02 Téli gumik Bridgestone Blizzak Revo gz

A méret a vásárolt szabványos gumi Rio: 185 / 65R15. Kezdetben azt spooked ár: csak 2500 penny üvegenként. Tekintettel arra, hogy az elmúlt évben Hyundai Accent került GoodYear UltraGrip Ice + R14 (szélesség és magasság a profil nem emlékszem, de semmilyen dekorációk - nem csökkent, és alulértékeltek - Normál) 2900r / üveg, az ára bridzhiki megijesztett túl olcsó . By the way, ez a gumi azt tanácsolta nekem mitsun. akik lovaglás barátai és a családja. Olvastam a véleménye a neten, negatív alig található. És azok, akik voltak, így a tapasztalatlanság vezetést. Válaszd - vettem.

Meg kell jegyezni, hogy csak azért, mert a gumik nem tudott vásárolni. A Kolobokse fenntartva az, hogy a boltban, az agyat lebegett 2 hét, de a végén kiderült, hogy az én foglalás azonnal értékesített másnak. Ezért, bár van egy kedvezményes kártyát koloboks és kedves emlékeket a múlt, hogy a munka az üzletről nem: a verseny magas, így a szolgáltatás minősége abban a pillanatban dönt. A Kolobokse ez nem több, úgyhogy viszlát! Ennek eredményeként talált a boltban „4 pont”: a hívás másnap már a telepítés. A telepítés során, az úton, vette csak 1000 rubel. Nagyon olcsó.

Ehelyett Revo GZ eredetileg akart vásárolni VRX, amelyek fejlettebb gumiabroncsok, utódai Revo GZ. Sajnos, nem találtunk.

Ábra Revo GZ élnek

Elvégzésével a telepítés, utasította a szolgáltatás - futó 200 km. Vagyis ezek a 200 km-re nincs szükség drámaian felgyorsítja és lassítja, menjen el egy sebességet 80 km / h. Ezek a korlátozások szükségesek annak érdekében, hogy a gumi „felállt”, amely hasznos a munkába: lamellák kell, hogy úgy mondjam, „aktivált”.

Vezetési jelentős távolságra a gumik, azt lehet mondani, a következő. A nedves úton, miközben a gázpedált lehet hallani érdekes podsvistyvayuschy tompa hang. Eleinte félt, hogy a hang a motor, mert amikor a gázpedált megszűnik, a hang megszűnik. Később még rájött, hogy a hang a gumi. Úgy tűnik, ha a tapadás és a nedves úton, ez egy sajátos jellemzője a gumi. Amikor ez az autó megy tökéletesen. A jég és hó indításakor meg kell kap folyik „vnatyag”, különben elkerülhetetlen csúszás. Ez azonban minden olyan nem szöges gumik, de Revo GZ ebben az esetben különösen érzékeny. A jég a fékezés során gumik jól viselkedtek, ABS érkezik, amely elhagyja a gépet mutatott. Amikor a „rendetlenség” Megjegyezzük, hogy az ABS szinte nem működik, ami azt jelenti, gumiabroncs fut gyakorlatilag 100% -os. A polírozott tömörített hó fékezéskor az ABS aktív, a fékút nem sok, de növekszik. A laza hó mind kiváló mind vezetés közben és fékezéskor.

Jelentéktelen hátrány valóban nem egy nagyon jó oldalirányú stabilitást kanyarodáskor. Nem mintha az autó belép, ez egy teljesen felügyelt, de 1-2 másodpercig úgy érzik, hogy az autó fúj. Anélkül, megcsúszás, tiszta bontási. Egy másik hátránya a gyenge ellenállást pocsolyák. Amikor repülni egy pocsolyába, autók, mint bólogatott. Azt hiszem, ez az érzés, hogy sok ismerős. Megjegyzem, hogy az utolsó gumi GoodYear UltraGrip Ice + gép áttört a rendetlenség nélkül csipegessék. A különbség az, hogy az elmúlt gumi volt a célja a szimmetrikus és aszimmetrikus, ez irányítatlan.

Minden más gumiabroncs Revo GZ kiváló. By the way, én órajele vele az úton, hogy 182 km / h, az autó megy folyamatosan. És, mint a termelő, törlése minden a felső réteg, a gumi nem veszíti el tulajdonságait, és megnyit egy új porózus réteg, amely továbbra is működik. Így lehet lovagolni a gumi, amíg a futófelület lekopik.

A futófelület a hóban

A múltban, azt kihasználva a 3 fajta téli gumik: Kama Euro VAZ-2107 (ezek voltak a eltolódások), Nokian Hakka 4 Hyundai Accent (at nezasnezhennoy télen elveszett mintegy 40% tövis, aztán véget vetett olyan márkák, mint Nokian ), valamint a Goodyear UltraGrip Ice + is Accent'e (ez volt az első studless abroncsok). Revo GZ abroncsok képest Ice +. Mindkettő jó, és megvan az előnye és hátránya. Mivel nagyon különböző jellemzőit a képek különbözőek. Az Ice + tetszett, hogy a gépjármű átvágta tócsákat, és ő volt csendesebb nyári gumik. Ugyanakkor ott volt szinte csúszik indításakor. Azonban, ha fékezéskor az autó néha nem túl szép bal csúszni. Revo GZ lesz sokkal zajosabb, de erősebb tapadást és fékezési tulajdonságok.

Összegezve ez minden, amit mondhatok, hogy jelenleg a gumik Bridgestone Revo GZ voltam elégedett. Őszintén szólva, a pénz nem vártam ilyen minőséget.

Ár a kérdés: 11 000 ₽

Kapcsolódó cikkek