15 értékelés a cseresznye handicap tulajdonosok előnyeiről és hátrányairól chery fórumokon

- Olcsó az alkatrész. Nagy csomagtartó. A kényelmes szoba. Injectivity motort. Az ár az autó, kapcsolatban a készlet.

- A minőségi alkatrészek és karosszéria vas. Moody motort.

Vettem egy város 50 ezer. Különösen örülök világosabb szürke belső, amit még soha nem látott több mint egy autó, mindig fekete vagy fekete-szürke. Nagyon elégedett voltam az első 1,5 év (25 ezer km). Még ha így lenne, „gomba” a hátsó kerekek, és szinte azonnal én hörögte hűtőventillátor (5-én. Rub. A csere), és egy pár hónap tört a csapágy a lyuk (TR 4-5 csere). Körülbelül 65.000 - hátsó féknyereg óta megváltozott ék alakú. De a 75-án. Elkezdtem meglepetés minden 10 ezer. Kilométert. SHRUS az első, majd a másik csapágy, 3 hónap múlva ismét az első, és egy pár diák. Az első télen már perekleit hátsó ablak tömítő időben megszűnését. (Mint valaha is?) A második tél rúgott a vödör vstavkaSeychas fut szinte 118,000 Ennek eredményeként, azt kétszer cserélt első agy (ezek amelyen csak összeszerelés), dupla SHRUS kettős féknyereg jobb hátsó és bal hátsó egyszer. Gomba nőtt vissza a lyukba. Több szervezet soha nem romlott. Egy kart javítani. Általánosságban elmondható, hogy az összes. Azt is az utasok két kilincsek törött (siet, hogy menjen ki az ajtókat) Szerencsére villanyszerelő doboz, a motor rendben van! Általában lehet lovagolni. Csak most 2 hónap, mint a teljes terhelés (gyorsulás) az autó dübörög, mint egy traktor. A két speciális bemutatóterem Cherie-t vállrándítással vállukon, azt mondják, azt mondják, minden rendesen. Ez tényleg rejtély a század!

Elektroosnaschenie, gyönyörű belső, bőr őszülő. Minden kényelem!

Minden, ami körülbelül kerekek! Support, hub, érzékelők, állandó sebességgel ízületek, az elemek a szervezetben. Kuka!

Kínai vásárolt 5 év futásteljesítmény 110.000 km. Az idős mester lelkesen vezérműszíj pognlo szelep ő számukra változott, de nem minden 2 balra úgy tűnt neki, hogy azok egyenlő, azt mondta, azért, mert ez azt podtraivala amikor melegszik fel a hideg jól működött, én változott a szelep (szelep 150r. véletlenül lelőtte a vezérműtengely lerobbant kellett szoknya vásárolni vezérműtengely 2200r) troit nem hagyja abba, aki megváltoztatta a gyújtótekercs 1200 és szerzett minden rendben. fagyálló azonnal megváltozott, mivel ez egy mutnyy ott volt. az érkezés télen potavil domolnitelnuyu Electropomp gazellák 1000R. és a natív alapjáraton nem nyúlik. Vonatok hallott egy kis zajt a kerékagy és omenyal menyaetsya azt teljesen költsége 2200 vettem egy autót olcsón a piaci értéke ezeknek a készletek, és kész volt, hogy az egészet csak a hub nem tudja pillanatnyilag ebben az egész otezdil 10tys.km. Általában gép, mint előtte volt, Ford Focus dízel 1 sütkérezett is hosszú kezelése során Ford lágyabb, de nem feltétlenül nagyon magas távolságot, a kanyarsebességhez szükséges lelassul. Shumka meglehetősen gyenge érzés, hogy ez egyáltalán nem, de az utastérben nem nyikorog hallhatatlan az orosz gép motor hallható csak nagy sebességnél és peremeshku a hang a gumiabroncsok az úton. Nagyon félt, hogy vásárolni a kínai, de szeretnék vásárolni egy olcsó autót, légkondicionált strarshe 5 év. a végén, azt hiszem, hogy az a pénz, amit nem vesz semmit jobban.

alacsony ára, a viszonylagos kényelmet, olcsó rahodnikov (RUB szűrő rekesz 100, légszűrő 150 rubelt. Olajos 60 szűrő dörzsölje tekercs 1200) tágas belső tér és egy nagy törzs, magas clearance.

szigetelés gyenge, néhány részletet a nem összehajtható és drágák, valamint számos külföldi autók hub 2200 generátor 7000, nem menyayutsya diódahíd és kefék, hacsak kolhoznichat más autók. sütő melegszik trágárságokat

Valk szuszpenzió. Nem fűtött ülések. Szükséges, hogy ellenőrizze a kályha. motorzajokat felülről 3000 r / min.

Megjelenés. Erős motor. Hasmagasság. Tágas belső tér. Nagy csomagtartó. Olcsó alkatrészek.

A első felfüggesztés. Az éghajlati rendszer. Rossz szigetelés. Nem fűtött ülések.

