12 Tippek, hogy nyaralás teljes, egyszerű lépésben

12 Tippek, hogy nyaralás teljes, egyszerű lépésben

A nyaralás állandóan azon kapom magam, az érzés, hogy nincs ideje dolgozni. Elfelejtek üzeneteket küldhet, álláspontjainak összehangolása, küldje bejelentéseket is válaszol az ügyfelek: a. Bár sok időt, hagyja az azonos, de nem! A prioritások vannak beállítva. Utazás, séta, „üljön le, és nézd meg a tenger” - az első helyen. És reggel voltam siet, mint a munkát a reggeli és a cselekvés az utcákon. Egy eset, egy pisztolyt, majd lépni. És még egy kisállat projekt, amit tehetek napközben és este, banális elfelejtem, bocsáss meg, kedves résztvevőnek).

Ez a képesség a tudatos relaxáció és teljes változás dolgoztam sokáig. Gondosan megtervezett pihenni, és védi a teret. Keresztül zavarok, zavargások és szenvedés). És amikor most nekem partnerek azt mondják: „Ki, ki, mint tudja, hogyan védi a teret” - veszem bóknak. Elvégre ez nem volt mindig. Nagyon örülök, hogy a résztvevők között a kurzus személyes hatékonyság „Az élet tele van a hatalom” vannak többen, akik szeretnék megtanulni pihenni tudatosan és szándékosan kész megy ez, tudván, hogy ez nem könnyű.

A várakozás az ünnep, így a nyaralás minőség volt, azt javasoljuk, néhány egyszerű szabály betartásával, amit használni magam. Remélem, hogy segít pihenni és vissza. És én örülök, hogy töltse ki a malacka bank helyreállítási módszerek és minőségi pihenés.

  • Az elején az üdülési engedje át magát a lusta: otospitsya jó, jól néz filmet, olvassa el a kedvenc könyve, roll a bolond. Mindaddig, amíg nem épültek fel a műtét után, akkor nem jelenik meg az energia eredményeket. És akkor dupla az energia, hogy az ügyben.
  • Vigyázz a test: szauna, gyógyfürdő, masszázs, sport, jóga, stretching. Minden, amit szeretsz, és amely lehetővé teszi, hogy pihenjen, és újraindítás.
  • Az ünnepek előtt, kérdezd meg magadtól néhány kérdést: „Mi teszi számomra, hogy visszaszerezze, amennyire csak lehetséges? Mely elvezet az erőforrás állapot? Ez biztosítja az energiát? És ez elveszi erejét veszi az energiát? "

Vegyünk egy papírlapot, és írd le a listát. Ez lesz a „Diary az energia.”

Minden nap szerepel a tervben a nap néhány elem a listában, és tudatosan kizárni elemek, energiát vesz.

Figyeld magad és folyamatosan pótolja az ő „Diary az energia.” Tehát akkor gyorsan megtanulják, hogyan adja meg az erőforrás állapotát.

12 Tippek, hogy nyaralás teljes, egyszerű lépésben

12 Tippek, hogy nyaralás teljes, egyszerű lépésben

  • Pokolba az időgazdálkodás, feladatlistát és naponta! Ha Ön egy nagy rajongója a tervezés, hagyja magát podreyfovat nélkül terveket. Lazuljon el. Engedje el a kontroll érzését. A világ nem megy sehova anélkül, hogy érzékeny szem. Hagyja magát, hogy lusta. Áztassuk, kényeztesse magát.
  • Jelölje ki magukat a személyes időt és védjék meg, mintha a gyermek. Szükség van a személyes tér. Időt magadnak. Ez az az idő, hogy fordítson tudatos pihenés és megy csinál valamit az „energia Diary”.
  • Randizni vele). Kezeljük a találkozón olyan komolyan, mint bánsz üzleti találkozók. Rendeljen időt szánni, és ebben az időben a közösségben velük. Mi tetszett mostanában? Ez rájött, mi jött? Mi az álmod munkát? Mit szeretne? Mit Jelenleg hálás?
  • Felébred reggel, édes stretch és kérdezd meg magadtól: „Mit akarsz ma, kedves és szeretett ember?”, És hagyja meg magának azt.
  • Vegye körül magát, melegség és az öröm: Találkozzon ismerőseivel, levelet képeslap megköszönni valaki mindig is akartam mondani, köszönöm, szervez egy családi nyaralás, egy pár sort cherkanite kellemes ismerősök hívni a szüleit.

Kényeztesse magát és szeretteit, és hagyja, hogy ez a néhány szabadon napokban lesz egy igazi csemege az Ön számára!

Várakozás az utat a gyógyulás és a minőségi pihenés!

Szerelem meleg Tel Aviv).

Az Elena Klishina

Ui További eszközök hatékonyságát a levelezési listán easy-steps.ru. Facebook és Instagram. és mi csatorna Easy Steps TV. Csatlakozz most!

12 Tippek, hogy nyaralás teljes, egyszerű lépésben

Kapcsolódó cikkek