30 000-80 000 rubelt havonta teremtő bannerek - Interjú Szergej Solyansky!

30 000-80 000 rubelt havonta teremtő bannerek - Interjú Szergej Solyansky!

Hi barátok! Ön Alexander Borisov. Ne feledje, ez a cikk, amiről beszéltem, hogy hamarosan közzétesz egy interjú egy ember, aki keresi a 30 000 rubelt havonta az interneten, ezzel nem nagyon sok és kemény munka, és néha a jövedelem eléri a 80 000 rubelt havonta? Tehát ma közzé az interjú vele.

Találkozz - Sergey Solyansky. vezetője blogbanner.ru stúdióban. olyan személy, aki nem grafikus bannerek a különböző formátumok kérésre, és ez teszi igazán tisztességes összeg. Sok olvasóm megkért, azt mondják, - „Alexander, aki akkor olyan szép bannereket?”, Így például:

A válasz - "Makes Me Serge őket." Talán bannerek van valami szuper jó, az Ön véleménye, de ők is rákattint, azt ellenőrizzük, és ez a legfontosabb dolog. Sergey mester létrehozása bannerek. Így elhatároztam, hogy interjút vele, és kérdezni ebben a témában - pénzt létrehozása bannerek. több info. Így találkozik - Sergey Solyansky.

1. Sergey hi. Kérem, mondja meg az olvasókkal egy kicsit magadról. Honnan van, ahol tanult, ahol dolgozik? És ez még működik? Úgy értem, hogy valaki, vagy a munka tisztán magad? Mit kezdjek az életemmel? Mit kíván tenni? A hobbi?

Helló A nevem Sergey én született a város Mykolayiv a dél-ukrajnai. Ő befejezte a 9 osztályba középiskolai №51. Belépett a 21 iskolai és három évvel később beiratkozott 11 iskola az üzemeltető PC. Abban a pillanatban, dolgozom bannermeykerom saját maga körül szabadúszóként, és a cég az Feszített mennyezetek, mint a tervező.

Én fejlődő banner, szeretek játszani medence, csak játszani baseball.

30 000-80 000 rubelt havonta teremtő bannerek - Interjú Szergej Solyansky!

2. Kérjük, mondja el, hogyan jött a téma a jövedelem az interneten, hogy hol kezdjem, és hogyan jön az a tény, hogy ő kezdte, hogy vegyenek részt a létrehozásában bannerek rendelni?

Azért jöttem, hogy a téma a jövedelem egy szomszéd Sasha, aki kinyitotta a szabadúszó és kedvezőek voltak a jövedelem létrehozása bannerek.

3. Ne tetszik, hogy ezt a rést kereset - létrehozása bannerek? Mennyit költ rá ideje, és arról, hogy hogyan kapsz, ha nem titok, egy hónap alatt?

Nagyon szeretem ezt a rést, ez tényleg az a fajta jövedelem, amelyből azt hiszem az álom minden ember, valószínűleg). Ahhoz, hogy hozzon létre egy banner, töltök egy órát 3, történt egy fél órát nem történt meg, és 3 napon belül. Attól függ, hogy a munkát. Azt keresni körülbelül 30t.r. havonta.

30 000-80 000 rubelt havonta teremtő bannerek - Interjú Szergej Solyansky!

4. Mit gondol most ezt a rést már foglalt, vagy mindegy, akkor csatlakozhat itt nachuitsya, hogy kiváló minőségű, gyönyörű bannerek a különböző formátumok és csakúgy, mint amit keresnek szabadúszó vagy máshol?

5. Általában milyen közönséget fejleszteni bannerek megrendeléseket? Ez az egyik fő ügyfélkörét? Infobiznesmeny, a tulajdonosok néhány online áruházak, vagy valaki más? Általában, ha sok az ügyfelek?

30 000-80 000 rubelt havonta teremtő bannerek - Interjú Szergej Solyansky!

