100 dolog, amit szeretnék megvalósítani az életedben

Készíts egy listát a 100 dolgot szeretnék csinálni

A pár megjelent még:

  1. A férjem és én gyalogos vagy kerékpáros túra. Kezdeni egyik szélét. A Köztársaság Sakha (Jakutföld). Látogasson Kyuryulyur, Bulus, Lena pillérei és egyéb főtértől. Azt akarom, hogy belevetik magukat a víz a Léna folyó és elfog a táj.
  2. Dolgozz nyújtás. A szakadások. Kelj fel a hídra.
  3. Programot dolgoz ki a fiát. tanulási készség egy bizonyos korban.
  4. Ismerje vyazat.Svyazat: kockás zokni, egy sálat.
  5. mester vitorlázó
  6. jóga
  7. Menj a megfelelő diéta egy hónapig
  8. Séta St. Petersburg
  9. Ide hangversenyén az orgona
  10. Gyűjtsük össze egy vödör ehető gombák

Összeállított egy listát a 10 esetben egy év alatt, azt gondoltam, hogy nem lenne nehéz megvalósítani, úgyhogy dobvlyu több célra:

  1. Van egy hónapban csak fapálcával
  2. Festeni a haját egy szokatlan színű
  3. vesz egy kerékpárt
  4. Felkészülés egy maratont. Elindításához.
  5. Időskorban álmodtam létre saját blogot, ahol minden felhasználó kérdezd bármilyen kérdése.

Reframe a vágy, hogy a cél.

Összeállított egy listát a 10 esetben egy év alatt, azt gondoltam, hogy nem lenne nehéz megvalósítani, úgyhogy dobvlyu több célra:

  1. Van egy hónapban csak fából készült pálca. Vásárlás szép fából készült pálca, és sok türelem.
  2. Festeni a haját egy szokatlan színű. Válassz egy színt, és egy jó fodrász.
  3. Vásárolja kerékpár. A modell megtekintése, válasszon egy cég.
  4. Futás. Kezdjük egy jel 100 km.
  5. Blog idős korban. Kezdés naplót az emlékeket hagyott fényes folt a memóriában.

szabad írás

Bármilyen formában leírja, hogyan fognak érezni, milyen változás fog bekövetkezni, milyen új funkciókat akkor, ha a cél eléréséig, ez az úgynevezett Free írásban.

Íme néhány vezető kérdés, hogy segít:

  • Mi a környezet változásaihoz fog bekövetkezni, ha a cél eléréséig? Hogyan lesz észrevehető a többiek?
  • Milyen új lehetőségeket nyit, hogy a cél elérése érdekében?
  • Hogyan érzi magát, amikor a cél eléréséig?

Kapcsolódó cikkek