Az oldal nem található, a Omszk regionális képviselet a kommunista párt

Május 6. a stadionban IFF, a helyszíni tornaterem № 115 az utcán Ciolkovszkij, indult a nyári liga Mini Football League Omszk a kispályás.

Cím Level 2

Az első fordulóban, a csapat RFCP másodosztályú (osztás B) liga akarati szerzett győzelme ellen ellenszegülő „Promengineering” parancs 4: 2 (2: 2). Csapatunk átvették a kezdeményezést, az első percben a meccs, de a számla megnyitásakor riválisok már a hatodik percben a mérkőzés egy gyors kontra után. A tizenegyedik perc után egy menetben ... mi kapuba I. Gvozdkov összehasonlítja az állás 1: 1. A huszonegyedik percben az első felében, miután egy szép kombinációja a sok mozog M. Zöld veszi parancs a kommunista párt előtt 2: 1. De egy perc vége előtt az első felében a játék után rajz ki az ellenfél gólt „az öltözőben” 2: 2. Az év második felében a csapat a sok támadás, az a kezdeményezés, amely testesül meg egy dupla D. Yartsev. Gyönyörű győzelem a mi játékosok.

3. szintű főcím

Ha bármelyikünk megy a boltba, vagy megismerni az infláció mértéke, azt látjuk, hogy az árak nem csökkennek. Ezért ahonnan jön a kormány, csepegtető 200 rubelt, a megélhetési költségek - nem tisztázott. Lehet, hogy a Fehér Ház étkező valóban olcsóbb ebédet, de az életben minden csak megy fel. Lehetséges, hogy ez egy tisztán technikai lépés, hogy észre említett létesítmény által a munkaügyi miniszter - nem emel a minimálbér és a költségek csökkentése az élet. Ilyen a pénzügyi egyensúlyozás. Az a tény, hogy a határozat nem tükrözi a valós helyzetet a gazdaságban, határozottan.

Sajnos, a mi második parancs RFCP-2, a harmadik osztály (osztály C) az első fordulóban a bajnoki így az alábbi osztály parancs „Car - AVTOLAYF” 1: 3 (1: 3). A játékosok nem az elején az első játékrész, amikor hat percig a kapu repült három gólt. Ezt követően, csapatunk sikerült kiegyenlíteni a játékot, de képes volt válaszolni csak egy cél (R. Repp), bár már néhány kiváló pontozási esélye. Megalázó vereséget. A játékosok nem az elején az első játékrész, amikor hat percig a kapu repült három gólt. Ezt követően, csapatunk sikerült kiegyenlíteni a játékot, de képes volt válaszolni csak egy cél (R. Repp), bár már néhány kiváló pontozási esélye. Megalázó vereséget.