Állás klinikánkon, a kórház, klinika Almeda

Orvos ultrahangos diagnosztikai kantár

  • tapasztalat nem kevesebb, mint 3 év
  • jelenlétében érvényes tanúsítvány

feladatai:
ultrahang a has, medence, vese, az emlő, pajzsmirigy, szív vizsgálata, Doppler.

Feltételek:
munka műszakban, regisztrációs TK, az egység Mindray DC N-6 fizetés forgatható.

A rendszergazda a gyógyászati ​​központ

  • Egészségügyi oktatási (lehetőleg), az orosz állampolgárságot, nyilvántartásba St. Petersburg
  • Tapasztalat legalább 1 év
  • Jó ismeretek számítógép, irodai programok, e-mail program, Internet
  • Vonzó megjelenés, nem a konfliktusok, a stressz, a figyelem
  • Szintű szóbeli és írásbeli nyelvi
  • Kívánatos megszerzett ismereteknek az értékesítés az egészségügyi szolgáltatások
  • Burn betegek, regisztráció, regisztráció elsődleges dokumentumok
  • Clinic szolgáltatások bemutatása alapjait iroda
  • Bízza a klinika helyén
  • Kölcsönhatás a klinika személyzete és ellenőrzésére belső szabályzatok
  • Manuális utasítások
  • cserélhető képe
  • teljes foglalkoztatottság
  • Így a munka
A fizetés fogja meghatározni eredményei interjú.
Keresünk az adminisztrátor kész hosszú távú együttműködés és nagyobb hajlandóságot dolgozni.

Assistant fogorvos

  • orvosképzés (másodlagos különleges vagy 4. évfolyam felett)
  • szakon tapasztalat
  • tisztaság
  • pontosság
  • A vágy, hogy csapatban dolgozni és fejleszteni

részesülő orvos terapeuta, sebészet, ortopédia, ortodontom, rabota a KSH - menetrend szerint

  • kialakítás szerint az Mt.
  • barátságos személyzet

Fogorvos vegyes vétel.

  • fennállásának érvényes igazolások sebészeti és konzerváló fogászat
  • munkatapasztalat legalább 3 év szakmai tapasztalat (nem beleértve a szakmai és lakhely)
  • képes csapatban dolgozni az orvosok a különböző fogszakorvosi
  • pontosság, pontosság, hajlandó dolgozni
  • lebonyolítása terápiás, sebészeti kezelésben részesülő betegek
  • orvosi feljegyzések töltő
  • munkát cserélhető képe
  • TC kialakítás
  • Fizetés megegyezés szerint