1-edik szovjet Hospital (utca Holzunova) Saratov

1 nőgyógyászat. Szeretném kifejezni hálámat a kezelőorvos véna Catherine Jurevne és a tanszékvezető Marina Semenovna a helyes megközelítés, hogy a problémát. Ilyen egy jó hozzáállás, hogy a betegek bárhol amíg nem találkoztak: mindent részletesen, figyelmes, hogy minden beteg, minden beteg nyugodt hisztérikus terhes nő (vagy mindenki rajta lesz türelme). Ahhoz, hogy a szomszéd még rendelt telekonferencia Moszkvával, Szaratov, és ha nem lehet adni a szükséges kezelést, a beteg a felajánlott helyet egy moszkvai kórházban. Természetesen a választás a vevő egyik vagy másik kezelés (műtét), vagy elhagyni azt akár a beteg, hanem azt fogja mondani részletesen a kockázatokat és veszélyeket, a határozat elfogadása. Ápolók is nagyon udvarias. Durvaság a személyzet, a többi kórház az 1. Nőgyógyászati ​​nem található. Ott is megfigyelhető legfeljebb 22 hetes terhesség, akkor át a kórházba. Amint a 4. kórházban 1. után szovjet azonnal szembe durvaság. Nem értem az ajtóban tettem magnézia rendszer. A válasz az én kifogás, hogy én prokapali természetesen az 1. szovjet és bár ez nem szükséges, a nővér azt mondta, nem megy haza, mint ha hazudsz, akkor fogadja el a feltételeket, és a kezelés, pihent 2,5 órán át ebben a pokoli csepegtető mentem az ügyeletes orvos, hogy megtudja, miért ír elő a kezelés, amikor nincs rá szükség. Mi azt mondták, hogy nem láttuk a nyilatkozatában ilyesmi (bár az a kijelentés volt információra kezelést és tanácsadást. Nos, semmi magnézia senki sem halt meg! Persze volt egy kis sokk számomra. Bár mind a teljesítmény, a 4. kórházban ( 8. városi kórház) az élelmiszer, annál jobb. a technikai oldalon. az 1. nőgyógyászat minden új, minden házban a TV, de azt ajánlom, hogy vigyen magával egy USB flash meghajtó filmeket, mert az antenna nem fogy. Igaz lelkek az egyik az összes irodai és forgalmas egész idő alatt, ha van meleg víz, és a nyáron ki van kapcsolva rendszeresen. a bűz száz így elviselhetetlen, mert egy csomó ember forró, verejték és nincs hol mosni. Különösen a kreatív nők az üveget az ablakpárkányon, és hogyan lesz meleg mosás őket. Ott biztosan nem hasonlítja össze a szülőotthonban, minden egyházközségben zuhanyozó, bár televizova sem. Természetesen a 4- m kórházban találkoztam egy csomó hisztérikus sírás terhes. abban, a legjobb, nem figyelni, legrosszabb esetben, és kiabálni.

1 volt a szovjet kórházban, 3 nőgyógyászati ​​osztálya. Jöttem éjjel a mentők, az ügyeletes orvos Davydov George Pavlovics. Nagyon boldog vagyok. Rendkívül figyelmes, udvarias választ minden kérdésre részletesen. Extra vette át a működését, minden jól ment. Köszönöm szépen.

20.02.16 Szeretném megköszönni Bayramukova Madina Nazirovna. Orvos terápiás rekesz (1 szovjet kórház). Kedvességét a betegek, szív- fogékonyság és professzionalizmus a nehéz és kemény munka.

Sok köszönet orvos Shtefer Marina Semenovna. Szívből köszönöm. Az állam a kórtermek tudok mondani. hogy készített egy jó állapotban. de maguk a betegek nem értékelik ezt

Tetszett az orvosok 1 g / a, különösen Morozova VA-figyelmes és kedves, nagyon jól sikerült laparoszkópos műtét nőgyógyászat, aztán sokszor és kíváncsi sostoyaniem.Ochen jó orvos és több mint

Elütöttem a 2 D / O Davidov GP Az orvos nagyon érzékeny, felelős és szakmailag feladataik ellátásához. Általában egy jó személyzet az osztályon. Stow tanács 2-szer egy nap, de a vízvezeték 5 napig a kórházban nem mossa egyszer. És a nővérek nagyon jól teszik injekciók és vért vesz. Úgy vélem, hogy több nem várható a kórházból.

Nehéz káosz az 1. és a 2. Nho Nho szennyeződéseket. büdös általában egy rémálom. Súlyos agyrázkódást „kezel” formájában vitaminok askorbinku. Kedves szülők! ha Isten ments a gyermek kap ebben a szörnyű kórházi ne hagyja ott egy percig. Itt van az anyag a program „Ember és törvény”.

Komplett szégyen. Durva a betegekhez képest. Volt, hogy csak nem egy x-ray a gerinc és a láb. Csak gerinc készült. Összefoglalás és leírás a képek hiányos és felületes. Sebész láb miért nem. Gyere vissza egy röntgen vizsgálat a szív esetében. THERE Levél és OBORALI. Bebizonyosodott, hogy szükség van a két irányban. És a betegek. Bár nem azonnal adja a következtetést, és a következő napon. Ennek eredményeként három kieső napok

Kapcsolódó cikkek