199201801 - Kibitka - krónika Alice zenekar

Evgeny Dodolev: Nos, ez lesz felvételi? Will?
K. Kinchev: Mi megoldjuk a kérdést jelen ... valaki nem tudjuk.

E. Dodolev: Rendben, akkor majd úgy dönt, az út mentén. Ez azt jelenti, hogy a csont, egy családi portré ...
K. Kinchev: Ez már elkezdődött a forgatás?

E. Dodolev: Nem, míg próbálni ... Mondd, kérlek, akik a szüleid? Hogyan jöttél ilyen életet? Van testvérek, gyerekek?
K. Kinchev: Van, mint egy normális bármely személy, a szülők (apa, anya), kaptam testvérek (két testvér velem, Dennis és Cyril).

E. Dodolev: Younger?
K. Kinchev: A fiatalabb kettő. Tehát, van gyerek, van egy fia és két lánya. Szóval ennyi.

E. Dodolev: Milyen zenét a testvéreid?
K. Kinchev: Kirill művész csinál valamit. Most van egy pont itt, Moszkvában. Általában, részt vesz egy teljes hosszúságú. Semmi dalokat ír, mint ez.

E. Dodolev Ő Kirill Kirill Panfilov vagy Kinchev?
K. Kinchev: Panfilov.

E. Dodolev: Miért nem akar kölcsönkérni a becenevet bátyja?
K. Kinchev: És mivel ő egy Kinchev lényegtelen.

E. Dodolev: Ez nem egy testvér?
K. Kinchev: unokatestvére. Ez fia apja testvére.

E. Dodolev: A második testvér is ...
K. Kinchev: Második Denis, egy kicsit idősebb, akkor akár a hadsereg csinál valamit a gitár ének, most tisztán bement üzlet. Ez divatos manapság, mint egy üzleti.

E. Dodolev: Ez a testvér?
K. Kinchev: Túl unokatestvére. Szerint az anyja.

E. Dodolev: Hogy te olyan szkeptikus rovására üzleti sétált, mintha, azzal a feltételezéssel, hogy Alice - a nonprofit csoport játszik szikla ott, nem pop ...
K. Kinchev: Igen, játszunk rock, nem popzene, de szeretnénk a cég, vállalkozás, mi felszabadító bejegyzések saját eszközeivel és „Alice Records” néven az egészet. Ez azt jelenti, hogy nem függ teljesen senkire.

E. Dodolev: Mondd, rocker, valószínűleg féltékeny popsovikam mert pop keres sokkal több pénzt.
K. Kinchev: Egyszerűen nincs ideje erre gondolni. Sok a problémákat. Ezért szempontjából, akik hány más emberek pénzét ... venni az egészet, vicces. Ők ezt a munkát, amink van.

E. Dodolev: A, azaz, hogy egy non-profit megközelítés: az emberek jöttek - szükség van, hogy ...
K. Kinchev: Nos, milyen kereskedelem itt? Sokan egyszerűen nem tudják, hogyan és hol én csak az információk megosztását. Ez minden.

E. Dodolev: Gondolod, hogy sokan nem tudják, de sokan szeretnék?
K. Kinchev: Sokan szeretnék.

E. Dodolev: Gondolod, hogy már több hajszárító, mint mondjuk egy csoport Lube?
By Kinchev: Tudod, nincs rajongók, van egy sereg, van férfiak - még néhány.

E. Dodolev: Fighters? Ez arcok verte valaki?
K. Kinchev: Amennyiben szükséges, és az arcok megverték.

E. Dodolev: Milyen helyzetben történni?
K. Kinchev: Nos, milyen helyzetben? Tegyük fel, koncerteken, ha ugrott néhány ember maradt. Aztán Általában tart koncertet nélkül a rendőrség és általában aki nem harci egység, akkor a rend fenntartását, támogatja a koncerteken? ők csak.

