15 mondatok, hogy nem tud beszélni, hogy a férfiak - a boldogság művészete

Néhány látszólag hétköznapi női kifejezések olyan emberek, mint a hideg acél és árthat nekik mélyen. Pszichológus, rezidens szakértő show „Let Them Talk” Annette Orlova, azt mondja, hogy nem lehet beszélni, hogy az erősebb nem.

1. Nem szeretsz

Előttünk a kifejezést jóváhagyása szükséges. Ő ereje javaslatot. Eleinte az ember megpróbálja tagadni, és akkor csoda. Talán jobb, csak azt mondja, igen, és én nem nagyon tetszik? Ha nem szeretné, hogy leült egy ilyen gondolat a társa fejét, ne mondj ilyeneket. Jobb azt mondani: „Nem vagyok annyira fontos, hogy hallani rólad, hogy én vagyok az út”.

2. Bob Masha vettem egy bundát, és te mondd meg ...

Ha összehasonlítjuk a partnere egy versenytárs és elveszítik azt a férfit ez a szembenállás eredményezi agresszió, düh vagy a depresszió. Meg kell adni a gyengeség, az impotencia. Ő viszont úgy fogja érezni, hibás, esetleg őrült, vagy egyszerűen csak tanácsot, hogy talál egy Vasya. Cserélje jeges képest biztonságosabb szavakkal: „Szóval azt akarom, hogy megengedhetünk nekem valamit.” Vagy: „Láttam egy szép ruha, így azt adta nekem, és azt viselni, és úgy érzi, a probléma.”

3. én ellened töltött legjobb éve

Nem csak ez a szemrehányás, így is disasterization történik. Ez a kifejezés egyaránt káros lehet. Forgalomba hozatalához, ezeket a szavakat, akkor kedvezmény minden, ami között te magad rakják magát a program „a legjobb maradjon le.” Men ilyen nyilatkozatok irritálja és megbántani. Ehelyett vádakat, mondván: „Te és én egy nagyon nagy élettörténet, próbáljuk együtt, hogy továbbra is minden rendben van.”

4. Nézd, milyen kövér vagyok

Nagyon gyakran, a nők beszélnek a hiányosságokat, abban a reményben, hogy hallani egy bók vagy megcáfolása. Ez egy rossz út kiváltására dicséret. Ha ötször mondani, hogy „kövér vagyok”, hatodik alkalommal a férfi fognak gondolni, de mi ez ez a csúnya nő él. Ezért, mintegy azok hiányosságait kell csendes, vagy beszélni óvatosan. Például így: „Azt hiszem, itt az ideje, hogy egy, adj egy előfizetés egy fitneszterem. Szeretnék melletted lenni alakúak, hogy büszke legyen rám. "

5. szültem baba

Úgy hangzik, mint egy nagy szívességet, és egy csipetnyi barter: szültem neked, és te nekem kellene, majd át. Ezek a szavak, különböző emberek, ezek szintje endorfinok a vérben csökkenni kezd, és a szeretet gyorsan halad. Ha azt szeretnénk, hogy emlékeztesse a férfit, hogy - gyermeke anyját, mondja meg neki, köszönöm egy ilyen csodálatos gyerek.

6. Meg kell, hogy egy komoly vita

A nő a fejében, hogy meg kell beszélni valami fontos, de a férfi agy értelmezi ezt a kifejezést, mint egy jel a veszély. A férjem az a benyomása támad, hogy ő újra iskolás és a tanulmányi igazgató. Nem érdekel, hogy mi lesz szó, minden esetben, az információ lesz negatív jelentésű hozzá. Ez a kifejezés - egy biztos módja annak, hogy egy ember a munkában maradásra. Lehetőség van a közölt finomabban, ha azt mondod: „Kedves, ha van kedved, szólj, szeretnék beszélni Önnel néhány fontos pontot.” Így csökkenti a jelentőségét a közelgő tárgyalások.

7. Amikor férjhez?

Ez a három szó - a legjobb módja, hogy vessen véget a kapcsolatot egy unatkozó fan. Egy ember értékeli csak mi nyer. A közvetlen kérdés a házasságát pánik. Ha úgy érzi, hogy a fejlődés nem áll kapcsolatban, lépjen vissza, lépjen vissza egy kicsit az ember rájöttem, hogy van üzleti érdekeiket. És amikor elkezd aggódni, mert a összejövetelek a barátokkal, csendben hozzá szállítják, hogy van a életvíziót és szeretnék teljes értékű kapcsolatokat. Ne feledje, hogy a férfi nős, ő elvesztésétől való félelem egy nő kell erősebb, mint a félelem, hogy részben ő agglegény életét.

