32 Dent Clinic dákó, dákó ár korona klinika, a Medicare-4U fogászati ​​klinika, fogászati ​​árak

32Dent veduschik-on a fogászati ​​klinikák Kijev.
Itt lehet kapni szakmai teljes diagnózist felállítani a fogak és a száj.
32Dent sptsializiruyutsya orvosok minden területén a modern fogászat.
Imlpnattsiya, gumi kezelés, fogfehérítés, tömések és így tovább. A klinika található a városközponttól és a koncepció egy csodálatos kombináció a minőség és az ár.

Gyártás ideiglenes korona (laboratóriumban) 15 EUR

Fém-kerámia korona 1 egység "Ultrapalin" 65 EUR

Kerámia furnér 280 EUR

Kerámia korona 280 EUR

Fém-kerámia korona egy szabványos felfekvő

cement rögzítés (per 1 egység) 150 EUR

Fém-kerámia korona a csavaros rögzítő (1 egység), 200 EUR

Konzol rendszer 1 állkapocs

fém 350 EUR

fém bezligaturnaya EUR

Nigel és Helen Steel UK

Kedves Heart Center csapat!

Néhány évvel ezelőtt azt venni, hogy a központban, éles fájdalom a szívemben. A szakemberek azonnal végzett egy teljes orvosi vizsgálat, amelynek során világossá vált, hogy meg kell csinálni bypass műtét. Miután beszélt a sebész volt teljes bizalommal rá és egy világos megértése, mi van ott, hogy minden szükséges lépést megtesz annak érdekében, hogy meggyógyultam.

A műtét után, kaptam nagyon jó ellátást az orvos, egészségügyi személyzet ...

Lutz Bethge, Németország

„Szeretném, hogy meséljek a tapasztalatom a klinika 32 Dent, Medicare4U és Paul Oltarzhevskaya. Az én történetem egy kicsit zavaros, amit kezdetben volt egy nagy érdeklődés Ukrajna és 10 hónap megfelelt egy hölgy az Ukrajna és azt tervezte, hogy jön az ukrán a közeljövőben. Néhány hónappal korábban a látogatás, tanultam az én fogorvos itt az Államokban. valami van között a két zápfog. és kezeléséhez szükséges 2 csatornával. Volt egy x-ray, és azt kérdezték a költsége egy ilyen eljárást. Saját értékelés itt, az Egyesült Államokban volt 4000 $ ...

Jeffrey Mut New York, USA

Kapcsolódó cikkek