6. Körülbelül hány vremni viszi ki, hogy hozzon létre egy köteg banner alapméretben. Nos, én gyakran rendelni egy banner számára tanfolyamok (általában minden bannerek, hogy tettem neked), ez körülbelül mennyi időre van szükség ahhoz, hogy 6 banner méretek: 125 × 125 + 468 × 60 + 240 × 400 + 250 × 250 + 160 × 728 × 60 + 90?

Létrehozása bannerek hagyja csomag 6 méretben, mint én, hogy Alexander Borisov, ez kb 2-4 óra. (Sanya eltérnek, akkor tudom)

7. Mi a hozzávetőleges költsége van, hogy egy ilyen csomag 6 bannerek?

A fejlesztés a csomag 6 bannerek veszem kb 1000R - 3000R. Egy szintben gombafonalak dugó átlagosan 1000R. ér.

Nem feltétlenül hiszem hogy tehetséges csak be kell kitartás és a hit, hogy lesz idő, amikor bekapcsolja a „Artist” a szabadúszó és akkor van esélye, hogy felfedezzék egy teljesen más életet. Bárki megtanulhatja!

Meg kell birkózni photoshop vagy illusztrátor kezdeni, akkor lehet menni és a vaku. Három fő programok, az amerikai cég Adobe szoftverek (Adobe Flash, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator). Azt állítjuk, különösen az Ön által learning tanfolyamok, hogy hozzon létre bannerek, különböző formátumokban. valamint hogyan lehet a teremtés.

30 000-80 000 rubelt havonta teremtő bannerek - Interjú Szergej Solyansky!

Aztán, ahogy az emberek megtanulták, hogy hozzon létre bannerek 1-2 napig, szabadon távozhat a szabadúszó, fogd magad a projekt számára zászlók és keresni a pénzt az első.

10. Mit összes bannerek nehezebb? Valószínűleg minden, és több?

Szerint a technológia Szerintem a Flash nehezebb lesz, az is lehet kattintani, és ezért ennek megfelelően drágább.

30 000-80 000 rubelt havonta teremtő bannerek - Interjú Szergej Solyansky!

11. Hol is fog egy ügyfélkör mellett cserék szabadúszók? Persze, akkor valószínűleg már kialakult a saját állandó vevőkör, de akkor is. Hogyan induljon el? Ahol vette az első vásárlók? Mit gondol, hová vigye a kezdő ügyfélkör? Bármely első banner készült a vélemények, vagy nem?

Az első banner tegyünk a visszajelzést, hogy próbára magam, és kap + a felülvizsgálat a távoli munkaközvetítés. Emelje egyesek szerint annak értékelése, kezdjük újra. Így tettem, és. Idővel megy véleménye, de már ott van és ott lesz a rendszeres vásárlók.

12. Mit tudnál tanácsot adni azoknak a fiúknak, akik itt akar fejlődni kezd a irányba, nevezetesen, hogy az egyéni és bannerek keresni? Azt hiszem, a tanácsot, hogy azokat nagymértékben hozzá fog járulni nem nakosyachit elején útját.

Először is szeretném javasolni, hogy hisznek önmagukban és erejüket, nehezen éri el a célját. Legyen óvatos, ha dolgozik az ügyfelek, mint ahány hazugok, akik nem tudják fizetni a munkát. Vagy kérjen egy 50% -os előleg, vagy nézd meg észrevételeit, valamint a szint BL a fizetési rendszer WebMoney.

Akkor is ezt a munkát vízzel jelek, és csak a fizetés után, hogy dobja az összes munkát. A feladatmeghatározás nem letölthető gyanús munkáltatók, mert akkor csúszik egy vírus, és csapkod ellopni adatait, majd igényes váltságdíjat, vagy birkózni az elektronikus pénz.

30 000-80 000 rubelt havonta teremtő bannerek - Interjú Szergej Solyansky!

13. Hogyan tervezi, hogy fejlessze tovább ebben a fülkében? lásd mik a kilátások?

Bár ez a munka a cég és a rendszeres vásárlók. Azt tervezzük, hogy a web stúdió, vagy nyisson meg egy kis iskolai oktatás ennek a nemes célnak.

14. Néhány szó a következtetést az interjú. Ön kívánságait és ajánlásai a közönséget, és mindazok, akik csak most, ahogy a kereset a hálózat!

