Dobás több hangzott kevesebb

Novokuznetsk „Metallurg” kötött hazai sorozat vereség. Versenyezni a „Barys” csak az első harmadban.

KHL. Alapszakasz

"Metallurg" (Novokuznetsk) - "Barys" (Astana)

„Az acélgyártók” az első perctől, hogy befejezze a sikertelen run kudarcok sorozata: az elején támadta többnyire „Metallurg”, de a korong makacsul megtagadta, hogy átlépje a vonalat kapus. Szerencsés Kirill Lebedev. Miután a ritmus kiegyenlítődött, de békésebb irányt a játék nem folyt. Novokuznechane játszott első hegedű, a vendégek próbálták ragadni a kezdeményezést.

A harc a vezetés, sőt, át tartott az első két időszakban. Melyek mindegyikében riválisok sikerült eladni csak egy alátét. „Metallurg” dobott egy csomó, sokat. „Barys” négyszer kisebb, de ez is elég volt, hogy stabilizálja a helyzetet a játéktábla, mielőtt a végső 20 perces.

A találkozó eredményéről megállapodtak abban, hogy a végrehajtás a többség. És ez az elem kétszerese volt sikeres képviselői Kazahsztán. Szégyen, hogy TBL történt a harmadik harmadban, és az egyházközségi Szergej Berdnikov szinte nincs idő szerepjáték. „Barys” határozottan megvédte és a vezető a pontszám 4: 1, még sehol sem sietni. Astana csapat lehetővé tette a tulajdonosok jég csak egyszer közelebb a cél. Ez a lehetőség az öröm vette Konstantin Parkhomenko.

Azonban egy szép gólt az utolsó percben nem menti a „Metallurg” a vereség, hogy a megnövekedett nehéz széria 12 egyenes mérkőzést. Minden alkalommal, Szergej Berdnikov kell keresni szóval megmagyarázni a veszteségeket. Ebben az időben, „Steelworkers” coach utalt a tapasztalat hiánya a költségeit:

- „Örülök, hogy szerzett 2 gólt, miután egy hosszú szárazság. Harcolt, megpróbáltuk, de a képesség-készség. Ha a csapat vezetője, akkor eltömítheti és nem eredmény. Jégkorong bajnoki - ez egy maraton. És a maratoni futás azok az emberek, akik futni, hogy felhalmozódnak az évek játszik a KHL. Ez nem egy gyógynövény, amely itatni, és nőtt 7 napon át. Ifjúsági tapasztalatot, és továbbra is játszani jégkorong. "