101 A lényeg, hogy kellene, mielőtt teherbe egy régi furat, Richard Horne és Helen

Előnyök: érdekes és kreatív. nagy design, kellemes fogású, elősegíti

Hello mindenkinek, aki véletlenül vagy szándékosan hit itt!

Néhány évvel ezelőtt, rájöttem, hogy mennyi energiát és pénzt költenek én bevásárló. Saját újabb szép és szórakoztató hobby „magazinnichestvom” csendben nőnek egyfajta fájdalmas függőség. Ha elmegyek kifejezetten a szemceruza, tudok nyugodtan vásárolni a fél osztály nem vagyoni kártérítést az ő „nepokupku”. És kíváncsi voltam. Mi lehet olcsó és vidám csinálni, hogy készítsen el annyira, hogy a vásárlás (igen ott vásárolni! Minden tökéletlensége a mi halandó létezés) megy az út. Internetes keresés ki a jelenlegi helyzet rossz őrülten unalmas. „Megszabadulni a lustaság 30 nap”, „változtatni az életed 10” - ez mind jó, de ez nem felel meg. Mint újdonság!

És csak egy pár nappal ezelőtt, eszembe jutott, hogy van egy csodálatos könyvet.

101 A lényeg, hogy kellene, mielőtt teherbe egy régi furat, Richard Horne és Helen

101 A lényeg, hogy kellene, mielőtt teherbe egy régi furat, Richard Horne és Helen

101 A lényeg, hogy kellene, mielőtt teherbe egy régi furat, Richard Horne és Helen

101 A lényeg, hogy kellene, mielőtt teherbe egy régi furat, Richard Horne és Helen

Ez egy csodálatos ajándék. Egy kiváló könyv, tanácsadó! Planner! Ebből lehet tanulni egy csomó jó ötletet. És ha ugyanabban a helyzetben, mint én, akkor is nélkülözhetetlen a harcot a kábítószer-shopogolizm és egy hulladék!

101 A lényeg, hogy kellene, mielőtt teherbe egy régi furat, Richard Horne és Helen

101 A lényeg, hogy kellene, mielőtt teherbe egy régi furat, Richard Horne és Helen

101 A lényeg, hogy kellene, mielőtt teherbe egy régi furat, Richard Horne és Helen

101 A lényeg, hogy kellene, mielőtt teherbe egy régi furat, Richard Horne és Helen

Például: „lesz egy zseni!”

101 A lényeg, hogy kellene, mielőtt teherbe egy régi furat, Richard Horne és Helen

Akik ma nem kíván válni tudatos sokoldalú személyiség, hogy fejlesszék magukat különböző oldalain?

Vagy a „tanulni sütni a süteményt.”

101 A lényeg, hogy kellene, mielőtt teherbe egy régi furat, Richard Horne és Helen

Én például, egy nagyon hosszú idő, és tudatosan oldalán a lemez tiltakozni. Annyit hallottam, hogy a fiatalok illeszkednek egy rövid mondat: „Te nem vagy kész Ki feleségül?” Mondanom sem kell, hogy ezek a fiatalok már házas, és nem megy?))) Amíg nem találkoztam olyan ember, aki ismeri az én pofigisticheski azt mondta: „mi? Magam is főzni,” Nem én kezdtem főzni. De, mint az elején. Nem voltam ott, hogy hagyja abba !!

Vagy a „tanulni fütyülni”)) Én vagyok az én sok évvel még mindig nem tudom, hogyan, miért nem tanulnak?

Mindez én vagyok az, hogy nagyon is lehetséges, hogy ez a könyv megnyílik új arcát, a személyiség, meg fogja találni egy új hobbi, vagy extrém esetben csak megy, hogy egy kis időt!

1. Kiváló design! Élénk képek, a könyv egy öröm, hogy tartsa a kezében.

2. Interests minden nap a legigényesebb íze!

3. Nem homályos!

Vigyázz magadra, és nem fog unatkozni