Helló Olvasni egy csomó véleménye fórumok Chery, vannak jó, a rossz és nagyon rossz. Nos. Nem tudom, hogy ki ír mindez negatív, sőt azok, akik nem rendelkeznek, és nem volt ez a gép, vagy azok, akik alapvetően úgy véli, Kína egy olyan ország, ahol minden megtörténik, magas színvonalú és miért csinál valamit, hogy megpróbálja felfedezni a gép pozitív, akkor jobb, ha tovább. mb. Én személy szerint van egy kis pénzt, de vásárolni az orosz autóipar alapvetően nem akar elég nehézség, márkanév több mint 5 éve, nagyon drága volt, és Koreában az árkategóriában, ahol remélte nem szeretem (Nexia és Accent) a végén én választotta Cherie Foret, a maga kis, kedvező árfekvésű, és nagyvonalúan felszerelt. Tehát fél évvel ezelőtt vettem egy Chery Fora 2n, 130HP Fekete metametallik futásteljesítményes 57000 km. Az autó tetszett egyszerre, először ment nagy örömmel, aztán megszoktam, észrevettem, hogy néhány, azt lehet mondani, hátrányai. A tél nem túl jól megvilágított kályha és durva első felfüggesztés, különben hiányosságokat még nem vette észre. Egy fél év telt el több mint 10 000km, persze ez nem sok, de a benyomás az autó már kialakult. Miután megvette az autót cserélni a vezérműszíj görgőkkel, mivel a korábbi, az első tulajdonosa soha nem változott, elvileg amikor levették a régi öv, a szerelő azt mondta, hogy még mindig át minimum 20 000 km, de újra meg kell változtatni, módosítani megváltoztatta a motorolaj és a gyertyák, az összes semmi mást, és nekem nem itt a többi teljes OK. Nemrég utazott Abházia rajta, tesztelte a különböző időjárási és útviszonyok, közúti különböző és jó lefedettséget és egyszerűen undorító, a gödrök, vágány, gyakran esnek abba a primer. Telt 12 napon mintegy 5000 km. és soha nem sikerült, nem állt az úton, semmi zörgött és leesett. Minden, ami arról szól, Cherie levelet negatív baromság, valójában az autó megbízható, és nem szeszélyes, már működött lakást, és az összes egység, illetve az egész út csak kiégett két lámpa, hogy én változott, mindössze 5 perccel, a probléma cserélje ki a lámpát csak az a terület az akkumulátor, vegye le rólam, minden gond nélkül. Dorgu gép jól tart, akár 140 km / h finom, akkor én nem ajánlom, és nem kell. Minden szabálytalanság lenyeli jó felfüggesztés elég nadezhnaya.Chto mást mondani. módon rovására a test, a test festett és kezelt kínai minőségileg, az autóm már több mint 6 éve, de sehol, és korrózió, de amikor megváltoztatta a gumik téli-nyári, majd észrevette, hogy a gyári feldolgozás a legmagasabb szinten az alsó . Tehát én azt mondom ezt, minden gépet igényel ellátást és a jó hozzáállás, az illetékes működés és a vezetési stílus, az összes gép lebontják, de ez javításra valamilyen módon, mások viszonylag olcsó. A technológia bármilyen zord, előbb-utóbb mindig szünet, de az a tény, hogy a Chery Fora jobb, mint a Pryor, Kalin, stb ez 150% igaz. Véleményem szerint az autó megéri a pénzt, alkatrészek olcsó, mindössze annyit lehet rendelni a boltban, megfizethető áron, 100% -kal jobb, mint az orosz medencék, nagy igénytelen autót. A kínai tettek, a gép, ellentétben az orosz autóipar nem sokkal jobb.

Kényelem, mindent meg kell, a légkondicionáló a PDC. kiváló fékek (lemez). motort. biztonságát. tágas nappali, stb

Merevebb felfüggesztés, gyengén megvilágított tűzhely.

Sokan közülük, úgy tűnik számomra, hogy nincs elég hely, hogy festeni őket.

Én nem találtam ebben az autóban hátrányával.

berendezés. külső. térben. motort. a tökéletes egyensúlyt az ár és a fogyasztói tulajdonságait.

alacsony minőségű pótalkatrészek. Túl kicsi a natív kerék. alulértékelt jelet.

Kínai menő mi jót autó ugyanazt az összeget 330.000.

motor benzinnel tupit 92 lendületet különösen lassú. Elkezdtem önteni 95 G draive autó tűnt chur megváltozott lett vidám. Jobb első biztonsági öv, ahol a szíj beállítása gombra bryakaet belül. Nos, az utolsó probléma a fűtés felmelegíti az utastér fűtő de jobb lenne, hogy nem tudom.

Sok harangok és a síp ésszerű arány.

Sok negatív oldala, de nem az autó.

Solid design. Rich berendezés. Egy jó szónok. Kíméletes áron.

Még nem vette észre.

Ár. Options. Neugonyaemost. Comfort.

Bizonytalanság. Népszerűtlensége. Sokat veszítenek az ár történő értékesítése. Szegény szolgáltatás a hivatalos.

klímaberendezés. natív zene + MP3 szól. Nem egészen, de majdnem bőr belső. könnyűfém kerék 15 sugara. szép autó, különösen, ahogy már a fekete. jó dinamikát órajele akár 180 km, minden gond nélkül.

presztízse (tisztelet hiánya az utakon). komplex javítás. vékony fém. rossz szigetelés. most rájött, hogy a költségek az autók és netaya- túl olcsó.

1. Nagyon kényelmes és gépesített. 2. Elég megbízható és biztonságos (személyesen, az autóm). 3. Elég jó megjelenésű.

1. létrehozott gumi undorító. 2. A motor rándulások kis sebességgel második fokozatban.

Motor. Váz. Body.

Ön is érdekelt:

Teszt hajt Chery

15 értékelés a cseresznye handicap tulajdonosok előnyeiről és hátrányairól chery fórumokon
Lásd 2. tesztvezetés Chery →

Auto javaslatokat AUTO.RIA

b / egy autó AUTO.RIA

új autók AUTO.RIA

Nézze meg az új design

Mi lesz boldog, hogy megtudja, az Ön kívánságait. Ez segít nekünk, hogy ez az oldal jobb.

Köszönjük a visszajelzést!

Vélemények a Chery modellek

Vélemények a Chery fórumok év

egyéb szolgáltatások

Vélemények a közlekedési mód

Vélemények a bélyegek

Mi mást látni:

Kapcsolódó cikkek