mondta a problémáinkat támadás - alacsony megvalósítás. Nem csalódtam a minőségi gyerekek játszanak, ők minden tőlük telhetőt. Ez csak az eredmény hiányzik. Mi továbbra is működni fog a jó, hogy van”- tette hozzá az edző.

„Mi nem változtak a felkészülés a meccs után a lemondását Alenichev. Láttam „Spartacus” játszott az Európa Liga, majd azonnal el tudja mondani, hogy valami történni fog. Ezen felül, az új edző mindig ad egy kis plusz ambíció játékos. De nem figyelni, aki edzője „Spartacus”, a fiúk egyszerűen magyarázható, hogy néha a változás edző hozhat valami pozitív a csapat, de valami komoly változás ebben az időszakban nehéz. Azt hiszem, a hatása az edző hatással lesz a hosszabb szünet „- Franky Vercauteren mondta.