10 Tények Pavel Valerjevics Dacjuk

Ma van a születésnapja egyik legnagyobb játékos a történelem orosz jégkorong - Pavel Valerjevics Dacjuk lesz 35 éves!

visszavonulhattak
Ijesztő arra gondolni, de karrierje Pavel Valerjevics Dacjuk a végén, tényleg, és elkezdődött. Jekatyerinburgban, kapott egy súlyos térdsérülés, és ki tudja, mi lett volna minden véget ért, nem kap fogott Paul „Ak Bars”. A legjobb dolog az orvos azt mondta, Kazan csapat Ilmir Habibrahmanov:

"Coach" Ak Bars "Vladimir Krikunov, először észre a tehetséget Datsyuk során egy közös művelet a" Dynamo-Energiya”, kérdezte Peter Lerner a probléma kezelésére Datsyuk térdét. A műtét után,

10 Tények Pavel Valerjevics Dacjuk

Először is, a srác volt némi bizalmatlanság munkánk, de gyorsan véget ért, a haszon Datsyuk mindig több volt, és csak dühös működőképességét. high-end professzionális, szó megszállottja a munka! És amikor rájött, hogy tudunk neki a lábát, jött hozzá, és hogyan Popper - lehetetlen volt megállítani, így a pattogó csontok volt, hogy Paul volt szorgalmas. Dolgozott és dolgozott, így ez a hitelét, csak segített neki. Ezután Kazan Olga Korneeva néhány hónap kapcsolódik Datsyuk a legújabb technikák használata a hagyományos orvoslás, hirudotherapy. És piócák. Kitartás, akaraterő, a kemény munka, a karakter és tehetsége Paul segített neki visszakerülni a jégen. Azokból láttam, a legtöbb tal- antlivy Datsyuk és kemény. "

Csillag a hatodik fordulóban
„Mi volt a reakció, amikor a” Detroit „engem választott a hatodik körös pick? Viccelsz? Úgy döntött, csak a 171-ik szám! „Mindazonáltal, három év után a pick, Paul úgy döntött, hogy az óceánon, és azonnal elkezdte játszani a szíve” Detroit”. Néhány évvel később ő lett a gerincét játékos, „Red Wings” végzett az NHL-ben összesen 11 szezont. És nehéz elképzelni, hogy egy fajta „Detroit” élt

10 Tények Pavel Valerjevics Dacjuk

Pavel Valerjevics Dacjuk és az első Stanley Kupa

Ennyi év nélkül Datsyuk nem tudja kivenni, ha a klub felderítők a Jekatyerinburg jég tehetséges srác, aki később egy igazi gyémánt.

HATODIK gólszerző a történelem „Detroit”
Tavaly, Datsyuk járt Norma Ullmann (758) a listán a legsikeresebb játékos a történelem „Detroit”. Most az oroszok eszköz 767 pontot 779 játékok, az ő következő cél - Sergei Fedorov (954). Legyen a gólkirály, „Red Wings” között az orosz játékos Paul is képes. De többet - bonyolultabb: Lidström kell a hitel pontszám 1142-ben, Delvecchio - 1281, Yzerman - 1755, és Gordie Howe - 1809.

Antialkoholista statisztikák Datsyuk: „Én csak azokat a statisztikákat a bankszámláját. Én minden bizonnyal megpróbálja növelni a hatékonyságukat, és elérte a „pont a játékot.” Remélem van egy kis időt, hogy korrigálja a jelenlegi mulasztást. Bár, őszintén szólva, ez az egész szemetet - pont, érvek / ellenérvek, ha a csapat nem játszik. "

Oroszok is kapott dicséretet elismert szakértője Don Cherry, miután a kapus bocsánatot kért „Colorado” egy mérkőzés az előző szezonban, „Nézd, ez az epizód a tegnapi meccset” Colorado”. Ez hihetetlen! Datsyuk pontszámok esik Zhiger és azonnal, ahogy bocsánatot, és megkérdezi, minden rendben van vele. Ez az, amit egy úriember viselkedése. "

10 Tények Pavel Valerjevics Dacjuk

Érdekes, hogy közben az előadások CSKA Datsyuk is volt a reflektorfénybe az egyik harcok, miután elhatározta, hogy segít partner: „Igor Radulov találkozott Mozyakina nehéz, mert állt Bernátsky. Nem tudom, ő a „Magnyitogorszk” kemény fiúk-e vagy sem.

10 Tények Pavel Valerjevics Dacjuk

Ott voltam, és azt akarta, hogy beavatkozzon azonnal elütötte. Bute nem az útlevélben, hit az arca. "

Játékos MASTERPIECE
Mindannyian megszokták a trükköket Datsyuk a jégkorong jégpálya, de ez nem akadályoz meg minket minden egyes alkalommal újult erővel, hogy megcsodálják a képességeit. Az előző szezonban, sőt odáig ment, hogy szavazzanak először a történelem, a projekt TSN «ideje az év” az utolsó két epizód bemutatva egy játékos. Végül lett a legjobb cél az oroszok a kapunál, „Nashville”, és a második hely a becsület vette a korongot a cél „Los Angeles”.

Plusz, ne felejtsük el, hogy a múltban az KHL szezon talán a legszembetűnőbb pontja is nevéhez fűződik Datsyuk. Ő golyó a kapu „traktor” volt páratlan. Ezért Paul lehet tekinteni a fő varázsló utolsó szezonban az NHL és KHL.

Azt akarja, hogy vessen véget a játékát karrierjét a CHL
Nagyon szép, hogy Paul akarja befejezni pályafutását a CHL, és még szebb, hogy ő kíván tenni szülővárosából Jekatyerinburg: „A kizárás játszottam ott egy távol játék CSKA és nagy hatással volt rá, hogy hány ember jött hozzám, hogy szívesen és támogatást. Nagyszerű lenne, hogy menjen vissza, és segítsen az anya klub nyerni. "

10 Tények Pavel Valerjevics Dacjuk

Pavel Valerjevics Dacjuk a CSKA

Kapcsolódó cikkek