8. Állítsa bámult rá

Az a tény, hogy a társa odafigyel a többi nő, nincs semmi baj, ez úgy van elrendezve, a természet. Nincs szükség, hogy szemrehányást neki, ha nem is az ésszerűség határain belül. Majd csak nézd buta. Túlzott bámulni a nőket? Kezdeni a férfiak. Úgy érzi, a szorongás és rájön, hogy tévedett.

9. Ne nyúljon hozzá, megcsinálom!

Ez a kifejezés-ban segít megölni egy embert a kezdeményezést, és azt közömbös ember. Az idő múlásával, és énekel egy másik dallamot az ő fáradtság, a férj, aki egy szalmaszálat sem. De ő nem bűnös. Önnek tilos megmutatni a részvétel. Ennek elkerülése érdekében, amikor egy ember próbál tenni valamit, azt mondja, hogy érzi magát szép minden támogatást.

10. Nem tudod, hogyan kell öltözni

Igen, az emberek elméjét nem épített, hogy meg kell ruhát is, de az önértékelés ezt a megjegyzést hit. Sokkal jobb, hogy fogalmazzam, például azt mondja: „Látom a pulóvert, kék színű, a szemed fog kinézni luxus. Gyere, vásárolni. " Csak azt kell, hogy rávegyék az ember, hogy megy a boltba együtt, és akkor biztos, hogy hozzá, mint egy új dolog.

11. választhat: vagy én, vagy ...

Minden egyes kísérlet kényszeríteni egy embert választani fog vezetni őt a sarokba, és vezet a zsákutcának kapcsolatot. Tegyen egy ember előtt, a választás is lehetséges, de csak indokolt esetben, például, amikor a te és az ivás. Ultimátumot tetszik, „Én vagyok az anyád, vagy” csak katasztrofális. Soha ne erőltesse meg kedvesét egy, hogy ki lesz az életében - Te vagy az ő rokonai. Ha azt szeretnénk hangsúlyozni, mennyire fontos, hogy elfogadja az irányt, csak azt mondja: „Én mindig úgy érzi, a védelem és tudja, hogy soha senki nem ad nekem bűncselekmény.”

12. Megmondtam, és nem hallgattál

Néha ez szemére egyáltalán szünetek. De ha az ember folyamatosan azt jelzik, hogy igazad van, akkor elkezd gyűlni hatású. Mindig azt akarja, hogy erősebb és bölcsebb és az ilyen kifejezések kezdi elveszíteni önmaga, és kapcsolja be a unalmas egy kedvenc tanár. Pontosan ugyanaz a szavak halkan: „Milyen kár, úgy gondoltuk, te kell megtenni, és volna másképp, és hibázott.”

13. Ahhoz, hogy szenvedni nonszensz, hogy jobb lenne ...

Amikor azt mondja, hogy az ember elhagyja a „lényegtelen” dolgokat, és hasznos dolgot csinál, akkor megalázni az érzéseit. Partner tudomásul veszi, hogy érdekeit nem veszik figyelembe azt a látszatot, hogy a funkciót. Nem számít, mit megy, a legfontosabb dolog -, hogy az üzleti. Tehát azt mutatják, az önzés és a elrontani kapcsolatok. Tipp, hogy segítségre van szüksége, akkor lehet másképp: „Szeretem annyira, hogy van egy csomó különböző érdekeket. Néha annyira lelkes, hogy néhány háztartási cikkeket csak kiesik a reflektorfénybe. Menjünk együtt, majd szórakozni. "

14. Fáradt vagy?

Ne kérdezd ez az ember, aki éppen most tért vissza a munkából. Azt hívják unalmas. Ő átlépte a küszöböt, hallotta a kérdést, és azonnal rájött, hogy akarnak tőle valamit. Van egy rossz hangulat. Sokkal jobb, hogy várjon, mielőtt bízza férje néhány üzlet. Kimondani ezt a mondatot, mint egy nyilatkozatot, ahogy mutatják az ember, hogy empatikusak vele. Amikor evett, pihent, mondjuk, „Megértem, hogy fáradt vagy. Ha a hatalom, te és én, kívánatos, hogy ma csinálni ... "

15. Soha ne semmit nem tudsz

Minden vád mondván, soha, soha, semmit, általában - a teljes értékcsökkenés az identitás egy másik személy. Ön inspirálja az embert, hogy nem számít, mit nem képes. És ő tényleg kezd úgy gondolja, az idő; fejleszteni a fizikai és pszichológiai impotencia. Ő fogja érezni gyenge, és lehetséges, hogy ez kezd átállni más nőket, hogy visszanyerje a férfiasságát. Azt nem sikerült? Nem szemrehányás. Mondjuk ez nem szörnyű, nos, ez nem működik, mit lehet tenni.

Kapcsolódó cikkek