10 népszerűsége hotel panaszok

Írások blogger Elena Shchipkova:

Mondd, te tényleg változtatni az ágyneműt minden nap? A fürdő törölköző? Nem? Hmm, furcsa.

A mászás a második emeleten kizárólag a liftben? És a reggeli van szüksége borscs és húsgombóc?

Azt hiszem, van egy csendes tavaszi fellángolása a skizofrénia? Ne. Nem sejtette.

10 népszerűsége hotel panaszok

Most olvastam a szálloda értékelések, a kutatás során egy utat és ofigevayu lassan. Mondjuk egyszerre, én nem keresek osztály 5 * szállodák, nem látok számokat superfood suite. Nem látom a szokásos turista lehetőségek 2-3-4 * nélkül azt állítja, hogy egy luxus. És minden egyes alkalommal, választott szálloda és az olvasás a véleménye, megértem, hogy fizet 2 *, a turista akar a szolgáltatás ugyanaz volt, mint egy 5 * és kívánatos az elnöki lakosztályban.

Szóval, mi a leggyakrabban elégedetlenek a turisták szállást? Azonnal Megjegyzem, hogy én, hogy csak orosz nyelvű kommentek, nem jelenti azt, hogy mi a különbség a mentalitás, vagy a görbület a transzfer.

Ágynemű és törölköző nem cserélik naponta

Ez az, amikor látom, csak hogy kitaláljam, mit csinálnak az emberek a ágyneműt és törölközőt, hogy ki kell cserélni, miután minden este? És ez nem tengerparti szállodák, hol húzza a törülközőt a strand és van folt, ez a szokásos szálloda a városokban. Csak egy gondolat, hogy a lapokat minden éjjel valaki szüzességétől megfoszt és törölköző mosott padló.

Bútor nem túl új

A szám a valóságban nem felel meg, mi van a képek és a leírás

Egy pár alkalommal is ezen ősszel. Mi a teendő ilyen esetben, nem tudom. Persze, ha jön a szállodába hosszú ideig, akkor lehet, talán, és veszekedés, és ha 1-2 éjszakás? Ilyen esetekben csinálsz?

Ha hiányzik egy vízforraló, hűtőszekrény

Ha a hűtőszekrény nem érzem szükségszerű a szállodában, nincs meg az a kanna leírásában a szoba az esetek 90% - ok, hogy ne válassza ezt a szálláshelyet.

Ne frissítse a használt samponok, tusfürdők és szappanok

Ő még nem szembesült ezzel, de általában, ez tényleg érdekes, hogy mentse a szálloda vagy ajtófélfa cselédek?

gyenge hangszigetelés

A leggyakoribb panasz. Sajnos, szinte mindenütt a szálloda a gazdaság és a középosztály ideális hallja, amit a szomszédok csinálnak a tetején, oldalán, aki végigment a folyosón, és valaki vesz egy zuhany. Nem tudom, hogyan szállodákban Class „luxus”, nos, a többi már csak meg kell, hogy füldugóval ha érzékeny aludni.

Weeds fizetési tartózkodási

Nem csak olvasni véleménye panaszok arról a tényről, hogy a szálloda felszabadítással kétszer vagy akár háromszor, vonja vissza a pénzt a szállodai szobában, és vissza kell térnie kérni támogatást a foglalás, vagy más honlapokról. Annyira nem találkozott, de az a tény, hogy az összeg írt ki több, mint szükséges, szemben Athénban. Kísérlet arra, hogy megoldja minden a helyén nem sikerült, mert vezetője a hotel még csak nem is hallgat. A hiba, hogy csak 12 euró, ha a menedzser felismerte őt, azt nem is kezdenek követelni a visszatérés. És ez így volt szükséges, hogy a foglalás és a pénz vissza.

Figyelmetlenség, durvaság személyzet

Számomra a valóság a mai, amikor nem harcolnak a turistaszállás, és a szálloda a turisták, ez mind értelmetlen, de itt az első alkalommal kell megküzdeniük ismét ugyanabban Athénban.

Érkezünk reggel a reggeli (benne van az árban), csak akkor tartozik elszámolási jön menedzser (igen, a szálloda neki egy nagyon „szerencsés”), kérdezi a szobában hangosan és beszélni kezd nekünk (úgy, hogy azt kell hallgatnia minden), amit mi nem jogunk van, hogy a reggeli, mert a reggelit nem tartalmazzák, és meg kell fizetni. Van egy fenntartás mutatott. Bácsi azt mondta: „Ki fogja megtudni” -, és a szobájába ment. 10 perc álltunk, és várt ostobán. Aztán kitört, és elment vele magukat. Ennek eredményeként a manager látott minket, motyogta: „Egyél, tévedtem” - ez minden. Nem bocsánatkérés, semmi. Egyértelmű, hogy bárki, hogy én soha nem ajánlom ezt a szálloda és vélemények leírni.

helykiadás túllépés

Ön megérkezett a szálloda, és nem számított. Az okok különbözőek lehetnek - technikai hiba, hogy zhoporukosti személyzet, hanem azért, mert te nem ebből könnyebb? Mi ebbe a helyzetbe kétszer. Spanyolországban, az egyik két szoba foglalt volt, mint kiderült, a rendszergazda nem tudta megmagyarázni, mert a könnyű páncél mind egyértelmű számítógép képernyőjén. Ennek eredményeként már adottak az alábbi turisták száma, és csak akkor, ha azok az állandó, nem tudom. A második alkalommal Lisszabonban egy sor mini-szálloda mondott elfelejteni minket, és általában van egy csomó dolgot. Megérkeztünk az este, hogy keressen egy szállodai egy ismeretlen városban nem volt ereje, ennek eredményeként aludtunk poluzhilom padlás, és a barátaink néhány matracok polukladovke.

Helyes topográfiai hotel kötő

Azt ígérte, hogy a szállodából a város központjában - 5 perc séta, de úgy tűnik, sokkal forró, 5 perc alatt éri csak a metró, amely 10 autóval, végül a kívánt pontra. Vásárolta a szálloda a második sorban a tengertől, de a leírás elfelejtettem írni, hogy a második sor egy mérföldre a strandtól.

Ez az egyetlen pont, hogy el lehet kerülni a foglalás előtt - meg kell csak megtalálni a szálloda a térképen, és látni, hogy ez tényleg kényelmesen.

Nos, a legszórakoztatóbb és furcsa panaszai értékeléseket Buckingham:

- Ahelyett, hogy az ígért légkondicionáló hajszárító felajánlott

- Találtam a szobában vicces rovarok

- Balra a kutya a szobában, a lány valamilyen okból nem kap ki

Kapcsolódó cikkek