Anji elveszett Young Boys és elment a rájátszásba az Európa Liga a második helyen

Bern, Svájc és Olaszország Udine, hogy befejezze a meccs a hatodik fordulóban a csoport fordulójában az Európa Liga csoportban A. Mahacskala „Anji” egy mérkőzés, hogy már az orosz klub torna értéket, így „Young Boys” - 1: 3.

Találkozó a hóval borított területen Berne stadion egy ütközés során, annak ellenére, hogy a nehéz körülmények között. Végén az első felében, az ellenfelek már át a lehetőségeinket figyelembe gól: 38 perc, Zarate kihasználta a zűrzavar a kapunál Gabulov és tolta a labdát a hálóba, és a leállás ideje Akhmedov egyértelműen elfogyott egyesével. Érdemes megjegyezni, hogy mindkét célt nem tetszett kimaradó parancsokat, akik úgy gondolták, hogy a gólok egy leshelyzetben van.

A szünet után, jobban motivált, „Fiatal fiúk” azonnal tört védelem „Anji” Costanzo másodszor ütött Gabulov - ezúttal a büntetést. Ezt követően, az ellenfél továbbra is versenyezni nyitott futball, de a negyedik cél ebben felel meg szereznek a vége - Gonzalez büntették felfedje „Anji” a ellentámadás. Nem tetszett a rajongók „Anji” és a csatár Lacina Traore, aki a közepén a második felében a második sárga lapját a merülés és viták a játékvezető, és küldték ki. Így az elefántcsontparti nem segít a csapat az első mérkőzés 16/01 döntőben az Európa Liga.

Egy másik ülésen, „Liverpool” a minimális pontszám verni „Udinese”, és együtt „Anji” adták a rájátszásban a torna.

Európa Liga
A csoport
6. forduló

Young Boys (Bern, Svájc) - Anzhi (Makhachkala, Oroszország) - 3: 1
Célok: Zarate, 38 (1: 0); Ahmedov, 45 + 2 (1: 1); Costanzo, 52 (2: 1); Gonzalez, 90 (3: 1).
Lapjai: Gonzalez, 90 + 1 - Carlos, 8; Traore, 33; Tagirbekov, 48.
Törlés: nem - Traore 69.

Udinese (Udine, Olaszország) - Liverpool (Liverpool, Anglia) - 0: 1
Célok: Henderson, 23 (0: 1).
Figyelmeztetés: Fabbrini, 17; Pasquale, 67; Agyemang-Badu, 80 - Suso. 36; Allen, 71; Carragher, 82.
Removal: Pasquale, 79 - nem.