19 Ex tuberculosis sejtek

Rossz ötlet kezelésére cső otthon steganut, hogy nem találja meg ..

Már „steganulo”, de úgy tűnik, nem elég.

Dimond, akkor részt vesz az amatőr és nem vesz ART. Mi vezetett csinálni? Persze, egy jó orvos, hogy írt egy nyilatkozatot, és távozott. Ha van egy holttest, nem ő a kórházban. Miért lenne elrontani a statisztikák felesleges trupami.SPID + TB nem vicc, és a kezelés kezdetén, amire szüksége van a kórházban felügyelete alatt orvosok.

Ftizoetam jobb nálam isoniazid, mert az orvos azt mondta, a kórház csövek

Mi a jobb? Ftizoetam egy összetett készítmény, amely az izoniazid és etambutol.

Ott, az orvosok nem érdekel, mint én feküdt a TB kórházba, ahol a diagnózis még nem erősítették meg, és egy héttel később ott futott.

finom lelki szervezet nem teszi ezt lehetővé.
de nemtörődömség. Több menni valahova, hogy a kórházak sharitsya, akik keresztbe úgy, hogy kletkami..kapets.

Re: 19 + sejtek tuberculosis

Írta DJ_

El kell kezdenie a kezelést azonnal, míg az egész folyamat nem formájában generalizált! Minél alacsonyabb a CD4 sejtszám a gyorsabb fejlődés ..

Írta Dimond

játszik érték és az élelmiszer, természetesen. Hát meg kell súlygyarapodás, csakúgy, mint az állvány, ha etetni undorító, ez az összes Solnechnogorsk levelet, hogy a fogyás annak a ténynek köszönhető, hogy egy szörnyű szakács, de nem tudok fogyni növekedés 168 súly 45 kg

Solnechnogorsk rengeteg étterem, napi kézbesítés a kórházba, hogy jól láthatóan nem okoz problémát, annál többet anyagilag, mint a korábban írt, ingyen. Mert ez az ügyfél, azt hiszem, mint a bónusz, és a délutáni tea nem mese)))).
De jobb, talán hasonló világnézet nem hirdet, így a pontos részletek a betegség, ossza sopalatnikov a „függő” és más vicces néz.

Ne húzza a macska elkerülhetetlen.

Re: 19 + sejtek tuberculosis

Írta Dimond

hétfőn, hogy megtudja, a tuberkulózis és útvonaltervet a kórházba, míg a tanuló összes lehetőséget annak érdekében, hogy őt válassza ki a legmegfelelőbb. Mintegy Solnechnogorsk kórház több negatív vélemény. Általában minden esetben a függő teljesen egyenletes, nekem fontos, hogy a szakértők a jó és a WC nem dohányzik, majd írja lehetetlen még a maszkot megy (((((((na jó, és a betegek száma is játszott érték és az élelmiszer, természetesen is. jól meg kell hízni, és az ő állvány, ha tápláljuk undorító itt Solnechnogorsk levelet az összes, hogy a fogyás annak a ténynek köszönhető, hogy egy szörnyű szakács, de nem tudok fogyni növekedés 168 súly 45 kg

Kapcsolódó cikkek