8 Ways, hogy szabjon ki-hamburger ikon, everypøst

Ez az ikon mindenütt - A mobil és asztali változatai oldalakat a böngésző felületen. Ha most a Chrome, nézd a jobb felső sarokban :). Még ha nem tudom, mi ez az úgynevezett „hamburger”, a három csík is ismerős, valamint egy egérmutatót. Emellett az a tény, hogy ez az ikon egyszerűen felhívni a Photoshop, modern front-end biztosít számunkra sok más „nerastrovyh” rákényszerítse módon.

1. trigram szimbólum

A legegyszerűbb módja annak, hogy helyezzen be egy Unicode karaktert - ☰. Unicode jel U + 2630 és html # 9776; .

Ne felejtsük el, hogy a fejlécben a dokumentum, akkor kellett volna írta meta.

2. A római hármas (III)

Egy másik nagyon egyszerű módon - írja a római három és fordítsa el. Tehát szükség van, hogy használja néhány groteszk betűtípus (font-family: sans-serif;), hogy nem láttam serif. Itt azonban meg kell állítani a sorköz.

3. blokk ál

Tudod teremt egy pszeudo-blokk, amelyben a felső és az alsó lesz a stroke, és a közepén a pszeudo.

4. A módszer a Bootstrap

A fiúk, akik azt írta a Bootstrap, úgy döntött, hogy a 4 elem.

Azok elhelyezése a következő:

Ez egy háromgombos span. CSS Ezen fragmens a következő:

Talán ez a módszer alkalmas olyan esetekben, ahol a vonal ikonok vannak kerekítve az éleknél.

5. box-shadow

Használhatja a „többlépcsős” árnyék blokk. Íme:

Majd egyszer IE8 hagy, és nyugodtan használja ezt, és a következő módszert.

6. A kifinomult CSS-gradiens

A döntés ihlette az előző folyamat - hoznak létre „sávozás” komplex css-gradiens.

Ez egy rugalmas módon dolgozni. Más esetekben kellett beállítani néhány beállítást, de itt van a három csík maguk eloszlásának magasság ikonok.

7. betűtípus Ikonochny

8 Ways, hogy szabjon ki-hamburger ikon, everypøst

A szolgáltatás elérhető számos ikonok, akkor is hozzá egy ikont a .svg formátumban, és kap a generált font. Együtt a betűtípus kísérik a használati utasítást.

a) van átvezetve az img tag.

b) Lehetséges, és ezen keresztül a CSS. Az ingatlan background-image

SVG) is jó, és beletesszük a szervezetben a dokumentum, mint ez:

Nagyon cool ebben a kiviteli alakban, hogy egy SVG-elemek keresztül érhető el a CSS:

Kitűnő animált ikonok kiviteli alakban, a hamburger.
Én kémkedett codepen.

Kapcsolódó cikkek