7 értékelés alapján mintegy száz Rolf Központ, Moszkva, 2. fő holtponton, 5a

Ha telefonál, vagy látogasson el, mondd meg nekik, hogy megtalálta az információkat a helyszínen legjobb. Ez növeli annak az esélyét, hogy minőségi szolgáltatást.

„Rolf Center” nagyon népszerű a vállalati ügyfelek - itt mindig biztosítsa a szükséges szolgáltatást a lehető legrövidebb idő alatt.
Örömünkre szolgál, hogy felajánlja a szolgáltatást szervizelés nélkül sorok.

A szolgálat között 08-20 óráig.

Találtunk egy hibát a leírásban? Értesítés. helyes!

Vélemények a Rolf Központ

Undorító hely, megígérte, hogy az autót egy hét, két hét telt el, minden táplált reggelit. Mester mond semmit érthető nem, nagyon sajnálom, hogy a biztosítási nekik küldött, a következő alkalommal semmire nem fogom használni a szolgáltatást, és nem javasoljuk senkinek.

Én festés karosszéria elemek ezt a szolgáltatást. Minden szempontból megsértették. A hátsó ajtó telepítve ferdén, a rések az egyik oldalon a 2 cm-es más szorosan. Műanyag védő dekoratív burkolat hiányzik. mert Én nem azonnal észre. Később kiderült, hogy a mester a követelést. Nem tért vissza. Miután azt mondta, hogy nem volt. Az autó adta ki helyett 14.00 este egy híd alatt, ahol nincs fény. Ez nagyon kényelmes, hogy ellenőrizze a „minőség” festmény karosszériaelemek.

Köszönöm mester Alexander Rolf Centre! Ő segített elkerülni a hibákat. A téli ünnepek helyett karácsonyfák I fedezni a Fabia égett, mint giryanda. Paul fut 80.000 égni kezdett, és elhalványul ABS jelet, akkor az EPC és a sebességmérő. Ez volt az első alkalom, hogy időt és ritkán, majd az autó rángatózni kezdett. A „garázs szolgáltatás” azt mondta, hogy meg kell teljesen megváltoztatni az ABS egységet, és minden jön kevesebb, mint 60 tr + Várjon körülbelül egy hétig. A Rolfe mi mindent rendbe néhány óra alatt. Ez az, amit egy igazi mester, és nem amatőrök, akik hajlandóak kicserélni a padlóra az autó, hanem a problémás területet.

Hangsúly itt vette át a készpénzt, figyelembe véve az összes lehetőséget még mindig maradt egy kicsit olcsóbb, mint a többi bemutatótermekben. Elég gyors papírmunka és biztosítási autó azonnal az utastérben. Nagyon tetszett a hozzáállása és hatékony munkát az alkalmazottak.

A szülők tett egy gyönyörű ajándék az én 25. születésnapját, úgy döntöttünk, hogy adjon nekem egy autót! Feltéve, hogy válasszon a márka az autó. Azt már régóta álmodott egy Ford Focus, mint a változat szinkron Edition. Egy ilyen fontos pillanatban közeledtem felelősségteljesen és nézett sok kereskedő tisztelik és pouznaval a és érdekel a változat volt, és hogy a szülők nem túlfizetett. Megállt Rolf. Tetszett, hogy konzultált a megfelelő gép jó volt a pénz és a jól ismert szalon. Saját diadal már elnyerte a Ford Focus. Köszönet a szülőknek és Rolf egy új autó!

Service, mint szolgáltatás, ha nem lenne.
Csalás az ügyfelek. Gép (Mitsubishi Lancer Vegon 9) volt a következő, ami azt sugallta változás ujjak hátsó féknyergek. Mint égetünk. Beleegyeztem. Vette át a munkát, és a 2 db (bal és hátsó kerék), azt mondta, hogy kell fúrni. Miután egy kicsit több mint egy éve kellett felmászni oda magát. Az ujjak lett csatolva egy egyáltalán törve, amikor csavart (nem menetes és hegesztett a horonyban úgy), alig van egy darab. Ez nyilvánvalóan nem az ujjak az év. Sőt, azt a plusz pénzt, így továbbra is a biztonság és elkényeztetett. Bastards.

Kapcsolódó cikkek