5 tipp a használata FaceTime for Mac, a blog Mac, iPhone, iPad és egyéb Apple-trükkök

5 tipp a használata FaceTime for Mac, a blog Mac, iPhone, iPad és egyéb Apple-trükkök

Az alkalmazás működik akkor is, ha nem fut

Ez némileg meglepő, de a FaceTime for Mac továbbra is fut lekapcsolása után a közművek. És ha valaki azt akarja, hogy beszéljek veled, az alkalmazás automatikusan elindul, és megjeleníti a nevét az előfizető egy speciális ablak, olyasmi, mint a FaceTime iOS-re.

5 tipp a használata FaceTime for Mac, a blog Mac, iPhone, iPad és egyéb Apple-trükkök

Kikapcsolhatja ezt a funkciót is lehet a Beállítások ablakban a logikai kapcsoló FaceTime felirattal. Azonban ez ki van kapcsolva, és a többi közüzemi funkciókat. Az alapértelmezett beállítás engedélyezve van.

Váltás a mikrofonok

5 tipp a használata FaceTime for Mac, a blog Mac, iPhone, iPad és egyéb Apple-trükkök

FaceTime az iPhone figyelemre méltó, hogy lehetővé teszi, hogy használja ezt a funkciót, álló vagy fekvő (tájkép) módban. A jellemzője Mac-verzió képes felismerni és automatikusan váltogatja a haver képet miután megváltoztatta a helyzetét a mobil modul.

5 tipp a használata FaceTime for Mac, a blog Mac, iPhone, iPad és egyéb Apple-trükkök

Lásd még:

Tesztelt, néha vannak hibák hívás esetén az iPod Touch, hogy a MacBook, a harang megy, és minden tiszta a Mac De ha a MacBook iPod - minden horosho.Tak ugyanaz akkor is, ha a MacBook és iPod ugyanannál az asztalnál -, ha hívja hátborzongató zaj és szörnyű erős visszhang jön az iPod ... de, hogy ha mindkét eszköz FaceTime 2 méterre vannak egymástól. Hogy mást teszt volt szükség. ) És mint bármi.

De ha a Skype nem képes unokáink szívesen)

iChat még senki sem törölték 😉

Nem tudom, hogy itt valaki eltúlozza a juhok, a nevem Barabanov.

A lényeg:
- kapcsolja ki a beállításokat, és senki sem fogja zavarni
Tartalmazza az app, hogy kapcsolja ki, ahelyett, hogy változtatni a status? Tökéletes megoldás.

- látni, hogy a probléma a rendszerrel
Persze, én és a barátaim mind ugyanabban az időben a probléma a rendszer, ha nyugalmi állapotban van FaceTime fogyaszt legalább 19% CPU

- Van kedvencek
Igen, de honnan tudjam, hogy én ki hozzá a kedvencekhez, mi? Ne mondd?

Sajnálom, hogy nem kifejezetten - nem lehetett látni familiyu- „Tartalmazza az app, hogy kapcsolja ki, ahelyett, hogy változtatni a status? Kiváló döntés „Nos, igen -. Egy nagyszerű megoldás a béta. Ha a kiadás fog megjelenni mind iChat. De én és ez a döntés elégedett - hívhat élő vagy nem. Mi akkor a probléma a vad?

-„Persze, én és a barátaim minden ugyanabban az időben a probléma a rendszer, ha nyugalmi állapotban van FaceTime fogyaszt legalább 19% CPU» értettem, amit mondott fene gerendák és pengetős hívásokat. Hozzájárulnak ahhoz, hogy a letöltés Proca és rendszernaplókat különböző dolog. Most letöltésének Proca - Van egy mindössze 4% felett nem emelkedik, az aktív hívás felett 14% nem ugrik, mintha, akkor a hívó nem rázza vagy köpni iPhone. Egyes hibák a hívások nem vette észre.

-„Igen, de hogyan tudom én ki hozzá a kedvencekhez, mi? Ne mondja, hogy? „Pfff ... mi van? Skype is hozzáteszi halom kapcsolatok - függetlenül attól, hogy tudom hívni őket, vagy sem.

Azt kell e-mail kötődni az Apple ID és további ellenőrzését egy e-mailt a helyszínen Epple, annak ellenére, hogy ez a szappan, és így már régóta jár az Apple ID. Nem tudom, talán majd valami megváltozott, még mindig megcsinálta 30 perc után a bemutató végén. Mégis ez a folyamat gátat, amit nyilvánvalóan nem egy olyan okos vagyok rohant, és az SSL-szerver ostobán lógott negyven percig nem akarnak költeni, hogy ugyanazt az ellenőrző. Azaz, az üledék maradt;)))

Sorvanyh felhívja Nem volt, és azt jelenti, hogy nem írtam.

Oké, zárja le a témát. IMHO siettek az állapot a béta. Van még mindig elég nyers alfa 😉

A teljes verzió a FaceTime (nem béta) integrálni kell iChat. mert Skype vs FaceTime - nyerő iChat =)

Mondja, kedves, de nem bármilyen probléma a kölcsönös megléte Skype FaceTime, és jól, mint a Skype megszűnik a be-és válaszolni egyáltalán, ha ebben a pillanatban felébred FeysTaym vagy más?

Amikor otthon vagyok, telepített és vizsgálatok FaceTime az iMac + MBP + iPhone 4 - minden működött (egy otthoni wifi hálózat azonban a feleség elment Novosib vette az MBP egy most felhívja között MBP és az iMac, MBP és iPhone 4 nem adja át .. . és az, hogy zavaró - a kérés áthalad, a betakarítás a megerősítés gombot, de nincs kapcsolat, és előfordul, hogy a csatlakozási kérelmet nem adja át ....

Kapcsolódó cikkek