13 Kegyetlen szabályok nők Irina Khakamada

Mi - a folytatása generáció „megtűrt”. Tehát nagymamám tanított anyáink, és az anyák a megfelelő szellemben hozott számunkra. Bár van egy generáció, amely nem volt ideje, hogy igyon egy lélegzetnyi szabadság.

13 Kegyetlen szabályok nők Irina Khakamada

Ha nem vagyunk két tűz között. Ezért a legegyszerűbb, hogy magát a gyenge, hogy elrejtse az asztal alatt, és szabad magát felesleges feladatokat. Éppen ezért a legtöbb modern nők kapcsolatokat férfiak választja az áldozat helyzetét. Persze, nem anélkül, hogy adj magadnak időt a slabinku időben.

Mindannyian tudják tartani a saját vékony, törékeny kezét az egész világon. Ez művészet - legyen, egyrészt, sebezhető, érzékeny és finom, és a másik, hogy tartsa a kereket az életed.

Ez 13 kegyetlen szabályai az élet a nők a jól ismert politikus és író Irina Khakamada. Sima igazság fáj a szemed ...

1. A legfontosabb, hogy egyszer és mindenkorra be fejében: a herceg fehér lovon - ez tiszta fikció. Senki sem köteles, hogy boldog légy, és lehet menteni a viszontagságos élet. Idővel az ember egyszerűen unják a nehéz bőröndöt, hogy a nyafogás és panaszokat az élet. Annak elkerülése érdekében, a szomorú sorsa az elhagyott bőrönd, akkor nem kell koncentrálni a keresést a férfiak, és a végrehajtási saját álmait.

3. Amikor azt mondom, „Ira, te bolond”, azt válaszolom, hogy „Igen, egyetértek.” És ő megy, és mit akarnak. Már hajtott - lekéstem, és elment, hogy nem. Soha nem bizonyít semmit. Nem kell mérni semmit. Különösen a férfi csapat. Ez nem jó vége.

4. Ahhoz, hogy épít egy harmonikus kapcsolatot valakivel, először meg kell találni harmóniába Önmagával és szereted magad.

5. Mit kell tennem? Megmondom. Tanulj meg álom, meg a magas célokat és megy nekik. Így megkapjuk az élmény nem a végleges eredmény, de a folyamat. És ha sikerül megtalálni és fejleszteni a hatalom, amely nem igényel semmilyen több erőfeszítést, minden lesz ölteni magától - és az álmok, és a karrier, és a szeretet.

6. Nő-rakéta, ez az egyik, hogy átvitt, megtestesítve a céljai és álmai, intelligens ember biztosan értékelni. Ebben a nő mindig van valami, hogy megoldja. És kezdődik ...

7. A nő, aki tudja, hogy dolgozzon harmonikusan egyesíti a nőies és férfias, amely felhasználja mindazt, ami a világon a önmegvalósítás, lesz egy egyedülálló nő. Ez volt, például, Chanel. És ha szükséges, ez lehet minden. Tesztelt maga!

8. Egy ember nem lehet minden dolog, a mi világunk, de azt, hogy annak egy része, áll a teljes számot.

9. Minden alkalommal megtanulják, hogy az új információkat. Ez a biztosítás az alapja, amely segít túlélni a legnehezebb időben. Egyszer Oxford, tartottam egy előadást, és találkozott ott egy lány Oroszországból. Elment oda, tanul a filológus. És miközben dolgozik a legismertebb bank. Azt mondja: „El sem tudja képzelni, hogy milyen élmény. Most már tudom, hogyan! Én soha nem vész el. "

10. Amikor találkozik az ember képesnek kell lennie arra, hogy beszéljen világosan, majd pedig egy bolond. És hirtelen fontos és nagyon diplomatikusan áthelyezni egyik állapotból a másikba. Man mérhetetlenül szégyenlős, ő mindig félt valamitől. Ez a nő túl gazdag, vagy túl gyenge, túl szép, vagy fordítva. Ezért meg kell kiszámíthatatlanná válnak, könnyedén és humor építeni közösség.

11. A pénz a siker a második helyen. Meg kell csak elég pénz megvalósítani elképzeléseiket. És, hogy ne ébredjen minden nap azzal a gondolattal: Istenem, de utálom ezt a munkát, de fogok éhen halni, ha nem csinálni.

12. Ne félj a kétségbeesés. Csepp az aljára. Én elhagyja az országot, laikus kialakulását héten senki nem beszélt. Azt mondtam magamnak, hogy szörnyű volt, én egy vesztes, és ilyesmi. Sajnáltam magam, és én is elkezdtem szeretem, szerencsétlen. De egy bizonyos ponton, a test fáradt, és azt mondja, de az élet megy tovább! Nem haltam meg, süt a nap. Minden rendben van! És felkel és megy tovább.

13. De a sors, mint az oroszlán. Ha félsz, akkor rád támadni, és ha ez a félelem nem, akkor viszont, ahol csak akar.

Tippek igazán kijózanító! Hogy lehet, hogy nehéz, hogy egy nő, de a jó tanácsot, hogy kaptak a megfelelő időben nagyban megkönnyíti ezt a munkát.

Kapcsolódó cikkek