5. A fő titka a szépség Irina Shayk

5. A fő titka a szépség Irina Shayk

Tegnap írtunk a filmet Bradley Cooper - ünnepelte 42. születésnapját, ma van egy olyan alkalom, hogy emlékezzen a menyasszonyával, a terhes Irina Shayk - megfordul 31. Tiszteletére a szabadság, megtudtuk, néhány egyszerű, de ugyanakkor hatékony szupermodell szépség titkát, amelyek mindegyike már nagyon segítőkész és ... megfizethető. Tehát:

5. A fő titka a szépség Irina Shayk

Irina inkább drága krémek ... kókuszolaj. megvallották neki, hogy szereti minden második interjú.

„Én kókuszolaj, ami engem illet, ez az egyik legjobb hidratáló. Tettem, illetve nem teheti meg az arcon és a test zuhanyzás után, óvatosan eltakarta egy törülközőt, majd tegyük el a felesleges szalvéták. "

5. A fő titka a szépség Irina Shayk

Eltekintve kókuszolaj, Sheik hisz a hatalom egy kontraszt zuhanyzó és jég kezelések:
„Édesanyám megtanított Minden reggel törlő arcát jég - fagyasztott húsleves kamilla vagy zöld tea. Ez egy emelő hatása, és gyorsan eltávolítja a duzzanatokat, nem is beszélve arról, hogy ez nagyon élénkítő ".

5. A fő titka a szépség Irina Shayk

Irina több éve a márka arca L'Oreal Paris, ez nem meglepő, hogy a táskájában élő több bestseller márkák.

„Szeretem az olaj a haj rendkívüli Hair Oil and Universal Cream Youth Code Day Éjszakai krém, L'Oréal Párizs - a két alap nap mint nap használják, és nagyon elégedett az eredménnyel. "

5. A fő titka a szépség Irina Shayk

Irina nem szereti a szigorú diéta. bár időről időre igénybe, mielőtt egy fontos show. És ez az, amit a jövőben minden anya azt tanácsolja, mert táplálja a bőr belülről:

„Ne felejtsük el, van egy csomó a zöldek és a halolaj kapszula - két ilyen termékek a bőr sima és ragyogó lesz.”

5. A fő titka a szépség Irina Shayk

Mint egy igazi szláv, Irina szereti fürdők, figyelembe véve azokat az egyik leghatékonyabb és persze a rítusok az egészség és szépség:

„Sikerült találni egy orosz fürdő, New Yorkban, ott minden két hétben, hogy megszabaduljon a szervezet a felesleges folyadékot, és öblítsük ki a mérgeket.”

Kapcsolódó cikkek