E. Dodolev: Tudod, mi jelenleg a legégetőbb kérdés, a legsürgetőbb problémák - a grub. Mondd, mi van a menü mellett a sárgarépa és a vaddisznók, amelyek megölik a barátok. Mit szoktál enni? Mit szoktál inni?
K. Kichnev: Igen, Isten küld! Hogy Isten küld. Ha akarok inni vodka - Megyek, és megvenni.

E. Dodolev: egy taxis?
K. Kinchev: Nos, természetesen, ha már nincs elég, ha az éjszaka, akkor van a taxi, mert ha elkezd inni, én általában nem elég. Annak a ténynek köszönhetően, hogy tele fel.

E. Dodolev: Amennyire emlékszem mindig füstölt. Ön dohányzik még?
K. Kinchev: Igen, igen. Dohányzás valami világosság? Adj egy cigarettát.

A. Panfilova: Kérem.
K. Kinchev: Köszönöm.

E. Dodolev: És a füst csak az amerikai?
K. Kinchev: Winston, igen.

E. Dodolev: ez a kedvenc, vagy csak véletlenül?
K. Kinchev: Nem a Kubai feszült, látod, most ...

E. Dodolev: És mi az az időpont volt?
K. Kinchev: megünnepeltük a szülinapom a szüleimmel.

E. Dodolev: a születésnapját a 25. ...
K. Kinchev: 25., igen. 25. ünnepeltem a barátokkal, illetve és a 28. a szüleimmel.

E. Dodolev: Barátokkal három napig megjegyezte, ha jól értem.
K. Kinchev: Igen. Akkor most jön a szüleihez.

E. Dodolev: Így van.
K. Kinchev: józan, táplált. Általában mindent ...

E. Dodolev: Ki vagy te egy évben? Mármint horoszkóp.
K. Kinchev: Bármelyik. I Bak.

E. Dodolev: Nem, az év során.
K. Kinchev: Az év - Dog.

E. Dodolev: Dog. Tehát, az évet nem hamarosan. Hogy a kutyák várhat az év Monkeys? Nem tudom, hogy van?
K. Kinchev: nem igazán szereti, és kövesse az alábbi horoszkópot. Tudom, hogy mi az évben ez a fekete majom, és hogy viseli? Ha csak fekete majom tudja mutatni a vörös szamár. Ha ez nagyon jó lesz, és a stílus, újra.

E. Dodolev: Miért lett a szőke?
K. Kinchev: fáradt, hogy szürke. Úgy döntöttem, hogy pirosra vált.

E. Dodolev: nem tudom megmondani, hogy van annyi ősz hajszálakat tűnt, hogy ...
K. Kinchev: én nagyon fehér.

E. Dodolev: Igen? Régóta itt ezt a keresztet Öntől származik, ezt a fülbevalót?
K. Kinchev: Ez adta a rajongók az ő születésnapját. Ez az.

E. Dodolev: És előtte meg ...
K. Kinchev: Volt egy másik.

E. Dodolev: Emlékszem, egyszer azt mondta, hogy szinte megalkotta a „lapát”, nem? Tévedek?
K. Kinchev: Nem, tévedsz.

E. Dodolev: Néhány ilyen történet volt „lapát” csatlakozik.
K. Kinchev: Scoop kaptam, megvan sokáig volt az egyik a régi lakásban. A sarló és kalapács.

E. Dodolev: És miért nem adsz egy lapáttal?
K. Kinchev: Nem tudom. Csak. Ismét a rajongók jött, és adott nekem a kanál. Ez nem szándék, általában nem látok.

E. Dodolev: Mondd, van valami hobbija lesz? Kivéve ... nos, persze, ha volt a komolyzenét, mint te az egyik dalukat mind azt. Itt még mindig foglalkoznak jégkorong ... Van egy hobbi volt? Úgy volt, hogy jelölje meg?
K. Kinchev: Nos, igen, volt egy hobbi. Ittam, füstölt fű, beszélt a lányok.

E. Dodolev: Azt mondják, minden a múlt idő. Most már nem iszik? Ne dohányozzon, és ne ...
K. Kinchev: I korlátozni magam, igen.

E. Dodolev: Mindhárom?
K. Kinchev: Igen. Mindezekben