Állás vadászok, a legnépszerűbb szakma játék vezetője

Állás vadászok

Mit jelent a vadászok? Játék börtönőrök nyilvántartást vezet a kereskedelmi állatok megtervezzék csapdázás és elszámolási, és végrehajtja elleni intézkedések káros ragadozók követik a ragadozó állatok, amelyek vadásznak. Megvizsgálták vadászat, tenyésztették vadászkutyák, figyelemmel követi majd a Rangers, orvvadászok fogni.

A sajátossága a szakma játék:
A munka érdekes, a szabadban, de a hivatalos átlagkereset vadászat kicsi.

Ahol működik a játék:
Chartered Játék biológusok szüksége:
  • ohothozjajstva
  • természetvédelmi területek, játék tartalékok, kísérleti bázisok
  • környezeti és társadalmi szervezetek
  • vadászat felügyeleti szervek
  • kutatóintézetek
  • hatalmi struktúrák - a Földművelésügyi Minisztérium, a természeti erőforrások
  • Ukrán irodák környezetvédelmi szervezetek „Green Peace”, és a World Wildlife Fund
  • utazási irodák, turisztikai klub, szafari park

Személyes tulajdonságok:
Integrity, a mobilitás és hajlandóságot nem szabványos munkanap - az alapvető követelmények (amellett, hogy a szakmai oktatás), hogy a felperesre vonatkoznak.

Mennyibe kerül a vadászok?
Játék börtönőrök a munka és a társadalmi szervezetek, a különböző társadalmak a vadászok és halászok. Az ilyen szervezetek, játék börtönőrök megfigyelésére és védelmére vadászterület, hagyjuk a vadászat, vezető razziák a környezet védelme és természetesen részt vesz a „papír” munka az irodában. Bérek, azonban ritkán több, mint 350 $.

A legtöbb valós követelményeket a szakma vadászok vannak leírva a munkaköri leírások ukrán cégek:

Kapcsolódó cikkek