018 - Elektromos csomagtérajtó zár (aktivátor) telepítés

Hello mindenkinek.
Ma elérte a kezét vezetni. Mielőtt nem sok különböző BZ tanult és persze lkforum.ru. kotnretno és ezt és ezt a bejegyzést. Mi van: régi stílusú gombot, a régi algoritmus munka, kiegészítő jelzést.


mert később fog rendelkezni a lárvák választotta mód megnyitása. Ennek az volt a vásárolt amplifikáltuk meghajtó Saturn MS-200.
A meghajtó nem őshonos, annak következtében, hogy a csatlakozók nem egyeznek azokkal az autóban. Használja kés Clem és súlya terminál.

kapcsolati hajtás és a natív csatlakozó


Annak a ténynek köszönhetően, hogy én dopsignalizatsiya kapcsolási rajz sokkal egyszerűbb, mint a teljes munkaidőben, ahol van, hogy egy további relét.


Az elmélettől a gyakorlatig, befejezni az átalakítás)))
Kezdtem dopknopki az utastérben. Abban a kiviteli alakban a megkívánt riasztó gombot, a ha a gyújtás távolról csomagtartó kinyílik. További jelző ez nem probléma: meg tudja nyitni a távirányítóval akkor is, ha a motor jár, hogy meg tudod csinálni gomb nélkül, én meg, hogy használták. Azért választottam a helyszínen a földre néz Tonel, közel a szivargyújtóba. Ez nem a legegyszerűbb, mivel meg kell húzni a vezetéket, akkor könnyebb a kulcsot a közelben rögzítő blokk. De véleményem szerint, ez a gomb a helyén, és kéri.
Furat átmérője nem mondhatom, mert Testreszabott utáni gyakorlat. 2 vezetékek irányába nyújtva a rögzítő blokk ezt a diagnosztikai dugót eltávolítjuk párna, hamutartó és a bal szemben a padló Tonel.

A kábelek csatlakoztatása a párhuzamos érintkezők az 1 és 2.


Egy vezetéket zárva a súlyt a csavart műszerfalon. A második huzal együtt vezetékéhez dopkanala signalizatsiiposhel szerinti szőnyeg electropackage vezérlőegység alatt a bal hátsó ülés.

közepén a kék - a súlya a sárga gombot a relét. mentén a kék küszöb dopkanali riasztást.


Akkor megy a hátsó ülésen. Ez mind séma szerint: sárga és kék vezetéket, hogy jött az első 86y relé, vágott piros-rózsaszín vezetéket teljesítmény kiegészítők, a végén, hogy megy az ülés alatt a 30. érintkező, egy elektro-izolátumot. A fennmaradó két reléérintkezők csatlakozik a pozitív oldalon a vastag piros vezetéket.


Azt viszont, hogy a hátsó ajtó. Bár a kit Gnehm meghajtót úgy, hogy a hajtás, hogy létrehoz egy párhuzamos rúd


és erősítve az ajtót a csavarok


Felszólal hajlítva telepítése után a meghajtót a helyére, kapcsolódik a rúd túl Mesa, ami felmászik egy kemény és tűk nem volt lehetőség az intézkedés alapján a meghajtót vagy valahol, nem közvetlenül.
Kockás - jól működik.


A gomb az utastérben is működik.
Továbbra is csak neheztel zake pilnut, és eddig:


Tehát evezénk fogat. De sok. A képen látható, hogyan kell, és úgy ahogy van.

helyesen fűrészelt fogat


Mi fűrészelt le a felesleget a fogat, ami kellett állítani, és a zár le van zárva, mert második fog lekerekített beakadt a szemét az utca túloldalán. Azt gondoltam, hogy minden megy priorovskim zár, de mielőtt úgy döntött, megint ivott. Fűrészelt le ezt a kerek szemét, és zárd szerzett rossz.


Voltak félelmek, hogy a véletlen megnyomásával egy gomb a kabinban vezet megnyitása a fedőt, és rossz következményei. Megnéztem: gyorsult 60 km / h, és megnyomta a gombot, a zár nyitva van, de a hátsó ajtó nem emelkedett. És amikor a fékezés még mindig zárva van))) Szóval félelmek eloszlott fog működni.
A munka szükséges:
4 relé érintkező;
csomagtérajtó kinyitása gomb 2110;
huzal 8 méter;
kés terminálok, őrölt terminál, zsugorodó cső.
Köszönöm mindenkinek a figyelmet.

Kibocsátási ár: 460 ₽ Futott: 62990 km

Kapcsolódó cikkek