9 lepel, ami teljes egészében hímzett gyöngyökkel - Home Moms

Meg van írva a lepel troparion „A nemes Joseph fa snem Prechistoye Tested, dobta a tiszta lepel illatával a sírban NOVEM kiterjedő pozitív”.
Temetkezések a ikon jelenik meg: a Krisztus feje szürke Nikodémus, majd János evangélista, majd a Virgin. Következő, mirha hordozó nők, és Mária a felesége Cleophas Salomeya. A Krisztus lábát, Joseph Arimafeysky.

9 lepel, ami teljes egészében hímzett gyöngyökkel - Home Moms

Itt tettünk egy bélés. Vastag természetes szövet. Mindig levelet „mi”, mert a férjem is részt vesz ebben az esetben nagyon szorosan és empatikusak és vásárolni anyagok. Ahogyan kedves nekem része virtuális barátok és azok részvételét, azt táplálta, hogy továbbra is meglehetősen unalmas hímzés.

Több töredékek Burial ikonok.

9 lepel, ami teljes egészében hímzett gyöngyökkel - Home Moms

9 lepel, ami teljes egészében hímzett gyöngyökkel - Home Moms

9 lepel, ami teljes egészében hímzett gyöngyökkel - Home Moms

9 lepel, ami teljes egészében hímzett gyöngyökkel - Home Moms

A teljes mérete a lepel. Hossza 558 gyöngyök 416 b. Ez 118sm a 99cm.
Icon temetkezések. 358 gyöngyök 226 gyöngyök. Ez 75cm a 49cm.
Összesen a lepel körülbelül 240.000 gyöngyök (pontosabban, a 239 676)


Második köntöst a Nagyboldogasszony székesegyház SanPaulovskogo Arc és kézzel festett vászon, adtam ezt a képet

Méret 120.5sm on 80.5sm
340 gyöngyök 550 biserenok
ÉN használ 22 gyöngyök színe
Kék, kék - 4 árnyalatok
White - 4 árnyalatok
Arany - 4 árnyalatok
Pink-Reds - 5 árnyalatok

A lepel 212 harangjáték

Hímzett és varrt pontosan 3 hónap + egy héten ábrázolási

Súly gyöngyhímzés körülbelül 3 kg a vászon.
Tömeg a kész munkát mintegy 4 kg.

Vonakodva közzé ezt a bejegyzést egy fotó, mint egy nagyon félénk vagyok. De hagyjuk a rekord az emlékezetemben, a motiváció és egy kis kérkedés! A hónap elején, elkezdtem fogyni. Vyalenko, vonakodva. Elkezdek séta a műanyag csíkot. Aztán fogta magának alaposan. Általában, a pontszám a normális aktív fogyás Van 2 hét. Mi van még? Heti 2 alkalommal aktív tánc, mint egy őrült edzés jelenleg 11 üléseken az anti-cellulit masszázs. Következő fotó „előtte” és „utána”.

Nagymamám 90 éves, ő már 5 gyerek. Nagyapa nem több, mint 40 éve. Megváltozott, még a gyerekek a szomszéd utcában. Ez az, amit én? Ezen kívül, azt nagymama mindig azt mondta, mondván, hogy ha a paraszt biztosította a legtöbb, akkor is, ha sütni palacsintát, habart és elment. Az emberek, a jelenlegi valós. Ki csinál ilyet? Ki dob mindent, és menni, akkor is, ha nem akarja? Azok a „fejfájás” is írni.

Kedves Anyu, nagyon szeretnék hallani a tapasztalat - miként azt tapasztalja, a gyermekek hálátlanság. Bár a gyermek már nem lehet azt mondani, - a kis gyermekek számára 16 éves. Nem tudom megmondani, hogy ő rontotta el túlzásokat, drága dolog daryatsya főleg a nagy ünnepek, vagy ki kell érdemelni. Szeretnék megosztani néhány helyzetben - ez a széle, forralás, ezért reagálnak nagyon fájdalmas.

Kapcsolódó cikkek