Hogyan lehet keresni LÉTREHoZÁSA BANNERS (ingyenes)

LÉTREHOZÁSA BANNER (ingyenes)

Nos, ez gyakorlatilag minden. Bárki, aki érdeklődik a téma jövedelem létrehozása egyéni bannerek lehet próbálni. Elvileg megtanulják, hogyan lehet bannerek nem sokáig, így is, nem tartott sokáig, és akkor lehet keresni, nem is rossz! Valaki tud létrehozni maguknak egy újabb módja annak, hogy hasznot, és néhány egyenletes és állandó.

Például, ha van egy blog. Mi történt a „Szolgáltatások” részben, illetve a szöveges - teszi bannerek rendelni. És itt van a portfolió, és itt vannak a megjegyzések stb Hát persze, első pillantásra, és a felülvizsgálati munka, mint mondják a „+” a karma.

Üdvözlettel, Alexander Borisov és Sergey Solyansky.

Ui Sergey Solyansky ha ez egy alias, és Szergej Buybarov.

30 000-80 000 rubelt havonta teremtő bannerek - Interjú Szergej Solyansky!

30 000-80 000 rubelt havonta teremtő bannerek - Interjú Szergej Solyansky!

30 000-80 000 rubelt havonta teremtő bannerek - Interjú Szergej Solyansky!

Nagyon érdekelt ez a téma. Már rázom ingyenes tanfolyam, valamint a gondolkodás vásárlásakor kifizetett termék. Kezdeni, tanulni fogok, és a vonat ebben az üzletben személyes használatra. Bár a minap egy nagyon jó barátom volt érdekelt egy ilyen kérdés, majd kapott egy mail értesítés csak egy témát. Itt azt mondhatjuk, hogy ez miért nem elhalad.

Köszönöm szépen az interjút, tényleg nagyon érdekes és informatív! Szergej szerencsét a folytatása az üzleti, valamint a nyitó Web-stúdió!

30 000-80 000 rubelt havonta teremtő bannerek - Interjú Szergej Solyansky!

30 000-80 000 rubelt havonta teremtő bannerek - Interjú Szergej Solyansky!

Helló, Sándor! Amikor foglalkozott az üggyel. Festett grafikus képernyő és a különböző modellek a tábla rendelésre, azonban kiváló leckét. Ez tényleg lehetséges, hogy jó pénzt keresni egy nap, akkor lehet keresni 3000 -4000 rubelt. Most már nem csinálni egyáltalán, csak nem akar ülni egész nap előtt számítógépen. Emiatt én gyarapodik. Én csak jobban dolgozni, mint egy fizikai art modellezés, a festészet és a portrékat. Sok, azt tanácsolom, hogy egy ilyen bannerek, stb Ahhoz, hogy pénzt. Ez az ember nem dolgozik. Igen, még akkor is, nevettem, amikor írt egy cikket arról, hogyan, hogy a kép és hogy egy szám a blog.

30 000-80 000 rubelt havonta teremtő bannerek - Interjú Szergej Solyansky!

Érdemes tudni, hogy vannak emberek a maguk területén. Köszönjük!

30 000-80 000 rubelt havonta teremtő bannerek - Interjú Szergej Solyansky!

30 000-80 000 rubelt havonta teremtő bannerek - Interjú Szergej Solyansky!

30 000-80 000 rubelt havonta teremtő bannerek - Interjú Szergej Solyansky!

Egy jó fajta jövedelem, csak akkor kell dolgozni, és keményen dolgozunk, hogy eredményeket. De én úgy döntött, egy fülke, amelyen szeretnék tanulni, és nekem ez a blog. És ami a legfontosabb, imádom, nem pénzért.

30 000-80 000 rubelt havonta teremtő bannerek - Interjú Szergej Solyansky!

Jó napot, Alexander és Szergej. A kérdés inkább az, Szergej. Flash bannerek véletlenül programot AleoFlash Intro Banner Maker csinál?

30 000-80 000 rubelt havonta teremtő bannerek - Interjú Szergej Solyansky!